Jump to content

Moto Zajednica

cicko_ru

Ukradena Moto Guzzi Breva 750

Recommended Posts

• Zainteresovan, 523 postova
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Po toj tvojoj logici sad svi treba da budemo šta?....... pacifisti, deca cveća ili šta? Tipa:   ".... znaš nije kul ako vidiš lika da ti siluje ženu ili ćerku a ti da ga biješ..... znaš treba da ga edukuje država i imaju ustanove za to..... " Ma pali bre... ja sam iz neke druge generacije...

• Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 979 postova
  • Motocikl: Suzuki litra
pre 13 minuta, dragan d je napisao:

Po toj tvojoj logici sad svi treba da budemo šta?....... pacifisti, deca cveća ili šta? Tipa:   ".... znaš nije kul ako vidiš lika da ti siluje ženu ili ćerku a ti da ga biješ..... znaš treba da ga edukuje država i imaju ustanove za to..... " Ma pali bre... ja sam iz neke druge generacije...

Takodje...

Ali i dalje poštujem mišljenja kolega koje ne bi ulazili u sukob zbog materijalnih stvari, ali mi smeta kada odlaze da kenjaju u sred rasprave..

• Sviđa mi se 1

• Stari S.W.A.T., 968 postova
  • Motocikl: crf1000

Realno nisam za nasilje, ali ni za okretanje glave. Lopovi su uhvaćeni sa kradenom robom, postupak za naknadu štete dobijaš glad, a kad ćeš da se naplatiš... Nek bude to između njih i izvršitelja.

• Drug član, 4250 postova
  • Motocikl: TDM

Ne dao Bog nikome da bude pokraden, a još više da se sa lopovom sretne. Jedan od njih dvoje strada. Da svesno ideš kod takvog u jazbinu, da ga presretaš na ulici, pa da dobiješ nož, metak, neki hepatitis i ako smatraš da je to odgovorno čoveku sa porodicom napravi agenciju pa juri lopurde po gradu. Pod uslovom da ste toliko fizički spremni i vispreni. Uostalom, pocepaj mu glavu motkom, izbi zube i pusti kera na njega pa ćeš da vidiš kako ćeš da se provedeš kada ti dođe policija i šta će sudija da ti kaže i kakvo ćeš pismo od poslodavca da dobiješ.

Naravno, sve pod uslovom da narkoman ima 70kg, lepo je širiti perje po forumu.

• Podržavam 4

e jadno ... i takvi će likovi da sutra brane zemlju, porodicu, da budu glava kuće, sa tako jajarskim stavom i bez i malo časti i muškosti... pa da najbolje zabiti glavu u pesak... "šta će poslodavac da kaže i policija....." pa najbolje otvori širom vrata i naguzi mu se još....  Ne želim više da polemišem... pogotovo sa....

• Tužan 1
  • Podržavam 1

• Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ja bih privatno tuzio a kolega kako god hoce. Zabole mene sto je narkoman i sto nece moci da plati i bilo koji fazoni. 

A to da se neko mora vuci po sudovima za nesto gde imas video snimak kradje, je samo odraz bedne drzave u sudstva.

• Stari S.W.A.T., 968 postova
  • Motocikl: crf1000

Sudstvo nam je bedno, nema spora, ali od Amera tek učimo da je pravda rezervisana za bogate. Probaj tamo i sa 3 snimka siroma' da odeš pred sud, ako su baja i četa advokata preko puta tebe ;)

• Podržavam 1

• Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
8 minutes ago, Singularitet said:

Sudstvo nam je bedno, nema spora, ali od Amera tek učimo da je pravda rezervisana za bogate. Probaj tamo i sa 3 snimka siroma' da odeš pred sud, ako su baja i četa advokata preko puta tebe ;)

A ova narkomancina je baja i ima cetu advokata?

• Cool tip, 2104 postova
  • Motocikl: MT 09
Pre sat vremena, dragan d je napisao:

e jadno ... i takvi će likovi da sutra brane zemlju, porodicu, da budu glava kuće, sa tako jajarskim stavom i bez i malo časti i muškosti... pa da najbolje zabiti glavu u pesak... "šta će poslodavac da kaže i policija....." pa najbolje otvori širom vrata i naguzi mu se još....  Ne želim više da polemišem... pogotovo sa....

Kolega,ja bio na ratistu(special forces),nosim metak u nozi,u borilackim vestiama ceo zivot,Glava kuce vec 25 godina,pa ne sirim silu preko tastature.Mnogo si jak na recima,i vredjanju,a da zagudi mozda bi prvi jurio sopstveno dupe.Hajde iskuliraj se malko.Kolega i bolje sto nije naleteo na njih u samom pokusaju kradje,jer je moglo svasta da se desi pod adrenalinom.Dobro se zavrsilo,jebo far.A te kju klux osvete krvlju,batalite.I osiguravajte te motocikle,a ne da samo sto ne pise "poklajam".

• Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

• Malinar u pokusaju, 1000 postova
  • Motocikl: スズキバンディット

@cicko_ru

Sad kad si ih uredno prijavio cikama u plavom ni ne pomisljaj na bilo kakve akcije.

Pre par godina u 10 uvece, ispred tempa u erdogliji (kg naselje) prebiju dva narkomana majku mom dobrom drugaru, otmu joj tasnu s 15 000 din i poskidaju nakit, zena nije videla ni ko ju je bio ni kad, odvezli su je u bolnicu ubijenu od batina. Naravno da njen iskaz nije nista pomogao u istrazi, ali je zlatar u kraju prepoznao prsten svoje prijateljice (prebijena zena) i uzeo podatke s licne od narkica pod izgovorom da mu traze po zakonu da od svakog ko prodaje zlato uzme podatke. Nista nije javljano policiji, u narednih nekoliko dana su petorica momaka objasnila narkicima zasto se ne biju same zene u 10 uvece, mislim da su vrlo temeljno naucili lekciju. Jbg, sreca je bila na strani zene, sto ono kazu, "kad se naguzi, ono se i natrci".

• Hvala 1
  • Podržavam 1

• Drug član, 1213 postova
Pre 11 sati, ThePainkiller je napisao:

A baš se pitam šta bi ti, Sašac, radio kada bi tog tvog žutaća maznuli? Da li bi i onda išao da .enjaš? Ja nisam ni za taj stav da ih treba mlatiti, ali sigurno ne mogu da tvrdim da bih uspeo da se suzdržim da ih neisprebijam da ih vidim kako mi kradu motor, za koji sam prolio i znoja i krvi i mnogo toga se u životu odrekao da bih ga imao. I onda se neko nađe ˝pametan˝ da mi to otuđi... Stvarno ne znam kako bih reagovao na njih, a ni ne želim da saznam...

ima jedan u ns koji je spečio dvojicu da mu ukradu motor iz garaže pa dobio uslovno -nesećam se tačno kolko ,za nanošenje teškihtelesnih povreda

Pre 2 sati, sashac je napisao:

Kolega,ja bio na ratistu(special forces),nosim metak u nozi,u borilackim vestiama ceo zivot,Glava kuce vec 25 godina,pa ne sirim silu preko tastature.Mnogo si jak na recima,i vredjanju,a da zagudi mozda bi prvi jurio sopstveno dupe.Hajde iskuliraj se malko.Kolega i bolje sto nije naleteo na njih u samom pokusaju kradje,jer je moglo svasta da se desi pod adrenalinom.Dobro se zavrsilo,jebo far.A te kju klux osvete krvlju,batalite.I osiguravajte te motocikle,a ne da samo sto ne pise "poklajam".

Slična priča kao moja... i ja imam još jedno zrno :)  Ma neznam što u opšte polemišem.. nego bez veze padnem u vatru a znam da nema efekta. Nego eto.. danas su na žalost neke druge vrednosti... 

• Cool tip, 2104 postova
  • Motocikl: MT 09
Pre sat vremena, dragan d je napisao:

Slična priča kao moja... i ja imam još jedno zrno :)  Ma neznam što u opšte polemišem.. nego bez veze padnem u vatru a znam da nema efekta. Nego eto.. danas su na žalost neke druge vrednosti... 

Forum ko forum.Kenjamo,jer se ne poznajemo,a onda pijemo pivo...:jee1:

• Zainteresovan, 938 postova
  • Motocikl: suzuki burgman 400 an,honda deauville

Kad zagusti i covek od 50kg moze da napravi opasan picvajz,a svi smo prosli mnogo toga da danas ne znas sta mozes od koga da ocekujes.Ovo sa pretnjama vec prelazi na neki drugi nivo,ili cutis i resavas sam ili kao sto je kolega vec u prvom delu poceo legalno sa policijom tako ce i ovo morati preko drzavnih organa.Sad nije dobro po njega da preduzima bilo kakve radnje van zakonskih okvira

• Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

• Svrati ponekad, 321 postova
  • Motocikl: GTR 1000

Drugari, poslusajte cika Severiana i cika Sashac-a. Manite se pisanja i mastanja o nasilju po javnom forumu gde svako to moze da procita, a pitanje je i da li bi uzivo bilo bas tako kao sto pisete.

Jednom recju - kompromitujete se bez potrebe.

Pustite organe reda da rade svoj posao, a vi vlasnici motocikala radite svoj tj. zakljucavajte i obezbedjujte vozilo kako treba.

• Sviđa mi se 1

• Drug član, 1213 postova
pre 5 minuta, markonitogen je napisao:

Drugari, poslusajte cika Severiana i cika Sashac-a. Manite se pisanja i mastanja o nasilju po javnom forumu gde svako to moze da procita, a pitanje je i da li bi uzivo bilo bas tako kao sto pisete.

Jednom recju - kompromitujete se bez potrebe.

Pustite organe reda da rade svoj posao, a vi vlasnici motocikala radite svoj tj. zakljucavajte i obezbedjujte vozilo kako treba.

to je ok, ali  i ovi treći rade svoj poso .Al ništa ne doprinose nego samo prave štetu

• Svrati ponekad, 321 postova
  • Motocikl: GTR 1000

Ima mnogo tih trecih zato uvek treba biti korak ispred njih. Da se desila kradja ili razbojnistvo sa pretnjom po zivot to ne bi bilo dobro. Ovako kako ja vidim situaciju, sve je ok i jedna lekcija naucena.

• Svrati ponekad, 424 postova

Bila jednom dva narkomana... Ziveli u Zemunu, u Gornjem gradu. Pljackali, otimali, sve tu po kraju, mrzelo ih da idu daleko. Uz pretnju hladnim oruzjem, pred kamerama... Tukli ih casni policajci drskama od pistolja, posto u zatvor nikako da zaglave. I nista... Nisu se opametili. Batine nisu pomogle. 

Jedva nekako, nakon vise zlodela, zatvorise ih u aps.

• Svrati ponekad, 250 postova
  • Motocikl: BMW F800GS

Da se organizuje Motordzijska Interventna Grupa (MIG) od 100 clanova (koji smeju)

da se medjusobno stite i pomazu. Po principu JA TEBI, TI MENI.

Ko razume shvatice. 

• Sviđa mi se 2

• Svrati ponekad, 175 postova
  • Motocikl: sve o nozevima

1986-87 godine proslog veka mom prijatelju u Beogradu ukradu novu dvojku GTD tada redak auto. Posle tri dana krene u potragu naoruzan s CZ 99 i posle krace voznje po prestonici staje na crveno, kad pored njega staje njegov golf sa dva lika, on sokiran ne vereuje, i krece akcija. Jurnjava po gradu zavrsava u slepoj ulici,pozajmljivaci se malo zeznuli. Preprecio im put, nema nazad ,izlazi iz auta i krece prema njima s uperenim pistoljem, vozac se nesto saginje da dohvati ispod sedista, Ljuban(osteceni) vice na njih da izadju napolje i u trenutku puca u vozaca. Suvozac pocinje da bezi, puca za njim ovaj ulazi u zgradu i upada na neku zurku( spas za njega)pozivaju policiju i kraj akcije. Vozac na mestu mrtav,pravo u srce, drugi ranjen u rame. Inace to su dva brata. Drugi je kasnije poginuo pri postavljanju exploziva pod auto. Policija i sudstvo su bili na strani ostecenog Ljubana. Za akciju dobio 4god. odlezao oko dve u hotelskim uslovima. Jednom sam ga naveo da ovo podeli u jednom drustvu, prica je mnogo duza, ja ovako u kratkim crtama. Na kraju besednistva sam ga upitao? Kad bi ti sad ukrali da li bi isto odreagovao? Rece pred svima : Niciji zivot nije vredan bilo cega materijalnog. Svima za nauk.

• Podržavam 6

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja