Jump to content

Moto Zajednica

Centralni stender TDM 900

Recommended Posts

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nalazim po ebay za oko 200evrica, meni je to puno... Pogledajte odozdole ima li njegov tdm pripremu za kacenje (ploca zasrafljena na ram motora na kojoj su usice u koje stender upada) SW-Motech ima drugacije kacenje od fabrickog npr....

Pozdrav Nenad.

https://sw-motech.com/en/products/safety/stands/centerstand/4052572006979.htm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Imam ja štender sa 850. Meni je pukla ta jedna ušica pa sam ga skinuo i ostao mi je nakon što sam prodao tdm-a.
Možemo da se dogovorimo ako ti odgovara takav štender ali moram da napomenem da je štender meni kačio više puta u obaranju motora, zato je i pukao.
Ako planira da ga agresivnije vozi onda mu je bolje da kupi onaj univerzalni za zadnji točak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Zamolio bih Vas za dimenzije... Slika pozeljna takodje. Prioritet je naravno pokretac teme ali me interesuje pasuje li od 850ccm.

Kod mene je priprema/prihvat za ovaj SW-Motech stender....

Hvala, Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Imao sam centralni za TDM850 i prodao ga jer je i meni kacio ali to je zbog srednjeg lonca koji TDM900 nema.

Mislim da bi se mogao iskoristiti i uz male dorade staviti na 900. Novi skupi ko krv :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Uslikacu sutra da vidis kako izgleda, ja je kupih sa oglasa za 4000din, na ebay vecinu prodaju rasparno i ako od prodavca dolazi kao sklop ( stender, nosac, opruga)

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Evo slike ploce, ram ima pripremu za srafljenje, ovo je sw motech..

Juuuuu, vozio sam se danas, motor je prljav odozdole, tek se pod blicom vidi :D

20180926_203049.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 18 sati, N.F.S. je napisao:

Ovo levo na slici je amortizer, desno se vidi glava srafa koji grane drzi, tj desno je prednji kraj motora (orjentacije radi)

I ti bi da ovog prljavog TDM-a zamenis za nekog ulickanog CB 1000? STRAAASNO!!!  ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Aaaaa nee! :D Ako je CB onda 1300 a ako je CBF onda litar kubika... Kad" si se vec ukljucio ovde @SHOKLA zbog tvojih pohvala u vezi kawe z750s umalo da je u zamenu uzmem! U top stanju je, videcemo... :D

Nikada kawu imao nisam, voleo bih da probam... Ima i anegdota za doticni model, bez da se vlasnici naljute, sala je u pitanju!

Kaze..

Kako da Kawi dupliras vrednost?

 

Napunis joj rezervoar!!! :D:na_glavi:

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 5 minuta, N.F.S. je napisao:

Aaaaa nee! :D Ako je CB onda 1300 a ako je CBF onda litar kubika... Kad" si se vec ukljucio ovde @SHOKLA zbog tvojih pohvala u vezi kawe z750s umalo da je u zamenu uzmem! U top stanju je, videcemo... :D

Nikada kawu imao nisam, voleo bih da probam... Ima i anegdota za doticni model, bez da se vlasnici naljute, sala je u pitanju!

Kaze..

Kako da Kawi dupliras vrednost?

 

Napunis joj rezervoar!!! :D:na_glavi:

U pravu si, CBF. Imao sam dilemu prilikom kuckanja posta da li je CB ili CBF, i, ovako mi je izgledalo manje pogresno. Ali, blef nije prosao...

Sta da ti kazem, ako uzmes Kawu, radovaces se dva puta: Kada je budes uzimao, i kada je ne prodas. Evo, ja pakujem lagano moju, i... zajebasmo oglas coveku.

POZZZ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja