Jump to content

Moto Zajednica

Kragujevac 2. Maj

Recommended Posts

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Pre 3-4 sata zazvoni mi mob., pogledam ono neki nepoznati broj... Javim se...

Zove me devojka i drhtavim glasom me nekako neobichno uzhurbano pita: "Jel si kuci?"

Ja zbunjeno kazhem jesam a ona meni: "Uh, super!!"

I onda ja pitam shto sve tako uplasheno, shta se desilo itd. i ona meni kazhe malopre pao dechko sa crnog motora a ja se uplashila za tebe...

 

Sad sam chuo da je dechko poginuo na licu mesta... Kako sam chuo, izlazio je iz sporedne ulice na jednu dosta prometnu ulicu sa preko 100km/h i udario u auto koji je neka devojka vozila...

 

Shta je istina ne znam ali vishe nije ni bitno...

 

Zvao se Sale...

 

Neka mu je laka crna zemlja...  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

udario u auto koji je devojka vozila, pretpostavljam da opet motorista nije kriv.

 

U ovakvim slucajevima krivica je sporedna stvar.I da je ta devojka kriva,i da prizna krivicu,nista ga ne moze vratiti...Neka mu je laka crna zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Decko zivi nekih 200 metara od mene i to se desilo 2 ulice od njegove kuce...motor nije bio njegov nego ga je pozajmio od druga...inace nije vozio motore pa mu je bio prvi put da je seo...juce sam dosao nekih 20minuta posle nesrece...pao je sa honde cbr.....inace svi se slazu da je u uskoj ulicici razvio nekih 100-120 .. e sada neki kazu da je prvo pao na kocenju pa da je izleteo  motorom na glavnu ulicu a drugi da je prosto u brzini izleteo na ulicu...ne znam sta da kazem...ni ko je kriv ni ko nije...devojka koja je vozila korsu je bila u soku..zvali su ga Sale bio je 76 godiste...neka mu je laka zemlja...takodje u samom udaru kaciga je odletela nekih 50-tak metara od njega pa i tu postoji polemika dal je nosio...sanitet je dosao u roku 2-3 minuta ali. :(...iskreno saucesce porodici..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

uzas! nemam reči.. žao mi je jako ali ipak deo  krivice snosi i onaj ko mu je dao motor da vozi.. Kako dati nekom tako jak motor da vozi ako nikad nije seo na motor? A što se žena za volanom tiče ja mislim da svi znaju moje mišljenje o njima  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Nek mu je laka crna zemlja...

 

Pa jebemu dokle brze od zivota ????  >:(

 

Al opet napominjem vozac R-a (nije bitno jel novopeceni il old bikers)

 

Znaci prodavajte R ove ili ih bacite i kupite nesto mirno(enduro, cruzer i sl)  po vasem ukusu/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Pa ja brže i riskantnije vozim enduro jer je lakši nego zzr. Nije poenta šta vozimo već u tome da ne dajemo motore neiskusnima i da usporimo, nigede brže nećemo stici punim gasom.

Saučešće porodici  :-[ momak je bio moje godište :-[ :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

nek mu je laka crna zemlja....

 

 

 

ps moj motor može da dibije svega par ljudi za koje znam kako i kolikko voze, ko se ljuti nek se ljuti ali ne želim nikog da zavijem u crno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

takodje u samom udaru kaciga je odletela nekih 50-tak metara od njega pa i tu postoji polemika dal je nosio...sanitet je dosao u roku 2-3 minuta ali. :(...iskreno saucesce porodici..

Možda je i nosio ali nije vezao, ili je držao na laktu... :( :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja