Jump to content

Moto Zajednica

Ukradena Moto Guzzi Breva 750

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Sad pritisni policiju, traži od njih zaštitu za sebe i porodicu. Kad mogu da daju policajce da štite žene nekih kriminalaca nek daju i tebi da ti obezbeđuju ženu i decu ( prate ih na pijac, u školu ) - ili nek to reše nekako kako znaju. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

 Sve svoje resurse upotrebi da se zaštitiš, porodicu , sebe , imovinu , motor.  Sve ostalo ( naplata štete , odmazda )  dolazi posle, kada dođe vreme i samo po sebi. U granicama zakona i minimalnog nasilja. ( sa takvom reputacijom , život se već postarao za njega) 

Lopovi/narkomani su  izvor prihoda i sigurica u uspešnim rezultatima rada kako  dilerima , tako i   policiji , soc radnicima , otkupljivačima kradenog , zaštitnika životinja , isterivača pravde...  i kao takvi , zbog raznih interesa , zaštićeni su  kao beli medvedi.  

Šta god da pomisliš, seti se Brane Peranovića. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Čitam kako neko pišu da nisu oni krivi, narkomani su. Da li je njih neko terao da se drogiraju i probaju drogu? Čisto sumnjam, normalnom detetu/čoveku to nikad ne pada na pamet.

 

Ne podržavam nasilje, ali i meni su pre nekih 8-9 godina ukrali Tomosa na moto skupu. Radio sa celo leto i sam sa ga kupio. Da sam tad ili da danas nahvatam te koji su mi ukrali sigurno im ne bih oprostio! Pošten svet se muči danima, mesecima nekad i godinama da nešto kupi i neki narkoman mu upropasti i još ima drskoti da preti i kao treba ih pustiti i ne zamerati se. Zato što se takvi puštaju ''da im se ne zameriš'' zato su i silni. Da vidiš da ih svaki put policija porred tužbe i namlati, onako usput kako bi bili mnogo mirniji.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Jedina opcija je lomljenje extremiteta,svaki put kada ukrade polomis,da vidim koliko moze da mu brzo zarasta kost

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

A ako je jači? Ili ima manje da izgubi?

 

Manite se ćoravog posla i ne predlažite drugima ono što većina (na sreću!) ne bi smela u stvarnom životu.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 3 minuta, severian je napisao:

A ako je jači? Ili ima manje da izgubi?

 

Manite se ćoravog posla i ne predlažite drugima ono što većina (na sreću!) ne bi smela u stvarnom životu.

 

U pravi si, izvinjavam se zbog podsticanja na nasilje. Ponele me emocije :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr
pre 16 minuta, severian je napisao:

A ako je jači? Ili ima manje da izgubi?

 

Manite se ćoravog posla i ne predlažite drugima ono što većina (na sreću!) ne bi smela u stvarnom životu.

 

Svako za sebe odlučuje, niko nije malouman pa da postupa po savetima sa foruma. Meni su dva puta lomili staklo na autu u razmaku od mesec dana i to svaki put subotom vece, kada radi obližnja diskoteka. Šta misliš gde sam proveo sledećih 10-15  subota noći?  U mraku sa motkom na 20 metara od auta.. Ja sam moj problem rešio, više mi nikada nije razbijen auto.. 

  • Haha 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Dok sam bio mlad i glup (sad sam samo glup :) ) dva puta sam jurio lopove koji su mi obijali Juga, a ja ih video na delu.

 

Stojim iza toga da je materijalna šteta manja od svih mogućih problema kada i ako ih zaista stigneš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Pre par godina dva narkomana... inače poznata u okolini , obiju vrata od garaže i odnesu mi nešto alata.... Elem ponude oni alat mom drugaru, on prepozna moj hilti i metabo cirkular... išamara ih i uzme moj alat..... E, ja ne budem lenj saznam gde im je jazbina... u nekoj napuštenoj kući... povedem moju kucu ( 60 kg glava ko televizor - preso canario) pustim ga u tu kuću .. i samo čujem kuknjavu kad su ga ugledali a moj Akica ne zna šta im je on bi da se igra :) , kad sam ušao oni su bukvalno srali i pišali u gaće od straha i molili me da ga sklonim. Elem zapalio sam im one prnje gde su ležali... i još tako hmm... i nikad više ih nismo videli u kraju. To što su oni narkomani..... ma jebo ih onaj ko ih štiti i neka ih vodi kući a ne da sad ja imam kao milosti za njih kao i za... bolje da ćutim na koga mislim!!! 

  • Haha 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 47 minuta, severian je napisao:

A ako je jači? Ili ima manje da izgubi?

 

Manite se ćoravog posla i ne predlažite drugima ono što većina (na sreću!) ne bi smela u stvarnom životu.

 

Seve,neka ih.Ja se srecom is.enjo.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 3 minuta, dragan d je napisao:

Pre par godina dva narkomana... inače poznata u okolini , obiju vrata od garaže i odnesu mi nešto alata.... Elem ponude oni alat mom drugaru, on prepozna moj hilti i metabo cirkular... išamara ih i uzme moj alat..... E, ja ne budem lenj saznam gde im je jazbina... u nekoj napuštenoj kući... povedem moju kucu ( 60 kg glava ko televizor - preso canario) pustim ga u tu kuću .. i samo čujem kuknjavu kad su ga ugledali a moj Akica ne zna šta im je on bi da se igra :) , kad sam ušao oni su bukvalno srali i pišali u gaće od straha i molili me da ga sklonim. Elem zapalio sam im one prnje gde su ležali... i još tako hmm... i nikad više ih nismo videli u kraju. To što su oni narkomani..... ma jebo ih onaj ko ih štiti i neka ih vodi kući a ne da sad ja imam kao milosti za njih kao i za... bolje da ćutim na koga mislim!!! 

Koji si baja.Evo najezio sam se.I sad bajo kojim slucajem da su imali oruzje?Ode korsa a i ti sa korsom-zbog alata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Hahaha... malo sam to skratio, nema potrebe da detaljišem ali bilo je tu malo i pripreme, praćenja, skeniranje brloga i pretres dok su bili odsutni, skupljanja informacija itd. Tako da nisam baš tako naivno banuo a na prozoru te kuće je stajao moj drugar spreman na svaki njihov gest ili pokušaj bega... pa nisam ni ja od juče :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Po toj tvojoj logici sad svi treba da budemo šta?....... pacifisti, deca cveća ili šta? Tipa:   ".... znaš nije kul ako vidiš lika da ti siluje ženu ili ćerku a ti da ga biješ..... znaš treba da ga edukuje država i imaju ustanove za to..... " Ma pali bre... ja sam iz neke druge generacije...

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr
pre 13 minuta, dragan d je napisao:

Po toj tvojoj logici sad svi treba da budemo šta?....... pacifisti, deca cveća ili šta? Tipa:   ".... znaš nije kul ako vidiš lika da ti siluje ženu ili ćerku a ti da ga biješ..... znaš treba da ga edukuje država i imaju ustanove za to..... " Ma pali bre... ja sam iz neke druge generacije...

Takodje...

 

Ali i dalje poštujem mišljenja kolega koje ne bi ulazili u sukob zbog materijalnih stvari, ali mi smeta kada odlaze da kenjaju u sred rasprave..

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Realno nisam za nasilje, ali ni za okretanje glave. Lopovi su uhvaćeni sa kradenom robom, postupak za naknadu štete dobijaš glad, a kad ćeš da se naplatiš... Nek bude to između njih i izvršitelja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne dao Bog nikome da bude pokraden, a još više da se sa lopovom sretne. Jedan od njih dvoje strada. Da svesno ideš kod takvog u jazbinu, da ga presretaš na ulici, pa da dobiješ nož, metak, neki hepatitis i ako smatraš da je to odgovorno čoveku sa porodicom napravi agenciju pa juri lopurde po gradu. Pod uslovom da ste toliko fizički spremni i vispreni. Uostalom, pocepaj mu glavu motkom, izbi zube i pusti kera na njega pa ćeš da vidiš kako ćeš da se provedeš kada ti dođe policija i šta će sudija da ti kaže i kakvo ćeš pismo od poslodavca da dobiješ.

 

Naravno, sve pod uslovom da narkoman ima 70kg, lepo je širiti perje po forumu.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

e jadno ... i takvi će likovi da sutra brane zemlju, porodicu, da budu glava kuće, sa tako jajarskim stavom i bez i malo časti i muškosti... pa da najbolje zabiti glavu u pesak... "šta će poslodavac da kaže i policija....." pa najbolje otvori širom vrata i naguzi mu se još....  Ne želim više da polemišem... pogotovo sa....

  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ja bih privatno tuzio a kolega kako god hoce. Zabole mene sto je narkoman i sto nece moci da plati i bilo koji fazoni. 

 

A to da se neko mora vuci po sudovima za nesto gde imas video snimak kradje, je samo odraz bedne drzave u sudstva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Sudstvo nam je bedno, nema spora, ali od Amera tek učimo da je pravda rezervisana za bogate. Probaj tamo i sa 3 snimka siroma' da odeš pred sud, ako su baja i četa advokata preko puta tebe ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
8 minutes ago, Singularitet said:

Sudstvo nam je bedno, nema spora, ali od Amera tek učimo da je pravda rezervisana za bogate. Probaj tamo i sa 3 snimka siroma' da odeš pred sud, ako su baja i četa advokata preko puta tebe ;)

A ova narkomancina je baja i ima cetu advokata?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre sat vremena, dragan d je napisao:

e jadno ... i takvi će likovi da sutra brane zemlju, porodicu, da budu glava kuće, sa tako jajarskim stavom i bez i malo časti i muškosti... pa da najbolje zabiti glavu u pesak... "šta će poslodavac da kaže i policija....." pa najbolje otvori širom vrata i naguzi mu se još....  Ne želim više da polemišem... pogotovo sa....

Kolega,ja bio na ratistu(special forces),nosim metak u nozi,u borilackim vestiama ceo zivot,Glava kuce vec 25 godina,pa ne sirim silu preko tastature.Mnogo si jak na recima,i vredjanju,a da zagudi mozda bi prvi jurio sopstveno dupe.Hajde iskuliraj se malko.Kolega i bolje sto nije naleteo na njih u samom pokusaju kradje,jer je moglo svasta da se desi pod adrenalinom.Dobro se zavrsilo,jebo far.A te kju klux osvete krvlju,batalite.I osiguravajte te motocikle,a ne da samo sto ne pise "poklajam".

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000
18 minutes ago, hard_rock said:

A ova narkomancina je baja i ima cetu advokata?

Ne, naravno! Tu dvojicu bih poterao sudski samo tako ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja