Jump to content

Moto Zajednica

Brendiranje vozila - potraga za izvodjacem

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

pozdrav drugari,

 

interesuje me da li neko od vas radi dizajn za brendiranje vozila? potrebno mi je za vozila autoskole, pa posto smo teritorijalno veliki i komplet posao bi bio potezak, mozda samo dizajn da mi se odradi a lepljenje folije bih potrazio kod lokalmih ljudi, ili ako se sa nekim dogovorim, mozda sve komplet da uradimo.

 

mogu otkucati u google "brendiranje novi sad", ali bih radije ovako sa nekim koga poznajem ili smo iz iste branse

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Firma u kojoj radim se bavi brendiranjem vozila tj izvodjenjem radova, mada je Uzice podaleko, ja se bavim dizajnom i pripremom za ista, ako nadjes koga za izvodjenje mogli bi uraditi stampu i poslati, s tim da bi valjalo napisati koja vozila su u pitanju da li bi radio rezanu ili stampanu grafiku itd :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Dogovor je pao sa Velimirom (nick-velimirjevtic)

Covek uradio pripremu i za vozila i za bilborde koje smo kasnije pravili obzirom da smo bili zadovoljni rezultatom rada. Ubo je ideju koju smo svi imali u glavi a nismo umeli prezentovati... bez ikakvog naseg predloga smo se odmah opredelili  za njegovu prvu ideju.

Bice i trece vozilo uradjeno ali imamo estetske korekcije prvo na njemu da odradimo.

20181113_130502.jpg

20181123_131216.jpg

20181123_131202.jpg

IMG-ea5964790cbd41b8fd2ec5833ffad9f1-V.jpg

IMG-a4cb789bd95a4e6f6ef4e251e8c43f1a-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
Pre 5 sati, tibor je napisao:

IMG-ea5964790cbd41b8fd2ec5833ffad9f1-V.jpg

Bog te mazo, pa ovaj bilbord je ugrozavanje bezbednosti saobracaja na veoma visokom nivou. Broj kandidata koji ovom guzom privucete je direktno proporcionalan broju nezgoda koji se dogodio na ovom mestu usled pada koncentracije i dizanja... pogleda vozaca sa puta :lol:

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Bog te mazo, pa ovaj bilbord je ugrozavanje bezbednosti saobracaja na veoma visokom nivou. Broj kandidata koji ovom guzom privucete je direktno proporcionalan broju nezgoda koji se dogodio na ovom mestu usled pada koncentracije i dizanja... pogleda vozaca sa puta
Biće da je zaboravljena pa da podsetim...bd54749f102428ee87917041db8244c0.jpg
  • Hvala 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja