Jump to content

Moto Zajednica

ZASTO MI TROKIRA SKUTER

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Pozdrav svima! Ja sam nov na ovom forumu.

E ovako.. imam problem sa baotianom

Skoro mi se desilo da skuter nije hteo da mi upali pokusavao sam da zapusim sa prsima rupu na airbox-u pa da kurblam i nije hteo. Pa sam mu onda kupio filter za gorivo, filter vazduha i set za reparaciju karburatora, znate vec sta sve dolazi u tom setu... 

I to sam sve lepo namontirao, ocistio karburator, nastelovao smesu (sraf za stelovanje smese sam okrenuo 2 kruga i tako radi na leru perfektno) i upalio ga i on radi lepo ali nastaje problem kad se hocu da krenem pocne da trokira, pa cas radi lepo moze lepo da se vozi ide extra i onda u voznji pocne da trokira neko vreme pa onda opet radi lepo... takodje i izbacuje crn dim, to sam video kad sa stavio ruku ispred auspuha odmah mi pocrne prsti, a ponekad se desi da i na leru pocne da trokira pravi onaj zvuk du du du du du du

E sad nzm sta to moze da bude. Sumnjam na saug ili bobinu. Ali bolje vas da pitam nego bez veze da lutam i kupujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

RESIO SAM PROBLEM!!!

Malo pre sam skinuo bocne plastike, skinuo sam CDI i bobinu ocistio sam ih dzekove naprskao sa WD-om i to vratio, takodje sa i skinuo dzek od sauga i njega naprskao, vratio

Upalio sam skuter i problema vise nije bilo, sada radi pefektno.

Hvala vam na odgovorima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Problem je u CDI, 10000 posto, imam 2 ista Baotina kao sto imas ti i to je problem, ili ti sediste pretisne cdi i prekida zica, ili ti crko CDI, kod mene je to bio problem, proveri pa javi, CDi i da je crko i da nije nov kosta 350 din 

Nisam video da si resio problem :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja