Jump to content

Moto Zajednica

Ukradena Moto Guzzi Breva 750

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 175 postova
  • Motocikl: sve o nozevima
pre 8 minuta, hard_rock je napisao:

Da li su pocinioci uhapseni?

Da li ces ih tuziti?

Privedeni i pusteni posle par sati. Sutra cu se posavetovati sa ... pa videti sta dalje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 1487 postova
  • Motocikl: SV 650S, SIMSON SR 50

Citam i mislim se... vecina potencira lomljenje dece. Nije da nisu zasluzili, ali ajd onda da im prvo izlomimo roditelje, jer smatram da je problem vaspitanje i odgajanje, tj. roditelji.

Drugo, jel ima empatije i sazaljenja ovde? Ajd da toj deci umesto batina nametnemo lecenje! Batine bole, prodju, nekoga opamete nekoga ne. Ako bi se ta daca isterala na pravi put nekom metodom, zar ne bi bilo bolje po sve nas?

Ja ih sazaljevam tako glupe, neuke i bahate... bezobrazne, bezobzirne i.... bolesne!!!! Ne zelim im batine, zelim im da vise nikada ne pomisle na zlodelo a tako sto ce ih drustvo i/ili neka institucija opametiti. A ne da punimo urgentne i zatvore. 

Da su stoka za osudu, jesu do srzi! Da bih mlatio da sam video, moguce. Da zelim da postanu drustveno podobni a ne uzaludni potrosaci mog kiseonika, pa zelim! 

Tu dolazimo do toga da nase pravosudje ne radi kako treba... umesto da su na lecenju, stave ih 2 dana u podrum. Ako neko ne dodje po njih, a ne dodje, jer da ima ko, ne bismo ni imali ovu temu.

• Sviđa mi se 6
  • Podržavam 2

• Svrati ponekad, 376 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600
Pre 8 sati, abarth_maniac je napisao:

Citam i mislim se... vecina potencira lomljenje dece. Nije da nisu zasluzili, ali ajd onda da im prvo izlomimo roditelje, jer smatram da je problem vaspitanje i odgajanje, tj. roditelji.

Drugo, jel ima empatije i sazaljenja ovde? Ajd da toj deci umesto batina nametnemo lecenje! Batine bole, prodju, nekoga opamete nekoga ne. Ako bi se ta daca isterala na pravi put nekom metodom, zar ne bi bilo bolje po sve nas?

Ja ih sazaljevam tako glupe, neuke i bahate... bezobrazne, bezobzirne i.... bolesne!!!! Ne zelim im batine, zelim im da vise nikada ne pomisle na zlodelo a tako sto ce ih drustvo i/ili neka institucija opametiti. A ne da punimo urgentne i zatvore. 

Da su stoka za osudu, jesu do srzi! Da bih mlatio da sam video, moguce. Da zelim da postanu drustveno podobni a ne uzaludni potrosaci mog kiseonika, pa zelim! 

Tu dolazimo do toga da nase pravosudje ne radi kako treba... umesto da su na lecenju, stave ih 2 dana u podrum. Ako neko ne dodje po njih, a ne dodje, jer da ima ko, ne bismo ni imali ovu temu.

To nisu deca, vec narkomani, lopovi i propalice. Kao takve ih treba gledati i tako im suditi. U tim godinama LJUDI krvare na +40 na gradjevini da bi preziveli ili pomogli svojim siromasnim i bolesnim roditeljima. Kad pogledam onu decu sto se muce, rade i bukvalno prezivljavaju dan za danom, najezim se. Njemu treba pomoci, dati ruku, novac, sagraditi kucu, platiti skolovanje..

Organski ne podnosim narkomane i ciga*e jer su zasticeni kao beli medvedi. Zakon im je dozvolio da se tako ponasaju. Da mi zivimo u zemlji pripadnika Romske nacionalne manjine bili bi manji od makovog zrna, jahali bi nas!

Roditelji pomenute dvojice gore su mozda delom odgovorni, ali verovatnije ljudi koji se ubijaju od posla da zarade neku crkavicu i nemaju vremena za svoju "decu" ili pak imaju, znaju ali im kao i policija nista ne mogu. Ova stoka spava do 15h, ode na kafu, nasmrce se, ubode i krece u nocnu akciju da obezbedi zalihe narkotika za sutra ili jos bolje narednih nekoliko dana.

A vezano za batine.. Da je pametnije da se ne preduzima nista, definitivno jeste, ali ko moze da se kontrolise. Ne dao Bog da vidim da mi diraju ili pokusavaju da ukradu Bandita, zadnje o cemu bih razmisljao jeste odgovornost na sudu. 

• Hvala 1
  • Podržavam 7

• Malinar u pokusaju, 1000 postova
  • Motocikl: スズキバンディット
5 hours ago, Due said:

Narkosi su pred zakonom bolesni ljudi. Neki nadobudni tužilac bi od toga napravio slučaj. Na tvoju štetu.

Ajde sto su oterali motor, ali sto ga stoka upropasti, polomi vizir i sjeba far i ostalo. Ne znam za vas, ali po meni za narkice je pop Peranovic imao pravi lek, ovi majmuni su se zamerili mnogima, pred inspektorima samo hladno i fino, a onda za neki mesec bih ih izlopatao samo tako, ortopedija bi radila punom parom, pa nek se misle gde su pogresili iz gipsa.

• Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

• moto merkat °°, 3033 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Narkoman je vec "gotov proizvod" i jedina pomoc je lecenje, problem drustva su dileri i policajci koji ih stite a u ovako "uredjenoj" zemlji bitka protiv njih je izgubljena bez da je pocela.

Jedino preostaje da se imovina stiti sto bolje i oteza svaki pokusaj kradje.

Pisao sam neki dan da mi je ukraden bicikli, nisam ni prijavljivao, slucajno ga nadjem u nekoj firmi posle cetiri dana, sada ga redovno zakljucavam.

U prvi mah sam hteo potraziti ko je ukrao, onda sam shvatio da samo mogu fasovati prijavu za fizicki napad, nista vise + je sajla ostala zakljucana na kormanu, minus za mene pred policijom-ne obezbedjivanje imovine.

Naravno nije za poredjenje sa motociklom ali cestit svet ovde nije zasticen zakonom, sta vise podigli su vrednost na 15000 din ispod koje policija ne reaguje (kazu smanjili procenat kradje) pa se bori protiv lopova, sa lopovima.

• Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

• Svrati ponekad, 316 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZZR500

Koliko ljudi poput mene, odvaja od ustiju da bi vozilo motor? Uzmeš kredit, grcaš, mučiš se, a onda dođe neka propalica i uzme ti svu tvoju muku. E, pa izvinite, to je moja muka i nemam milosti prema takvim. Ako država nije sposobna da nas zaštiti, štitimo se sami

• Sviđa mi se 4
  • Podržavam 6

Situacija je sledeca: Policija dize optuznicu protiv pocinilaca, ako ih osude da su krivi mogu da ih tuzim za nastalu stetu. Gradjanskom parnicom.

• Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3018 postova
  • Motocikl: GSF 650 SA L0

I nema od toga nista! Ganjaces se po sudu par godina i na kraju neces moci naplatiti stetu posto ih ker nema za sta ujesti i samo ces ti biti jos na trosku.

Sto se tice Jovica , upoznat sam sa nekim fragmentima njegovo zivljenja. Toliko perfidan nadobudan bezobrazan, tesko za opisati. Prosle godine ukrao iz kuce zlzto u vrednosti oko 3500e i sjebo za tri dana. Otac mu se ubio proletos. Majku dovodi do ludila. Mali je za RESET.

pre 1 minut, Branko je napisao:

I nema od toga nista! Ganjaces se po sudu par godina i na kraju neces moci naplatiti stetu posto ih ker nema za sta ujesti i samo ces ti biti jos na trosku.

Jovic ima pola stana na sebi. Moguce naplativ.

• Sviđa mi se 1

Jedino da mu skines prozor ili vrata, a mozda i da izbijes jedan zid u stanu i naplatis stetu u gradjevinskom materijalu?! Nemoj me pogresno svatiti, ali batali to radi svog mira, posto sve dalje samo sebi komplikujes zivot, a ne njemu posto to njega ne dotice.

• Sviđa mi se 1

• Stari S.W.A.T., 914 postova
  • Motocikl: crf1000

Zašto da batali? Nekad bio problem. Danas u vreme ovih zajebanih izvršitelja čas posla ode stan na doboš za bilo koju visinu duga + mnogostruko veće troškove izvršenja. Otićiće mu vlasništvo nad pola stana za 300€ štete dok kažeš piksla ;) 

• Svrati ponekad, 141 postova
  • Motocikl: Honda cbr 600 f4

Taj Jovic i ti narkomani u 95% slucajeva nemaju sta da izgube, mani se toga da mu naplacujes bilo sta, pusti budalu, ako mu je lako da krade nije mu tesko ni da ubije bas zato sto nema sta da izgubi, njemu treba samo droga, majku bi prodao...i ta policija muti nesto sa njima, ko zna sta se tu desava...snimili su oni tvoj motor odavno, nisu sigurno dosli tek tako da ga odvezu, gledaju te, znaju ko si/sta si, ko zna ko stoji iza svega toga, mani se corava posla prijatelju.

• Svrati ponekad, 482 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Kawasaki ER-6n
Sto se tice Jovica , upoznat sam sa nekim fragmentima njegovo zivljenja. Toliko perfidan nadobudan bezobrazan, tesko za opisati. Prosle godine ukrao iz kuce zlzto u vrednosti oko 3500e i sjebo za tri dana. Otac mu se ubio proletos. Majku dovodi do ludila. Mali je za RESET.
Misliš za metak u glavu.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

• Haha 1

pre 55 minuta, -Viper- je napisao:

Misliš za metak u glavu.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Kao Nikolsona u filmu Let iznad kukavicijeg gnezda.

• Drug član, 3612 postova
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Teska dilema, uzeti stvar u svoje ruke nosi posledice takodje daljeg uzimanja stvar u svoje ruke i onda tu nema kraja. Sa druge strane nekome oduzeti zivot zbog kradje i sitnog lopovluka kao i odskakanja od normi okoline..malo je rigorozno. Ali dobro, razumem i frustracije i osecaj nemoci kad te drzavi ne stiti od takvih..

• Zainteresovan, 978 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Nekako imam žal kad vidim narkomana,teško se izlazi iz toga tj. nikako,a prilično brzo se postaje zavisnik...nema tu priče sa njima,samo zaobilaziti ih...ne misle oni glavom...batali se ćorava posla...u stvari i bolje što su oni maznuli,tu je u kraju,nadješ ga,da su neki profi nema ga više...

E jedino prema alkosima nemam žaljenje uopšte...treba godinama piti i postati zavisnik...leži u kanalu,zabole me,nisam ti ja sipo u grlo godinama...

Sredi makinu...i piči...i u garažu obavezno...

pre 8 minuta, Savan je napisao:

Ne raditi nista takodje nije opcija, ali treba naci neko prikladno resenje.

Treba mu uplatiti nagradno putovanje u Mexiko.

• Sviđa mi se 1

Pre 6 sati, Singularitet je napisao:

Zašto da batali? Nekad bio problem. Danas u vreme ovih zajebanih izvršitelja čas posla ode stan na doboš za bilo koju visinu duga + mnogostruko veće troškove izvršenja. Otićiće mu vlasništvo nad pola stana za 300€ štete dok kažeš piksla ;) 

Nema od toga nista, zivi bili pa vidjeli! :kafa:

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja