Jump to content

Moto Zajednica

Ukradena Moto Guzzi Breva 750

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova
Видим, све се борим са ово мало информација и ништа да кликне. А не бих да оффујем тему. 
Кад купим БМЊ рачунам и на који постотак квоцијента И-Ку. 
За сад ништа.
Brate Auslenderski, ako ti je za utehu, nisi jedini. Ni meni ovde ništa nije jasno.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: opste teme
  • Motocikl: sve o nozevima
Pre sat vremena, cezarpa je napisao:

Tip zajahuje motor,znaci upalio ga je ?kako?Jel bio vezan?kako je to skinuo?Nesto tu fali.

Jedino fali motor. Dvojca su bila,znam ko su. Inspektorima sam stavio sve podatke cak br.telefona. ovog sto seda na motor. Javljam dalji tok. Imam i video snimak. U ptanju su dva narkomana.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

I ja sam nedavno u dva maha bio zrtva kradje od nekih narkomana,meni su obili auto.Operisali su u vise navrata u kraju,policija zna koji su i nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: opste teme
  • Motocikl: sve o nozevima

Motor je nocas pronadjen. Nemanja Jovic 2000g. i Gutaji Steva 1994. Iz Rume. Zavisnici opijata. Odgovorni za ovo delo. Kasnije cu opisati svo desavanje.

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Bitno da je motor nadjen. Nego kolega kada se sve slegne napisi sta se tu izdesavalo.

Nije ni meni jasno kako je samo seo na motor i odgurao ga. Jel je bio vezan, zakljucan nekim dodatnim lancem, u stvari ajde cekamo pa cemo videti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Da je sam "resio" verovatno bi prosao gore nego stoka sa kamere. A inace, da se ne zaboravi, jer je na dobrom putu, policija i sluzi za ovakve stvari! Gradjani ne treba da sprovode zakon licno nego da prepuste njima. O tome kako oni rade, ne bih...  

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

To se zato radi u mraku gde nigde nikog nema :jee:

Uzece im neke informacije inspektori i napisace prijavu...

I eto njih za par dana napolju da opet kraduckaju po kraju za koji fiks...

 

Ovako bi im stavio do znanja da se drze dalje od njegove imovine! Verovatno bi i saznao dal je neko narucio kradju ili su samo videli priliku ili kljuc u bravi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: opste teme
  • Motocikl: sve o nozevima

Epilog. To vece kad sam parkirao motor(obicno zakljucam korman) to nisam uradio jer sam trebao jos nesto da obavim. a nisam. Zastita nula. Ujutro oko 7:30h izlazim i vidim nema Breve, i onda krece u glavi gde sta kako ko? U roku od par sati saznajem toliko informacija da bi udb a pozavidela. Sve to prezentujem policiji. Odlaim u nocnu smenu, i oko 00:30h zove me inspektor i rece : Donesi kljuc od motora da ga ne guramo. Dodjem i uz dogovor odvezem Brevu do posla i odem u PS. stanicu da dobijem potvrdu o vracanju motora.Pitam gde su momci? Inspektor mi otvara vrata jedne kancelarije i pokazuje mi Jovica odvaljenog od narkotika u fotelji, mali spava. Gde je drugi , Gutaji? U podrumu. Ok. Idem po potvrdu i nazad na posao.  Na motoru slomljen vizir,far,brzinomer, i jos neke sitnice. Lopine to jest pozajmljivaci necije imovine pusteni su u toku noci. Ima jos, pisem veceras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 E sad treba naći način da im se naplati materijalna šteta, psihički bol, povišen pritisak i sve što su prouzrokovali ! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja