Jump to content

Moto Zajednica

Chopper projekat Yamaha xj900 seca 84'

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Nije šteta, nego ti ne razumeš. Ovo je sasvim pristojna prerada u odnosu na šta sam sve video, a bogami i posedovao...

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300

Definitivno nikad neces ni razumeti,i bolje...a inace ide,vozi se,zaustavlja skrece pretice...veruj kao da vozim bilo kog drugog kruzera samo sto mnogo vise uzivam u ovom fazonu :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Bujanovac
  • Motocikl: Yamaha Virago 535 - zvana "Bjuti"

Super izgleda, svaka cast na trudu i hrabrosti da ga ovol'ko iseckas :D

P.s. javi kako si prosao na tehnickom, imam kineza i planiram da ga seckam (u bobera) al ne smem zbog zakona.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300

Tehnicki prosao pre par dana bez ikakvih problema s'tim sto sam pre toga samo skinuo "sis bar" da ne bode oči toliko,ostalo sve ok,pogledali brojeve,slikanje i ćao.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Sve super - cenim, poštujem, kvalitetno odrađena prepravka, ali par dobronamernih zamerki ako je uopšte ovo tvoj motor i tvojih ruku delo.

 

Ovaj prednji točak, a ponajviše dimenzija gume ne ide na ove tanane vile. Užas je ružan napred. Uži a veći točak je potreban. Zadnji točak kontra. Smešno uzan i nizak profil za ovaj 'look'.  SVE si izmenio a zadržao originalne točkove...

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300
pre 31 minuta, PremieRacing je napisao:

Sve super - cenim, poštujem, kvalitetno odrađena prepravka, ali par dobronamernih zamerki ako je uopšte ovo tvoj motor i tvojih ruku delo.

 

Ovaj prednji točak, a ponajviše dimenzija gume ne ide na ove tanane vile. Užas je ružan napred. Uži a veći točak je potreban. Zadnji točak kontra. Smešno uzan i nizak profil za ovaj 'look'.  SVE si izmenio a zadržao originalne točkove...

 

Hvala drug,sto se rada tice rad je mojih i ćaletovih ruku delo.Ipak slika je jedno a uzivo sasvim druga stvar no...Slazem se se zamerke sto se tiče prednjeg točka,u potarzi sam za 19- icom alu,po mogucstvu od "Maxima" sa 5 krakova ili pak "Viraga",ostalo je vec stvar licnog ukusa,radjeno je i uradjeno bas onako kako smo hteli i zamislili.☺

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

sasvim pristojna prerada.ono sto me zanima a ne vidim najbolje na slici je kako si produzavao prednje vile.ako dobro vidim umetak ispod  trokuta i ako je tu produzavan to je veliki rizik.ja sam produzetak stavio u trokut i opet je bilo laganog uvijanja.inace kad se naviknes sasvim se normalno vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

i svakako me obradovalo sto si prosao tehnicki onda mogu da ozivim panteliju jer je skoro gotov a nakon price o tehnickom sam batalio .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300

Jes tako je...nastavci na kojima je narezan navoj,su navijeni odozgo na njegove vile tako da unutra udara čelo u čelo i nema nikakvih problema,vozim ga celo letoi prosao je razne "testove",a sasvim je normalno da se uvijaju obzirom da su toliko duge.Tehnicki kao sto rekoh u nekom prethodnih postova prosao sasvim normalno i bez ikakvih problema.☺

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300

Sam da javim da je i druga registracija prosla bez i jednog problema i ikakvog pitanja od strane ljudi na tehnickom...inace do sada od dana prepravke prosao oko 6000 km,bilo je nekih sitnih problemcica oko odvijanja srafofa na prednjem blatobranu ali je sanirano,ostalo radi sve kako treba :2kolce:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 591 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

Prvo, kao sto rekose kolege "Ovo je sasvim pristojna prerada u odnosu na šta sam sve video".

Ukusi su razliciti i koliko god da je dobro uradjeno nikad nece svima da se svidja, meni recimo izmedju ostalog bode oci ona praznina izmedju rezervoara i motora, mislim da je rezervoar suvise mali ili prosto bi tu bolje lego neki V motor...

Mozda jos po jedan manji far sa strane...

Inace ja sam prilicno kritican prema ovakvim preradama, po meni mogao si da kupis viraga ili nesto slicno produzis prednju vilu i ustedis gomilu posla, jer ovo prilicno podseca na nesto fabricko tog tipa.

Opet na kraju - kulturno uradjen pos'o! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Regal Raptor 400ccm

:ljubav: ja sam se zaljubio...svaka cast majstore. Neko gore rece prednji tocak...21" bi bio prelep na njemu ali i ovako je savrsen i prelep...jos jednom svaka cast.

P.S. ako budes prodavao javljaj.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300

Hvala drug,sve cesce razmisljam o prodaji,sta znam,3 motora imam u garazi,dva prodajem jer prelazim na touring a za njega se jos razmisljam,svakako ako odlucim biti ce javljeno.:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja