Jump to content

Moto Zajednica

Jos jedno zensko na motoru , kuku lele :)

Recommended Posts

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Posto zbog manjka postova ne mogu da pisem u temi " sta vas je obradovalo " uradicu to u ovoj.Taman eto prilike da se predstavim kako red nalaze jer to nisam uradila za ovih 6.god. koliko sam ovde ;)

 

Zovem se Gordana ( Gole ) iz Beograda sam i veliki ,najveci ljubitelj motocilkala kao i svega sto oni nose sa sobom od kako znam za sebe. Ko me licno poznaje vrlo dobro zna o cemu govorim :jee5: . Kroz zivot zbog raznih razloga nisam ucila da vozim i pored tolike ljubavi.  Bila sam samo suvozac :P Ipak dosao je taj dan, odlucila sam ,upisala skolu i u svojoj 44.godini naucila i polozila za "A" kategoriju tako da sam veoma ponosna na sebe :sampion: . Moje umece je daleko od svih vas iskusnih vozaca i na meni je jos mnogo toga da ucim i naucim, ali eto dobili ste jos jednu drugaricu na drumu :jee2: . 

Prva faza je gotova sada sledi odabir odgovarajuceg motora za mene i radujem se tome .

 

Napomenula bih da se kroz druzenja preko foruma nikada nisam osetila zapostavljenom ili odbacenom zbog toga sto nisam vozac tako da dugujem jedno veliko HVALA svima na BJB-u :ljubav: .

 

Mnogo je fotografija iz proslosti koja govore o tome koliko stvarno i iskreno volim motore ali izdvajam ove dve koje sam spojila kao kolaz. Moj otac kada je vozio motore daleke 1960 i neke ( jer geni su cudo :aha: ), i ja pre 4.godine na meni posebnom motoru :ljubav: .

 

Veliki pozdrav od mene pa se vidimo uzivo ili u nekoj drugoj temi :BJB-ura:

 

46.gif.428f551cc78c022151072547172e1e09.gif

42378187_313109075937907_2572595237465620480_n.jpg

  • Sviđa mi se 8
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Neka je sa srecom, a kako sam i sam dosta odocnio sa ulaskom u svijet 2 tocka mogu ti reci da te ocekuju mnogi divni momenti u druzenju prvenstveno sa igrackom a onda i sa dosta divnih ljudi sa istim hobijem. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Cestitke, i nek te vetar na motoru uvek nasmeje od uvo do uvo. A kako je ovo internacionalni forum, imas kolegu/drugara i u Skoplju i za dobro i za problem.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Podrska je jedna od najvaznijih stvari u zivotu koja nam daje snagu da mozemo sve, zato svima HVALA puno-vise-najvise od srca :care:

Ne mogu a da ne izdvojim :

misa-pei i moju najdrazu Ljilju

BokyBoy

VR46

Arakis

makikt 

i posebno se zahvalim na cestitkama, ljubi vas puno Gole :ljubav:

 

46.gif.428f551cc78c022151072547172e1e09.gif

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
On 26.9.2018. at 3:30, vortex4borg je napisao:

Cestitke, i nek te vetar na motoru uvek nasmeje od uvo do uvo. A kako je ovo internacionalni forum, imas kolegu/drugara i u Skoplju i za dobro i za problem.

 

Hvala puno , takodje :jee1:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
On 24.9.2018. at 19:03, Pirotehnicar je napisao:

Neka je sa srecom, a kako sam i sam dosta odocnio sa ulaskom u svijet 2 tocka mogu ti reci da te ocekuju mnogi divni momenti u druzenju prvenstveno sa igrackom a onda i sa dosta divnih ljudi sa istim hobijem. 

Hvala , ne mogu ni da zamislim .. do sada sam imala milion fantasticnih trenutaka sa takvim ljudima bez motora , tek sad kada budem imala svoj kukukuuu :jee1: .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja