Jump to content

Moto Zajednica

Ducati servis,gde servisirati van Bg?

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Aleksinac,Srbija
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Da li neko moze da preporuci nekog dobrog majstora u centralnoj i juznoj Srbiji koji radi italijane,konkretno mi treba za moj Monster 600,stelovanje ventila i pregled desmodromica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Kolega imas majstora tu u komsiluku, na putu preko sela za Nis, blizu kod Djane kafane, Mica. On i sam ima Monstera 600 koji je uzeo od drugara skasanog, rasturio u sraf, sredio i sklopio ponovo. Inace lik radi gradjevinu i drzi moto servis, ima i radnike s obzirom na kolicinu posla, nije da radi nesto amaterski, bas naprotiv. D&M moto, 060 654 35 61 i 061 136 34 76.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Da na njega mislim, na Micka Isusa. Vidi sa njim, meni licno nije radio motor, ali znam ljude kojima jeste i svi su zadovoljni radom, nisam cuo da se bilo ko zalio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kod nas u Kraljevu imam drugara koji je serviser i vlasnika nekoliko Dukatija (ako se ne varam do skoro ih je bilo 7). 

Srđan 0641618049

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Izvinjavam se sto dižem temu iz mrtvih

Ima li gde da se odradi kvalitetno stelovanje desma 

Znači neko ko zna sigurno da odradi kako valja 

Nazalos Dakića iz Rume više nema a za ovlašćeni znamo i ako ništa drugo nosicemo kod njih ali ko i svi gledamo da prodjemo što jeftinije ako je to moguće 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Pozdrav svima na zalost imam isti problem potreban mi je kvalitetan majstor da moze da mi odradi desmodrone na ducati monsteru 600 dakica iz rume vise nema i sad neznam ko moze kvalitetno da mi odrzava motor

Promenio član DusanM600

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Ja sam jedan poznati anti Dukatista ... :D

 

ali reći ću vam jednu stvar ..... sve loše priče od Ducatiju kreću od njihovih vlasnika koji ih loše održavaju ... ;)

 

Imam nekoliko svojih mušterija kojima održavam Ducatije (ali ih moraju u radionu dovesti po mraku da ljudi ne vide, zamisli te sramote... ) i svi od njih se uredno voze ... Ducati traži drugačije održavanje, Ducati traži specijalne alate, Ducati traži drugačiji pristup poslu ... I vlasnik Ducatija koji prihvati te stvari i spreman je za to platiti, on će se i voziti... svi ostali će pričati kako Ducati ne valja i neće pogriješiti.... ali takvi vlasnici moraju znati da ne valja zbog vlasnika, a ne zato jer je Ducati ... ;)

P3222719.JPG

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
Pre 2 sati, strasilo je napisao:

Ja sam jedan poznati anti Dukatista ... :D

 

ali reći ću vam jednu stvar ..... sve loše priče od Ducatiju kreću od njihovih vlasnika koji ih loše održavaju ... ;)

 

Imam nekoliko svojih mušterija kojima održavam Ducatije (ali ih moraju u radionu dovesti po mraku da ljudi ne vide, zamisli te sramote... ) i svi od njih se uredno voze ... Ducati traži drugačije održavanje, Ducati traži specijalne alate, Ducati traži drugačiji pristup poslu ... I vlasnik Ducatija koji prihvati te stvari i spreman je za to platiti, on će se i voziti... svi ostali će pričati kako Ducati ne valja i neće pogriješiti.... ali takvi vlasnici moraju znati da ne valja zbog vlasnika, a ne zato jer je Ducati ... ;)

P3222719.JPG

TACNO TAKO JA GA VOZIM 11 GODINA I NIKAD ME NIJE IZNEVERIO DOSLO JE SAD JOS MALO RED NA DESMODRONE DA SE RADE PA MORAM DA SE PRIPREMIM 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja