Jump to content

Moto Zajednica

BJB Gulaš VIII - zvanična tema

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ja pozurio da ispratim naseg dobrog Ziku56 do autoputa pa pravac kuci. 

Odlicno je bilo, oko 35 motora poslo sa 1000 ruznih, lepo se provozali do Mladenovca, popili kafu i kisjelu pa polako u SD. 

I vreme nas pogledalo, posle hladnog jutra u Smederevu bilo oko 20 stepeni. Dosli stari drugari, upoznao nekoliko novih, bilo smeha i sale napretek. 

Puno hvala ucesnicima ove male voznje, MakiKT ce objaviti kolko smo skupili za Sremcaju... Meni je danas bilo puno srce ♥ 

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Nemoj da bude sve na Maji

265a6bb61becce0626bbff4546719aaf.jpg

Svake godine smo sve bolji. Hvala svima koji su bili. Sjajno druženje!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Da samo znate koliko ste mi prijali... :jee1:

Gomila meni dragih ljudi na istom mestu :takoje:  Nadam se da cu na sledece druzenje doci motorom kako i prilici  :zdravo:

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Drugari, ovo su druženja koja prenose pravi duh BJB zajednice. Hvala organizatorima i svima koji su se odazvali.

Nešto nisam slikao druženje pošto sam, posle dva tanjira gulaša, utekao da bi uhvatio malo vetra na belocrkvanskim jezerima, evo jedne sa jezerceta :)

883ad3ba0a7ca83fa328d8c10120ec42.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Veliki pozdrav za sve vas koji ste danas bili. Voznja je bila zanimljiva, druzenje isto i upoznavanje sa novim bajkerima ali svakako i zbog gulasa je vredelo doci. :takoje:

IMG_20180929_094912.jpg

IMG_20180929_113641.jpg

IMG_20180929_135344.jpg

IMG_20180929_143751_BURST001_COVER.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Dodjosmo sa zakasnjenjem ali stigosmo da se napunimo pozitivnom energijom u vise nego prijatnom drustvu.

Hvala i organizatorima sto su omogucili ovo druzenje.

 

20180929_143215.jpg

20180929_143212.jpg

IMG-558e802d1b8e10a228940ef4d831828d-V.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Drugari,

danas smo imali fantastično druženje :takoje:

Mnogo mi je drago što smo se skupili u tako velikom broju, lepo provozali, družili, uživali u lepom vremenu i dobrom gulašu.

Puno poznatih lica oko istog cilja a i poznatih nick-ova sa foruma koje sam danas imala priliku i lično da upoznam, zaista su razlog da se čovek oseća ispunjeno i srećno.

Hvala svima koji su došli i svima koji su dali donaciju za naše male drugare iz Doma u Sremčici.

Nastavljamo sa akcijama, druženjima i vožnjama !

Vidimo se!

 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Svaka cast , vidi se da ste se lepo proveli :takoje: Raspolozeni i nasmejani kao uvek ... Samo tako nastavite i nikada praznih stomaka :lol3:

 

46.gif.428f551cc78c022151072547172e1e09.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

A tebe nije bilo...

Svaka cast , vidi se da ste se lepo proveli :takoje: Raspolozeni i nasmejani kao uvek ... Samo tako nastavite i nikada praznih stomaka 3:
 
46.gif.428f551cc78c022151072547172e1e09.gif
 
 


Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Nisam :'( nemam opravdanje priznajem ...   Sram me bilo kovrdzave kose, ali mi je puno srce sto je vama  bilo lepo :lol2:

 

P.S. Cula sam se sa drugaricama iz Sremcice pre neki dan i zelim da vam prenesem najvece pozdrave od svih iz Doma ... Njihovo radovanje sto cemo doci uveliko traje i sa nestrpljenjem cekaju taj dan :ljubav:

 

46.gif.428f551cc78c022151072547172e1e09.gif

 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

E, da vam i ja nešto rečem!

Sa neke vremenske distance.

Ni gubitak tablice sa motora mog sina me (mnogo) nije omelo u uživanju. On je oduševljen pojavom 30-  tak motora iz provincije Srbije, iz BG-a. 

Klinac, još ne shvata gde je prava prestonica :jee:

Jedino što mi je ta činjenica (gubitak tablice) uskratila malo duži boravak među dobrim drugarima, jer smo pokušali (neuspešno) da je u povratku pronađemo.

Pored izuzetnog zadovoljstva da lično upoznam Makikt, heroinu našeg Foruma i da joj se lično zahvalim za sve predivne putopise, imao sam zadovoljstvo i čast da upoznam čika Rajka, poznatijeg kao Arakis- terminator postova, koji je izuzetno, ali izuzetno pozitivan i nasmejan lik. Čika Rajko, što se mene tiče, dao si potpuno novu dimenziju druženju. I ovo možeš da obrišeš, neću se  ljutiti :jee::takoje:

Ogromno zadovoljstvo sam imao što sam upoznao i legendu Foruma Žiku56. što sam dugo priželjkivao, ali, ovom prilikom, nisam imao zadovoljstvo da se sa njim malo duže podružim. Već prilikom sledećeg viđenja neće mi umaći. 

Moj CBF brat Bocca... Šta o njemu reći. Legenda, kao i uvek. Jedino što su ga Mile (Milefazer)  i Zoki (E-mail) namučili u Hrvatskoj. Zato im spremamo osvetu u Srbiji. Samo da dođu. 

Priželjkivao sam da upoznam i Lalajka, Alexanta, a i Pabla, koji su, po mom mišljenju, morali biti tu.

 

Dolazimo, sin i ja, predveče kući, skvo (standardno) uključila TV, gledam neki rat, Kosovo, ratno stanje, maksimalna pripravnost...

 

Koliko smo svi mi tada bili daleko od toga!

 

Hvala vam svima za onaj opušten i izuzetan dan.

 

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 1 sat, Šumadinac je napisao:

E, da vam i ja nešto rečem!

Sa neke vremenske distance.

Ni gubitak tablice sa motora mog sina me (mnogo) nije omelo u uživanju. On je oduševljen pojavom 30-  tak motora iz provincije Srbije, iz BG-a. 

Klinac, još ne shvata gde je prava prestonica :jee:

Jedino što mi je ta činjenica (gubitak tablice) uskratila malo duži boravak među dobrim drugarima, jer smo pokušali (neuspešno) da je u povratku pronađemo.

Pored izuzetnog zadovoljstva da lično upoznam Makikt, heroinu našeg Foruma i da joj se lično zahvalim za sve predivne putopise, imao sam zadovoljstvo i čast da upoznam čika Rajka, poznatijeg kao Arakis- terminator postova, koji je izuzetno, ali izuzetno pozitivan i nasmejan lik. Čika Rajko, što se mene tiče, dao si potpuno novu dimenziju druženju. I ovo možeš da obrišeš, neću se  ljutiti :jee::takoje:

Ogromno zadovoljstvo sam imao što sam upoznao i legendu Foruma Žiku56. što sam dugo priželjkivao, ali, ovom prilikom, nisam imao zadovoljstvo da se sa njim malo duže podružim. Već prilikom sledećeg viđenja neće mi umaći. 

Moj CBF brat Bocca... Šta o njemu reći. Legenda, kao i uvek. Jedino što su ga Mile (Milefazer)  i Zoki (E-mail) namučili u Hrvatskoj. Zato im spremamo osvetu u Srbiji. Samo da dođu. 

Priželjkivao sam da upoznam i Lalajka, Alexanta, a i Pabla, koji su, po mom mišljenju, morali biti tu.

 

Dolazimo, sin i ja, predveče kući, skvo (standardno) uključila TV, gledam neki rat, Kosovo, ratno stanje, maksimalna pripravnost...

 

Koliko smo svi mi tada bili daleko od toga!

 

Hvala vam svima za onaj opušten i izuzetan dan.

 

šta je to za nas, putevima AVNOJ.a, Zenica, Sarajevo, Višegrad, Užice pa odatle di god se kaže. dan posla. baš bi voljeli na jedan gulaš ( sa pireom ) u proljece, da se vidimo uživo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 2 minuta, mile fazer je napisao:

šta je to za nas, putevima AVNOJ.a, Zenica, Sarajevo, Višegrad, Užice pa odatle di god se kaže. dan posla. baš bi voljeli na jedan gulaš ( sa pireom ) u proljece, da se vidimo uživo.

 

Znaš da imate uvek otvoren poziv.

 

pre 5 minuta, bocca_bastard je napisao:

S obzirom kome pises gulas ces jesti kao predjelo :care:

:lol3:

Još ne znaju sa kim se kače :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

sve znamo, bio je čale kod nas nakon bocce, pa nam je i on potvrdio i rekao sve ostalo, standardi su visoko postavljeni ali nas i kava usrecuje u dobrom društvu na nekom ljepom mjestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja