Jump to content

Moto Zajednica

Hidroelektrana Vucje 2018

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Lep motor, morao sam da zumiram da vidim koja je marka. A onda iznenadjenje. :)

Ali i dalje mi je lep.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki ER-6N

Da li je moguce uci u zgradu hidroelektrane i kretati se pored cevovoda? Je l treba neka najava ili posebna dozvola? Vidjao sam ljude da objavljuju slike, ali mi nije jasno kako udju? Ja sam bio par puta i uvek je kapija bila zatvorena i stoji obavestenje da je neovlascenim licima pristup zabranjen. A imaju i neke opasne kerove....

 

Elem, onaj vodopad u blizini hidroelektrane je brutalno dobar u pojedinim delovima godine!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Ne, ne moze da se udje u zgradu hidroelektrane. Moze se uci ali uz pratnju i predhodno najavljen dolazak.  Ja sam jednom usao uz pratnju profesora sa fakulteta tokom studija, ali ovako individualno ne moze (i opasni su kerovi ;)). Da, tokom leta tj. sezone kupanja je prelepo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Keeway Superlight 150
Pre 6 sati, zemunac72 je napisao:

12 reci +3 slike,i to je to? Dobar putopis

Ja sam 20-ak kilometara udaljen od Vucija, tako da nema se sta tu pricati o putu od nekih 20-ak min. Koga zanima sve o Hidroelektrani Vucje neka kucka ima na google, pa neka pogleda :)

 

pozdrav,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09
Pre 10 sati, Milan Stankovic je napisao:

Ja sam 20-ak kilometara udaljen od Vucija, tako da nema se sta tu pricati o putu od nekih 20-ak min. Koga zanima sve o Hidroelektrani Vucje neka kucka ima na google, pa neka pogleda :)

 

pozdrav,

Lepo je to ali mu je onda mesto u "Kratke vožnje", a ne u putpisima.

poz...;)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 14 sati, Milan Stankovic je napisao:

Ja sam 20-ak kilometara udaljen od Vucija, tako da nema se sta tu pricati o putu od nekih 20-ak min. Koga zanima sve o Hidroelektrani Vucje neka kucka ima na google, pa neka pogleda :)

 

pozdrav,

Blesav je i zaludan onaj Panda kad je danima i nocima pisao putopis 5 motora i jedan Ducati.

Trebao je da stavi link viamichelin pa koga zanima Nordcap moze da izgoogla.

Ni ulje nisi zagrejao do Vucja a otvorio si temu ovde. Bar da si slikao plastenike,pa napisao posto je paprika,da li su pokrpili taj put ili je i dalje turska kaldrma....

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Da, zeznuo sam se sto sam objavio temu ovde, ali ne vidim tu bas nista  lose i strasno :). Sto se tice puta preko strojkovca i dalje je tu Turska kaldrma, ali ja sam isao drugim putem bas iz tog razloga. Donja jajna - gornja jajna - palikuca - radonjica - gornja bunusa - zabljane - vucje. Plastenike nisam video, ali cu se raspitati oko cene za papriku, ako te zanima ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Hmm, mozda da se otvori poseban podforum "Haiku putopisi", evo da probam....nesto tipa:
 
Andaluzija... trava je zuta.. motor preko grebena luta... prelepo :jee:
P1050199.jpg&key=8d9004331aa6d1918aeda8499d80b0e1425e37644df1a454771ebf062fe4774b

Odlična inicijativa :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Добро, 'ајде дечку мало да помогнемо.

Хтео је да подели са нама њему доступно искуство и вожњу. Нису сви у прилици да се отисну у неке далеке крајеве.

Мислим да је хтео да нам скрене пажњу на збиља један од значајнијих објеката наших простора и достигнућа наших људи, а да истовремено истакне и лепоте овог краја као могуће летње дестинације за пријатну вожњу и викенд одмор.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Balansero

Хидроцентрала је у функцији и производи струју и даље.

Ово што видите у стенама је речица из које се напаја, а део иде слободним током и прави корита где је милина купати се и пентрати.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

 Đokini virovi.

Puno puta sam buio na kupanju sa braticima i sestricnama na tim virovima. Skakalo se sa te ograde na brani.

Ono što je meni u sjecanju je restoran SUP.ovo gdje je kao glavni kuhar i roštiljđija radio moj ujak pa kada bi se ogladnilo odjurili bi kod njega na klopu. Bili smo nekoliko puta i prespavali u tom objektu jer je imao i sobe za goste.

1980. sam sa Yamahom xt 500 prošao od Vučja do Vladicinog Hana preko planine Kukavice i doživljaj je neopisiv, zastao sam kod jednog pustinjaka koji je živio sam na planini u kolibi od blata, slame i pruca i kroz razgovor saznao da je DIF.ovac ali da je bolje među vukovima nego među ljudima. 

Nisam slikao ni onda kao što ne slikam ni sada ali sve slike su u mojoj glavi i raspoložive mi u ovakvim trenucima.

Milan Stanković, putopis sa ovom jednom slikom meni vrjedi više nego neki sa stotinu slika iz meni osobnih razloga. Hvala na putopisu.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Keeway Superlight 150
Pre 6 sati, Komsa je napisao:

Добро, 'ајде дечку мало да помогнемо.

Хтео је да подели са нама њему доступно искуство и вожњу. Нису сви у прилици да се отисну у неке далеке крајеве.

Мислим да је хтео да нам скрене пажњу на збиља један од значајнијих објеката наших простора и достигнућа наших људи, а да истовремено истакне и лепоте овог краја као могуће летње дестинације за пријатну вожњу и викенд одмор.

Upravo tako :). Nisam trenutno u mogucnosti da odem na neka duza putovanja, em' sto imam malog sincica od 5 meseci em' nemam ni motor za tako nesto. Moj cilj je bio da pokazem ljudima sta postoji iznad Vucja (za one koji ne znaju), pa da ih mozda podstaknem da nekad dodju i na nas kraj. A sto se tice slika, ne volim bas da slikam sve sto vidim. Ipak nesto treba sacuvati za sebe ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki ER-6N

I samo Vucje je bas interesantno mesto. Pogotovo prica o Teokarovicima, njihovoj fabrici i onoj kuci koja se, na zalost, raspada. Definitivno odlicna destnacija za posetiti.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pa dobro bre Milane, tek kada su se drugi forumasi ukljucili i dali vise informacija o mestu i nekim licnim impresijama ovaj putopis je dobio obrise putopisa i mozda podstakne zelju da neko dodje i vidi to lepo mesto. Nije stvar ni u motoru, ni u duzem putovanju. Stavio si vec drugu temu kao putopis, a putopisa nije bilo, zato je i bilo sale na tvoj racun. Sad ako se bavimo apologijom moze to i bolje.

Eto ovde imas dobar primer, kako mozes da zavrsis i onaj drugi putopis o Brestovackom jezeru kad vec u putopisima pokreces temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo
15 hours ago, mile fazer said:

 Đokini virovi.

Ђокини вирови остали !

 

Ono što je meni u sjecanju je restoran SUP.

СУП-ов ресторан се распада !!!

 

putopis sa ovom jednom slikom meni vrjedi više nego neki sa stotinu slika iz meni osobnih razloga. Hvala na putopisu.

Слажем се са сликама у глави које чувамо за себе

 

# А мој драги Миле би коначно требао да промени назив мотора (није Фазер него  БМВ),

    само не знам како ће се то одразити на НИК.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

šteta za restoran, arhitektonski je bio ispred svoga vremena a onako malo uzbrdo pozicioniran u šumarku djelovao je mocno.

sa promjenom motora to kao da si me procitao, GS je na dolasku ali fazer ne odlazi od mene. plan je da se kupi GS, odvozi Maroko i što prije proda. NICK se ne mjenja, on je constanta.

pozdrav Vama dvoje vjecitim omladincima, pratim vaša pisanja i zavidim na harmoniji življenja.pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja