Jump to content

Moto Zajednica

P:Golf 2

Recommended Posts

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Prodajem Golf 2 ,Menhetn,1989 godiste,1.3 benzin,nikad nije imao plin,3 vrata,4 brzine,vlasnik zadnjih 12 godina,registrovan do februara,cena 600e. Vise informacija na 0642143091

 

F9C7DE52-87AE-4A45-A8CA-267248EA7090.thumb.jpeg.42f1c7d0732496fbd0fa62fd8e146aa4.jpegDB831EBE-19D0-4BB1-98B5-10A2293EBB77.thumb.jpeg.b01092e0565c0fd96c8f61f51025ae62.jpegFDCF78E2-128C-4238-954D-FA7FF7AE70D0.thumb.jpeg.3112e1256218858b93caa98cfda0ecdb.jpeg9F50E0FF-A657-42EB-A7AD-B14ECE1D25DE.thumb.jpeg.dbac9b85b69c9ef16f9495ea1cb8b9fd.jpeg

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Prodaješ golfa i to dvojku:zbunjen:
Mora biti da si poblesavio:jee:
Поблесавио је он и раније, кад је купио двојку а није дизелаш
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kako hoćeš, mene ne zanima kao kupca, više onako iz radoznalosti. A mislim da će nekog potencijalnog kupca možda bas te slike prevuci preko crte da dođje da pogleda pa možda potom i kupi.




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Garant,  kad bude video unutrasnjost koju nikad nije video,  ipak je golf retkost,  sigurno prelama.  Savane ne mlati,  ovo ce da kupi neko kome treba auto za drndanje i tovarenje alata,  bas ga briga za unutrasnjost

  • Haha 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Imao sam pre nekih  20 godina Menhetn Golf iz 1990 godine. Duboki branici , liht plava, 1.3i. Da imao je elektricne dizne za gorivo i jako malo je trosio. Sad bi ga vratio, ak kozna gde je  i u kakvom je stanju.

 

Savan je u pravu za slike unutrasnjosti, jer svi vole lepo-i oni sto im treba za drndanje , i oni kojima je to jedini auto za porodicu. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Garant,  kad bude video unutrasnjost koju nikad nije video,  ipak je golf retkost,  sigurno prelama.  Savane ne mlati,  ovo ce da kupi neko kome treba auto za drndanje i tovarenje alata,  bas ga briga za unutrasnjost


Slušaj, probaj normalno da mi se obracas ako možeš. Ako ne, onda nemoj nikako. Ja sam se lepo obratio čoveku a ti probaj iz toga izvuci primer kako treba. Ništa ne mlatim već pričamo najnormalnije, razumeš?

Niti je smešno niti bilo kakav drugi znacaj ima tvoje obraćanje meni a uzmi i razmisli malo, ukoliko tebi ništa ne smeta da sediš u prljavom i smrdljivom svinjcu umesto u nekom koliko toliko očuvanom i čistom enterijeru, to ne znaci da su svi takvi kao ti. Nekome to čak može biti presudno ako bira izmedju dva takva pa čak i da je taj usvinjeni i za nijansu jeftiniji.




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pre 1 sat, Savan je napisao:

 


Slušaj, probaj normalno da mi se obracas ako možeš. Ako ne, onda nemoj nikako. Ja sam se lepo obratio čoveku a ti probaj iz toga izvuci primer kako treba. Ništa ne mlatim već pričamo najnormalnije, razumeš?

Niti je smešno niti bilo kakav drugi znacaj ima tvoje obraćanje meni a uzmi i razmisli malo, ukoliko tebi ništa ne smeta da sediš u prljavom i smrdljivom svinjcu umesto u nekom koliko toliko očuvanom i čistom enterijeru, to ne znaci da su svi takvi kao ti. Nekome to čak može biti presudno ako bira izmedju dva takva pa čak i da je taj usvinjeni i za nijansu jeftiniji.




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 

Normalnim ljudima se normalno obracam, ako ti moje obracanje nije normalno, izvuci sam zakljucak. 

 

Ipak, molim postavljaca teme da posalje savanu slike da vidi da li enterijer smrdi na svinjac ili mirise. 

  • Haha 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Vazno je da si ti sam potvrdio svoje ponasanje. Bolje ne umes, nazalost.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Jel ga savan kupio, mora da su slike bile mirisljave  


I čemu sad ovo vodi? Provociraš?
Ili...
ne znaš da čitaš
ili...
si malouman pa ne shvataš?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja