Jump to content

Moto Zajednica

Ukrajna Černobil 2019

Recommended Posts

• Zainteresovan, 690 postova
  • Motocikl: yamaha fz6r
Polako se uklapaju kockice. Destinacje očigledno nije popularna . Braća iz RS bi da idu u Maju, ruta mi se sviđa ali su svi izgledi da ću morati da se strpim da prodje prva polovina JUna da idem. Video sam se i sa PremieRacingom, dobra i kostruktivna priča, provozaćemo se par puta pre Ukrajne da vidimo jel možemo funkcionisati kao tim. 
Inofmacije vezane za Ukrajnu polako pristižu, i dobre i loše. 
Dobre: sve je jeftino (sem ulaska u Pripyat on je oko 120eura za dan), ljudi su ok a policija korumpirana, vreme je kao i kod nas. 
Loše: putevi su katastrofa, stopa kriminala visoka (sem sitnih džeparenja brine me da ne odem tamo motorom a vratim se avionom). Nema mogućnosti ulaska u zonu oko Pripyata svojim vozilom (makar za sada). 
Loše stane su me u par momenata nagonile ček da odem avionom vidim šta me zanima i vratim se nazad. 
Pitate se verovatno zašto, prosto na mom motoru su loši regionalni putevi realno velik problem, jer su putne brzine male a Ukrajne ima nekih ugrubo 1600km. Ne želim da u Ukrajni ostanem bez motora (džeparenje me ne pogadja nadam se). I ono što me možda najviše dira u sujetu je taj momenat nemogućnosti ulaska u Zonu svojim vozilom.   

Ne tovari mozak. Ja sam u toj ukraini veoma cesto i motorom i autom i nikad nista. Sa pandurima samo drsko i bezobraZno.
Ja sam 4 dana dosao iz harkova. Bio cisto da oladim malo mozak i bilo mi doooooooj.... , ( onaj matori perverznjak bobi zna detalje) ukraina je kao droga. A opet i zavisi sta hoces. Spomenike mozes da gledas i u srbiji , muzeje isto a ostalo .......
mani predrasude, sedaj na makinu i cepaj
Ako ti nesto nije jasno, cimni na pp pa mozemo preko Whatsappa da se cujemo

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• drkadzija, 1100 postova
  • Motocikl: ZX14 ...batbike

Ćuti dvlns, koliko je ljubomorna čudi me da me pušta da idem. :P Sva sreća nisu preterano mnogo spominjali žene u temi. 

Shelle mene interesuje istorija, gradjevine i priroda... biljni svet ... žene ne gledam :lol3:

Ćuti dvlns, koliko je ljubomorna čudi me da me pušta da idem.  Sva sreća nisu preterano mnogo spominjali žene u temi. 
Shelle mene interesuje istorija, gradjevine i priroda... biljni svet ... žene ne gledam :lol3:

Hahaha onda ne idi bezveze u ukrainu ....

• Haha 1

Ima da ide, mene da vodi  :moto3:

Mene interesuju žene, a istorija, građevine i biljni svet ne toliko  

muzeje, istorije, spomenike vole ovi sto ne mogu vise pa nasli utehu u navedenim

• Haha 2

12 hours ago, PremieRacing said:

Ima da ide, mene da vodi  :moto3:

Mene interesuju žene, a istorija, građevine i biljni svet ne toliko  :)

Ćuti jesi lud ... žene ovo da nam pročitaju pa ni do Hogara na kafu nećeomo smeti. :)

• Sviđa mi se 1

Ćuti jesi lud ... žene ovo da nam pročitaju pa ni do Hogara na kafu nećeomo smeti. 

Hahahha ako treba i ja cu da palim ))))

• U prolazu, 12 postova
  • Motocikl: Honda CBF 1000 FA

Imaš jako zanimljiv blog, ako već nisi našao. Devojka takodje vozi motor (tada Kawasaki Ninja)  i baš vozi po krajevima koji tebe zanimaju. To je jedini blog-sajt na kome sam sve pročitao svojevremeno. Poprilično je bajato, ali mislim zanimljivo

Filatova Elena Vladimirovna

"Gama djevojka", poznata i kao "Dijete brzine"

evo i link

WWW.KIDOFSPEED.NET

WWW.KIDOFSPEED.NET

Avetinjski grad

• Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

• Svrati ponekad, 112 postova
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero
On 13.11.2018. at 23:16, Kiza Pirat je napisao:

Imaš jako zanimljiv blog, ako već nisi našao. Devojka takodje vozi motor (tada Kawasaki Ninja)  i baš vozi po krajevima koji tebe zanimaju. To je jedini blog-sajt na kome sam sve pročitao svojevremeno. Poprilično je bajato, ali mislim zanimljivo

Filatova Elena Vladimirovna

"Gama djevojka", poznata i kao "Dijete brzine"

evo i link

WWW.KIDOFSPEED.NET

WWW.KIDOFSPEED.NET

Avetinjski grad

I nije tako bajato ako pogledas na http://www.angelfire.com/extreme4/kiddofspeed/ ;)

Vidim da ima materijala i iz 2018...

• Hvala 1

Većinu toga što je Elena pisala sam pročitao još sada već davne 2007/2008. To je delimično i razlog mog putovanja.

Polako prikupljam informacije, javio se Shelle i ovaj put mu se zahvaljujem. Dao mi je gomilu informacija koje polako konkretizuju put. 

Za sada znam da bih išao u drugoj polovini Juna ili početkom Jula. Definitivno bi tura bila otprilike ova NS- Debrecin- Lviv- Kijev- Odesa - Rumunija ( ovaj deo nisam razradio ali generalno spavanje u Sibiu i TF i TA ako TF bude otvoren). 

Još se dvoumim da li da idem sa Yamahom (ako se ne proda do tada) ili sa Kawom... a takodje se dvoumim da li da stavim i kawu u oglase pa koji se pre proda.  

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja