Jump to content

Moto Zajednica

15. MotoGP Thailand 2018

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure
Zasto je markez vozio Q1,nisam pratio?

Zato sto je pao u poslednjem izlazu na FP3 kad su ostali spuštali vremena, pa su ga izbacili u Q1. Samo su ga naterali da izvrti još koji krug.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Do sada nisam komentarisao ove sa SK, ali mi je ova Jelena Trajković smučila i (zamalo) Doktorovu pol poziciju.

Probao sam bez tona, ne ide, dok se ne čuje zvuk motora. Kao da smišlja šta će da kaže, tiltujući, pri tom, govori kao da je upravo istrčala polumaraton, pa se bori za dah.  Ovaj lik kao da je na spidu. Užas!

Džanković je ponajbolji. Njih dvojicu nekako i mogu da podnesem, ali me ova ubi! Devojko, ima i drugih zanimanja. I biti domaćica je izuzetno časno i lepo zanimanje.

Ne ide da gledam na kompu, pomoću raznih linkova, ovo skoćalo od TV-a sam i kupio da bih gledao ono što volim (a malo toga volim na TV-u). Gotovo ništa i ne gledam, osim moto trka, još u HD-u. Di ćeš veće radosti. 

Ovom ludom Markezu svaka čast. Nepredvidiv. Od sumraka do svitanja.

Legenda se budi, priželjkujem prvu pobedu ove sezone.

I ako ga ne volim,žao mi Lorenca. Odlično je vozio u poslednje vreme, a voleo sam i da pokaže Dukatiju (a i ostalim timovima) da moraju gledati na vozače malo dugoročnije, a ne gledati na njih samo kao na potrošnu robu, za jednokratnu upotrebu.

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova

Gotovo sam siguran da Erceg cita sve ovo i namerno nas nervira. Ma sta gotovo, siguran sam 100%.

 

Ona je blagi uzas, stenje, hukce, zapanjuje se, "prenosi neku svoju emociju", sve vreme izgovara Markez sa S bez obzira da li je pravilno ili ne niko sem nje ne izgovara sa S na kraju, analizira tehniku, analizira karaktere vozaca jer boze moj radila je intervju-e sa nekim od njih, uvlaci se Srdjanu javno, i sto je najogore nije ni neka riba da joj sve to oprostim (kao ona sto je sa SK presla na RTS) :)

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova

Znas sta je najbolje od svega? Znam da je Erceg mnogima obezbedjivao ulazak u boxove, da sa te ljudske strane ocigledno nije zvala i mogu da razumem i povredjenu sujetu cak razumem i da velikom broju ljudi on priblizava moto sport jer cujem sta ljudi koji ne voze motore pitaju, pricaju... Ali cini mi se da je posebno osvetoljubiv ka nama ovde

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
Pre sat vremena, dvlns je napisao:

 sve vreme izgovara Markez sa S bez obzira da li je pravilno ili ne niko sem nje ne izgovara sa S na kraju, 

Hvala na dopuni!

 

E, ovo me posebno izluđuje kod nje (između ostalog, u Vladinom i mom postu nabrojanom). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff
Pre 2 sati, dvlns je napisao:

sve vreme izgovara Markez sa S 

Jutros gledam kvalifikacije, i supruga koja zna sve ali ne komentariše a i retko gleda, pita na prvu: "Koja je ova što priča Markes?" :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Odlične kvalifikacije u sve tri klase.

 

Šteta što je Rossi odustao od poslednjeg kruga u Q2 jer je imao doooobre šanse da uzme pol. Ipak, ovo je posle silnih muka fantastičan rezultat za Jamahu. Nadam se da će i u trci i u narednim trkama ići ovako dobro. Forza Vale :)

 

U Moto2 odličan Baldasari. Mada, kod njega je šteta što je dosta nekonstantan. Fantastičan Marini, nadam se da će i u trci ovako voziti. Trka za titulu se zakuvala...biće interesantno. Forza Banjaja...i Marini...i Balda...i Pasini :)

 

U Moto3...opet ludnica. Martin da li zbog povrede ili samo zbog gužve je dosta loš bio u toj poslednjem krugu. Mada, u trojkama pozicija na startu može biti i najmanje bitna ali ko zna kako će Bezeki povući...možda kao Martin u Aragonu? Svakako...Forza Bezeki...Bastianini...ustvari ovde je Forza za sve :)

 

Ne mogu više da komentarišem komentatore...ali samo moram da kažem da komentatorki želim mnogo vrištanja i stenjanja...ali ne tokom prenosa trka ;)

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Mislim da je vreme za peticiju da se Jelena posalje da komentarise umetnicko plivanje ili klizanje

Osim sto komentarise stvari koje ne zna i ne razume prica bez prestanka i smeta

Zaista se nadam da neko iz SK cita ovu nasu prepisku

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Ja poslah mail na SK da je sklone.

Ako nas dovoljan broj to uradi mozda je i sklone

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 20 minuta, Mazak je napisao:

Mislim da je vreme za peticiju da se Jelena posalje da komentarise umetnicko plivanje ili klizanje

Osim sto komentarise stvari koje ne zna i ne razume prica bez prestanka i smeta

Zaista se nadam da neko iz SK cita ovu nasu prepisku

 

Potpisujemo i sinovi i ja, odmah! Možda ne bi bilo loše da napraviš posebnu temu, da ne smaramo ovde. Podržavam te u potpunosti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre sat vremena, Djeneral je napisao:

Martin da li zbog povrede ili samo zbog gužve je dosta loš bio u toj poslednjem krugu.

Upaljen živac ruke (ne znam tačno da li je leva ili desna ni koji je živac u pitanju) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Nisam njegov navijač ali sam se jutros tri puta ošamario čisto da se uverim da nisam ovo sanjao:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda

Prodajem Ducati....... Motor ok, menjac hoce nekada da zaglavi  ali odmah pusti ( zupcanik 2 brzine verovatno ).. zadnja kocnica hoce isto nekada da zaglavi ali i ona odmah pusti ( malo glavi klip ) 

Screenshot_20181006-230531_Gallery.jpg

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja