Jump to content

Moto Zajednica

WSBK Manji Kur

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Niko ne otvara temu a prošli put sam brljavio po drugim temama o WSBK trci pa sam našao za shodno da otvorim temu. Za vikend Rea ima šansu da se upiše (opet) u istoriju. Osim njega i Ana Karasko ima mogućnost da osvoji titulu iako je slabo krenula na treninzima, spas joj je to što ima 10 bodova prednosti pa će možda i osvojiti titule. Imam i pouzdanu informaicju da Kawasaki sa posebnim simpatijama pripremama Ninju 400 za ovaj vikend, ostaje samo da vidimo da li će sitsnuti petlju i gas.

 

Pored ove dve klase neizbaždareni Kortese i Kluzel nastavljaju borbu a Superstok 1000 klasa odlazi u istoriju. Petrući je odahnuo budući da je on zapažen upravo zbog rezultata u ovoj klasi. Ostaje pitanje da li je neki novi Petrući uskraćen za pojavljivanje na svetskoj sceni, mada će se već naći neki Ponson da vozi u MotoGP u.

 

Prva trka se vozi sutra od 13:00 (biće prenos na Eurosport 1) za sve ostale strimovi će raditi normalno.

 

Da ne davim više, evo rezultata sa poslednjeg FP3 treninga WSBK:

 

 

WSBK.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Rea će se sigurno upisati u istoriju, a osim toga u istoriju ulazi i period najdosadnijeg WSBK trkanja....naravno sa tačke gledišta jednog gledaoca.

SSP i ove 300-tke su fantastične za gledanje, a deluje da ih jedva ko i prati.

 

Pritom, ovaj ES sa prenosima uspe da uništi i ono malo trkanja što vredi gledati. Komentatori su, po mom mišljenju odlični, ali ono isecanje prenosa...kada vidimo prva 3 i poslednja 3 kruga?! Koji Q je to??? Sramota za gledati...

 

Hvala Bogu na strimovima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Nema zamene, kontam da će u doglednoj budućnosti WSBK spustiti na taj ili sličan nivo, možda objediniti teh. pravila sa BSB i MotoA, ASBK... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Žena šampion u SSP300, svaka čast. Bilo napeto do poslednje krivine, na kraju osvojila titula sa 1 bodom prednosti.

 

 

11_Magny_SSP300_2018_FRI_Carrasco_C87Q2148.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

A od prenosa nista...bice snimak na ES sutra. Prvih 3 i poslednja 2 kruga WSBK i SSP a 300 nista.

 

Kad stignem do kompa pa u potragu za nekim torentom za skidanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 2 sati, drs je napisao:

Svaka čast i Jovanu. On je ovde objavio vest pre 30 minuta a na zvaničnom sajtu SBK objavljeno pre 13 minuta  :)

Kad nisu ažurni kao ja :sampion:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

SSP trka je bila dobra...sa nešto manje borbi i obilaženja ali opet dobra. Borba za titulu se i dalje zakuvava :)

 

300 - tke odlična trka, borba za pobedu do bulvalno poslednje krivine. Svaka čast Karaskovoj na tituli, ali malko kvari utisak činjenica da ju je izgleda "pritisak" poslednje trke dotukao jer je titulu "izvukla" za taj 1 bod....tj Perez je titulu izgubio u pretposlednjoj krivini.

Perez je završio drugi, a Karaskova 13-ta. Ipak, za titulu se borila cele sezone i potpuno je zaslužila. Samo mislim da "ne valja" to što se u finalnoj borbi za titulu tako loše snašla i izvukla se na sreću.

 

WSBK...ne vredi više ni komentarisati. Rea se igra sa njima kao u nekom vicu. Sve i da ga puste iz boksa da startuje opet bi ih sve potukao. Nekako sam izgubio želju i da ih gledam.

 

A ES....mislim da bi trebali da dignu ruke od moto sporta. Prenosi su se sveli isključivo na WSBK...pa ostale više ni ne spominju. Ajd ovaj put su prenosili celu trku, obe trke ali i to u nekim "opaljenim" terminima. Bolje da se drže "popularnih" sportova poput bilijara i biciklizma i da nas ne smaraju više.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Delimčno se slažem za Anu Karasko i poslednju trku. Realno kiksnula je na treninzima i kvalifikacijama ali je na kraju ipak uspela da se sabe i dohvati bar ta tri boda. Ruku na srce imala je sreće što je Derue pao i što je Perez izgubio trku u poslednjoj krivini.

 

Ali je svakako zaslužila titulu iako je utisak malo pokvarila sa poslednjom trkom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ne mogu da dočekam da ES izgubi pravo na WSBK!! 

Kriminalam odnos prema ovom sportu. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 8 minuta, to crank je napisao:

Ne mogu da dočekam da ES izgubi pravo na WSBK!! 

Kriminalam odnos prema ovom sportu. 

Odavno sam prestao da se nadam i da pratim ES. Mislim da ću sledeće sezone uplatiti video pass na WSBK. Gledao sam i MotoGP preko video pass ali mi je BT Sport mnogo bolji, ekipa je nenadje**va.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja sam 10 godina plaćao MotoGP pass dok nisam dobio pristojan paket na TV. 

BT sport apsolutno najbolji kanal za GP. 

Mislim, za englesko govorno područje. 

SKY Italia MotoGP i Španski Movistar MotoGP kanali su nenadjebivi ali jezik problem. Pri tom su oba 24h 7 dana u nedelji!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Italijanski natucam malo, ali 60% stvari ne bih razumeo. Tako da ostajem pri BT sport a WSBK ću sledeće sezone verovatno preko video pass -a jer od ES nema leba a počelo je da me nervira pucanje stremova i loša rezolucija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja