Jump to content

Moto Zajednica

BJB Gulaš VIII - zvanična tema

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 357 postova
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

A tebe nije bilo...

Svaka cast , vidi se da ste se lepo proveli :takoje: Raspolozeni i nasmejani kao uvek ... Samo tako nastavite i nikada praznih stomaka 3:

46.gif.428f551cc78c022151072547172e1e09.gif

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 78 postova
  • Motocikl: ... samo u srcu ...

Nisam :'( nemam opravdanje priznajem ...   Sram me bilo kovrdzave kose, ali mi je puno srce sto je vama  bilo lepo :lol2:

P.S. Cula sam se sa drugaricama iz Sremcice pre neki dan i zelim da vam prenesem najvece pozdrave od svih iz Doma ... Njihovo radovanje sto cemo doci uveliko traje i sa nestrpljenjem cekaju taj dan :ljubav:

46.gif.428f551cc78c022151072547172e1e09.gif

• Sviđa mi se 5

• Drug član, 1466 postova
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion, FZ6 S, Honda CBF 1000.

E, da vam i ja nešto rečem!

Sa neke vremenske distance.

Ni gubitak tablice sa motora mog sina me (mnogo) nije omelo u uživanju. On je oduševljen pojavom 30-  tak motora iz provincije Srbije, iz BG-a. 

Klinac, još ne shvata gde je prava prestonica :jee:

Jedino što mi je ta činjenica (gubitak tablice) uskratila malo duži boravak među dobrim drugarima, jer smo pokušali (neuspešno) da je u povratku pronađemo.

Pored izuzetnog zadovoljstva da lično upoznam Makikt, heroinu našeg Foruma i da joj se lično zahvalim za sve predivne putopise, imao sam zadovoljstvo i čast da upoznam čika Rajka, poznatijeg kao Arakis- terminator postova, koji je izuzetno, ali izuzetno pozitivan i nasmejan lik. Čika Rajko, što se mene tiče, dao si potpuno novu dimenziju druženju. I ovo možeš da obrišeš, neću se  ljutiti :jee::takoje:

Ogromno zadovoljstvo sam imao što sam upoznao i legendu Foruma Žiku56. što sam dugo priželjkivao, ali, ovom prilikom, nisam imao zadovoljstvo da se sa njim malo duže podružim. Već prilikom sledećeg viđenja neće mi umaći. 

Moj CBF brat Bocca... Šta o njemu reći. Legenda, kao i uvek. Jedino što su ga Mile (Milefazer)  i Zoki (E-mail) namučili u Hrvatskoj. Zato im spremamo osvetu u Srbiji. Samo da dođu. 

Priželjkivao sam da upoznam i Lalajka, Alexanta, a i Pabla, koji su, po mom mišljenju, morali biti tu.

Dolazimo, sin i ja, predveče kući, skvo (standardno) uključila TV, gledam neki rat, Kosovo, ratno stanje, maksimalna pripravnost...

Koliko smo svi mi tada bili daleko od toga!

Hvala vam svima za onaj opušten i izuzetan dan.

• Sviđa mi se 4
  • Hvala 1

• Drug član, 1834 postova
  • Motocikl: Yamaha fz 1 fazer.
Pre 1 sat, Šumadinac je napisao:

E, da vam i ja nešto rečem!

Sa neke vremenske distance.

Ni gubitak tablice sa motora mog sina me (mnogo) nije omelo u uživanju. On je oduševljen pojavom 30-  tak motora iz provincije Srbije, iz BG-a. 

Klinac, još ne shvata gde je prava prestonica :jee:

Jedino što mi je ta činjenica (gubitak tablice) uskratila malo duži boravak među dobrim drugarima, jer smo pokušali (neuspešno) da je u povratku pronađemo.

Pored izuzetnog zadovoljstva da lično upoznam Makikt, heroinu našeg Foruma i da joj se lično zahvalim za sve predivne putopise, imao sam zadovoljstvo i čast da upoznam čika Rajka, poznatijeg kao Arakis- terminator postova, koji je izuzetno, ali izuzetno pozitivan i nasmejan lik. Čika Rajko, što se mene tiče, dao si potpuno novu dimenziju druženju. I ovo možeš da obrišeš, neću se  ljutiti :jee::takoje:

Ogromno zadovoljstvo sam imao što sam upoznao i legendu Foruma Žiku56. što sam dugo priželjkivao, ali, ovom prilikom, nisam imao zadovoljstvo da se sa njim malo duže podružim. Već prilikom sledećeg viđenja neće mi umaći. 

Moj CBF brat Bocca... Šta o njemu reći. Legenda, kao i uvek. Jedino što su ga Mile (Milefazer)  i Zoki (E-mail) namučili u Hrvatskoj. Zato im spremamo osvetu u Srbiji. Samo da dođu. 

Priželjkivao sam da upoznam i Lalajka, Alexanta, a i Pabla, koji su, po mom mišljenju, morali biti tu.

Dolazimo, sin i ja, predveče kući, skvo (standardno) uključila TV, gledam neki rat, Kosovo, ratno stanje, maksimalna pripravnost...

Koliko smo svi mi tada bili daleko od toga!

Hvala vam svima za onaj opušten i izuzetan dan.

šta je to za nas, putevima AVNOJ.a, Zenica, Sarajevo, Višegrad, Užice pa odatle di god se kaže. dan posla. baš bi voljeli na jedan gulaš ( sa pireom ) u proljece, da se vidimo uživo.

pre 2 minuta, mile fazer je napisao:

šta je to za nas, putevima AVNOJ.a, Zenica, Sarajevo, Višegrad, Užice pa odatle di god se kaže. dan posla. baš bi voljeli na jedan gulaš ( sa pireom ) u proljece, da se vidimo uživo.

Znaš da imate uvek otvoren poziv.

pre 5 minuta, bocca_bastard je napisao:

S obzirom kome pises gulas ces jesti kao predjelo :care:

:lol3:

Još ne znaju sa kim se kače :jee:

• Drug član, 1834 postova
  • Motocikl: Yamaha fz 1 fazer.

sve znamo, bio je čale kod nas nakon bocce, pa nam je i on potvrdio i rekao sve ostalo, standardi su visoko postavljeni ali nas i kava usrecuje u dobrom društvu na nekom ljepom mjestu.

• Samo nek je neki cirkus, 473 postova
  • Motocikl: Ducati SuperSport S

Šumadinac, budi oprezan. Znaš Ti s kim se kačiš :D. A tek kad padne provokacija, pa ti dođe cela delegacija :D . Trebat će ti bar jedno pešest onih tvojih pterodaktila :D 

Pre 21 sati, mile fazer je napisao:

sve znamo, bio je čale kod nas nakon bocce, pa nam je i on potvrdio i rekao sve ostalo, standardi su visoko postavljeni ali nas i kava usrecuje u dobrom društvu na nekom ljepom mjestu.

Ne ide kafa na prazan želudac. ;)

pre 5 minuta, Ćale je napisao:

Šumadinac, budi oprezan. Znaš Ti s kim se kačiš :D. A tek kad padne provokacija, pa ti dođe cela delegacija :D . Trebat će ti bar jedno pešest onih tvojih pterodaktila :D 

A kako da prođe bez tebe? Mora neko i da im pokaže put :jee:

Zapaliće nas čika Rajko zbog off-a.:ups:

• Svakom po zasluzi, 10949 postova
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Samo da ne zaboravim, pošto sam kao poslednji u koloni imao dobar pregled ispred sebe učesnika u ovoj našoj grupnoj vožnji, leteći redar, naš Omar - Urban Cruiser - je izvanredno obavio svoj zadatak! Bilo ga je svugde - i napred da pomogne vođi kolone i u zatvaranju svih bočnih ulica i u sastavljanju razvučene kolone...bravo Omare, baš profi ;)

7f01dbd5146b058786ca9ade14ca1dc1.jpg&key

• Sviđa mi se 4

A ja bih da se posebno zahvalim i Vladi, što je sina i mene pronašao iscrpljene u potrazi za lokacijom i uputio nas u pravcu okrepljenja. :care:

• Sviđa mi se 2

• U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: BMW F650CS

Slažem se sa čestkama, ovo mi je trebalo odavno, nisam se vozio dugo, obaveze... Vožnja kao i uvek odlično organizovana i Omar je baš profi odradio svoj deo, hvala na komentarima.

Do iduće vožnje...

• Sviđa mi se 2

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja