Jump to content

Moto Zajednica

Transalpina - CanAm Spyderom (video)

Recommended Posts

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CanAm Spyder F3S

Transalpina... dragulj medju drumovima koji privlace svakog od nas. Pretpostavljam da je vecina bila/videla/cula sve o Transalpini, ali i pored toga evo kako smo je doziveli supruga i ja mesec dana nakon kupljenog CanAm Spydera. 

Ruta je bila krajnje jednostavna: cetvrtak popodne: Beograd- Kladovo. Petak: Kladovo- Targu Ziu-Novaci - Transalpina prevoj- povratak istim putem za Kladovo. Subota: Kladovo- Beograd. 

Oko 900 km za nepuna tri dana, predivno vreme, predivan put, CanAm na visini zadatka.

https://youtu.be/cggFfb0lGAs

Uzivajte u videu,

pozz

Zotan

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CanAm Spyder F3S

Moram i Transfagarasan da prodjem Spyderom pa da uporedim. Ovako bi poredio Transalpinu motorom i Fagarasan kolima a to vec nije posteno jer je motorom uvek bolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Управо одгледао клип на јт кад ссд видим да је колега са јт заправо и колега на мото форуму.

 

Него једно ме занима, пошто нисам имао прилике да пробам овог Spyder-a, да ли је стварно реално поредити утисак на њему као утисак на мотору?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 11 sati, Gajo Sevojno je napisao:

Super. I ja bi u Rumuniji vozio samo Transalpinu, onaj drugi transfargastan nije nicemu..

Jel si bio na "Onaj drugi" mislim na Transfargarasan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 10 sati, Zoster je napisao:

Moram i Transfagarasan da prodjem Spyderom pa da uporedim. Ovako bi poredio Transalpinu motorom i Fagarasan kolima a to vec nije posteno jer je motorom uvek bolje

Transalpina bez Transfargarasana je kao da prekines rucak posle predjela i supe:) :jee:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
Pre 11 sati, Svaler je napisao:

... / Него једно ме занима, пошто нисам имао прилике да пробам овог Spyder-a, да ли је стварно реално поредити утисак на њему као утисак на мотору?

Subjektivno, ali NE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr
Pre 5 sati, Sveta 5. je napisao:

Jel si bio na "Onaj drugi" mislim na Transfargarasan

Bio nedavno druze i mogu ti reci da je za voznju mog motora jedna velika nula, e ako ides sa endurom ili sa gs-om u enduro modu, onda nije lose.. Zavisi sta ko ocekuje od prevoja, ja prvenstveno ocekujem prangijanje i obaranje motora do maksimuma i tako to, a proroda i pogled su mi na mestu broj 2.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

U tom slucaju pravac Navak.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Msm ne bih da budem grub, ali ovo jesu babe i zabe... Ovaj trotockas je blizi kvadu nego motoru. Kapiram da je i Niken daleko od ovoga. 

 

A i Mazda da je japanski Alfa Romeo... Nznm mozda si nasao da je isti harmonikas svirao na svadbama predaka osnivaca, nisam odgledao klip...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr
pre 18 minuta, Zeleni 65 je napisao:

U tom slucaju pravac Navak.

 

Da, ali na stazi nema prirode i pogleda, kao sto rekoh to mi je na mestu broj 2, znaci bitna stavka ali bez mesta broj jedan nije u kompletu tako da.. nemoj da se ljutite, svako ima pravo na mišljenje. Sto se mene tiče, Rumuniju bih ponovo vozio ali tako sto bih otišao u podnozije Transalpine, bukirao hotel na 2 dana i vozio gore-dole... 

Pozdrav...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 4 sati, Gajo Sevojno je napisao:

Da, ali na stazi nema prirode i pogleda, kao sto rekoh to mi je na mestu broj 2, znaci bitna stavka ali bez mesta broj jedan nije u kompletu tako da.. nemoj da se ljutite, svako ima pravo na mišljenje. Sto se mene tiče, Rumuniju bih ponovo vozio ali tako sto bih otišao u podnozije Transalpine, bukirao hotel na 2 dana i vozio gore-dole... 

Pozdrav...

Kako uspes da vozis brzo i gledas prirodu?

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja