Jump to content

Moto Zajednica

Vanucci ART XI Kozna jakna br 50

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Prosla jedna sezona,Junior se jos malo nabildovao,pa mu je i ova jakna postala mala,prosle godine imao istu ovakvu ali za broj manju i u plavoj boji,ta prodata,pa kupljena ova i sad opet ista situacija,vise mu ne dam da se razvija ,samo da odrzava:haha1:,dakle na prodaju je jakna iz naslova , Vanucci ART XI super sport kozna jakna, sa unutrasnjim protektorima na laktovima i ramenima, i spoljnim od titanijuma na laktovima i ramenima, jako kvalitetna jakna, bez ikakvih ostecenja i bez tragova upotrebe, sacuvana maximalno, nosena ove sezone, ne u lokalu nego na 2 ture svega,   ima 2 otvora na cibzar-luftirke spreda, i 2 pozadi pozadi, tako da ni leti nije vruce u njoj, dva velika unutrasnja dzepa sa cibzarima, dzep za mobilni, odrzavana i mazana sredstvom za negu koze,cena je 105 eu,moze slanje,063-177-05-08

DSCN6189.jpg

DSCN6181.jpg

DSCN6182.jpg

DSCN6183.jpg

DSCN6184.jpg

DSCN6185.jpg

DSCN6176.jpg

DSCN6177.jpg

DSCN6178.jpg

DSCN6170.jpg

DSCN6173.jpg

DSCN6187.jpg

Promenio član gixxer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Za koju je to visinu i težinu možda bi mom junioru bila ok al se ja uopšte više ne snalazim sa tim brojevima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Sin je oko 180  i 75 kg,posto se rasirio u ramenima ,tu ga malo zulja,kada izvadi unutrasnje protektore,onda ne,i na rukama su mu jaki misici i malo ga steze kad savije ruku

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: YBR 250 '08

Vrlo privlačna ponuda, prosto neverovatno. Meni bi ovo bilo verovatno malo, bar kad je oprema za vožnju u pitanju, jer sam 181cm i 89 kg i imam širi struk, tako da, s obzirom da vozim sa pojasom uvučenim u pantalone, teško da bih mogao da je zakopčam. Ali prosto poželim da je nosim u svakodnevim prilikama, s obzirom da lepo izgleda, a o kvalitetu kože da i ne govorim. Svojevremeno sam kupio kožnu jaknu za svakodnevno nošenje, ali posle se ispostavilo da je loš kvalitet kože, jer je kao prvo koža dosta tanka, pa mi je ispucala na ramenima od kaiša torbe, a takođe je i izbledela tako da izgleda iznošeno. A platio sam je u radnji u centru BG pre jedno 7 god 19.000 din, i to sa 10% popusta za keš. Ova jakna iz oglasa je bar tri puta skuplja za izradu od ove moje jakne, tako da mislim da vredi svih para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

E tačno sam osetio. I ovaj moj je u tim gabaritima. Jakna je preterana a cena stvarno povoljna. Nadam se da će uskoro naći kupca. Hvala na odgovoru.Srećno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Pa možemo i tako mada je i ovaj moj slične građe kao tvoj sin. Tako da će na proleće garant biti malena ali da izađem malo iz gužve pa da doletimo da proba, naravno ako se ne proda do tada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja