Jump to content

Moto Zajednica

Na zalost prvi udes

Recommended Posts

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 20 sati, Bruno 68 je napisao:

Ugledas se na fudbalere, lezis i kukas i drzis se i tamo gde te ne boli, pa pretrpljeni strah, pa malo dezorjentisan itd.

Nije sve u parama,zasto da se folira ako nije povredjen? Zbog novca,da sebe izbaksuzira na taj nacin? Jebes kes,zdravlje je najvaznije. 

Mislis da moje lezanje mesec dana i  bolovi mogu da se plate? Moje misljenje je da se sa tim stvarima ne treba zezati i cackati mecku. Imas udes,prodjes bez povrede i modrice....pravo u kafanu na muziku i slavis.

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 1 sat, zemunac72 je napisao:

Nije sve u parama,zasto da se folira ako nije povredjen? Zbog novca,da sebe izbaksuzira na taj nacin? Jebes kes,zdravlje je najvaznije. 

Mislis da moje lezanje mesec dana i  bolovi mogu da se plate? Moje misljenje je da se sa tim stvarima ne treba zezati i cackati mecku. Imas udes,prodjes bez povrede i modrice....pravo u kafanu na muziku i slavis.

Mudro rečeno...bolje je ne izazivati "tamo nekog" ...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Da, tako sam se i ja junačio posle udesa...velim, glava na ramenu, ništa me ne boli (od šoka, telo ne oseća bol odmah) i odbio da idem u hitnu. Isto to veče imao podliv na ledjima i bolove da me nisu mogla dva brufena uspavati...

 

Slika je iste večeri, par sati posle udesa:

1mdrWEm.jpg

 

I slika posle 2 dana:

N4IDxLS.jpg

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Nis,Kraljevo
  • Motocikl: .
Da, tako sam se i ja junačio posle udesa...velim, glava na ramenu, ništa me ne boli (od šoka, telo ne oseća bol odmah) i odbio da idem u hitnu. Isto to veče imao podliv na ledjima i bolove da me nisu mogla dva brufena uspavati...
 
Slika je iste večeri, par sati posle udesa:
1mdrWEm.jpg&key=51b1084079bb2b2e5fd442213fada179bbfb8dd185ac3f6f77f18f69898dda9e
 
I slika posle 2 dana:
N4IDxLS.jpg&key=513fd66c4fac33a27e921b11bd7b15e11bc1936675b6ea62275893059024e81f
 
Je l si se oporavio kako treba?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Da je dečko izveo nepropisno skretanje svesno - jeste.

Da te je zakačio svesno - nije (ako je iole normalan).

Postupio si kako si postupio, verujem da bih i ja slično. Mogao si da pozoveš MUP, što je ispravno ali nisi verovatno iz nekih ljudskih razloga. Stav "jebi magare dok je u blatu" zaboravi - karma je čudo ;) 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre sat vremena, c0st01 je napisao:

Je l si se oporavio kako treba?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Jesam, posle nekih 2 nedelje... Prvih 3 dana nisam farke mogao nositi kako treba... :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Obrisao sam slike posle moje saobracajke sa pijanim kretenom, ali to sto kaze covek, od adrenalina telo ne oseca bol odmah. Kad sam dosao kuci posle par sati, levo koleno pocelo da natice, maltene kao lopta, nije mi bilo svejedno. Mislio sam da sam nesto pokidao unutra pa da je zato toliko nateceno...

 

Proslo sve posle par dana, ali je bol ostao koji dan duze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

povrede zadobijene u saobracajnoj nezgodi mozes da prijavis i do 24h posle nezgode da bi se dovele u vezu sa tim dogadjajem i dokumentujes lekarskim izvestajem iz recimo urg centra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Ma koliko hteli da budemo fer kao oštećeni, sve više uviđam da to ovde nema smisla. Isto sam imao situaciju gde me je (bio sam u kolima) očešao čovek izlazeći sa parkinga. Molio je da ne zovem policiju, mlad je vozač, i tako te fore. Ja naivan, i ako mator, počnem da ga tešim, obeća on platiće opravku (nije bila velika šteta). Juri smo se tako par meseci, i na kraju on meni, znaš ti si kriv. Ma nikome više ne praštam, za gušu odma. Sad jurim da ga nađem, ne da naplatim štetu, nego da mu polupam auto u komadiće

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja se jos sudim,evo cetvrta godina....

Sve se nadam da cu pisati u rubrici- Sta vas je danas obradovalo...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Sabac/Austria
  • Motocikl: Z800 ; ZXR750H1

Uradio si sta si uradio i dal je ispravno ili ne znaces sam. 

Iz iskustva ti mogu reci da ta auta za isporuke imaju vecu mrtvu tacku a oni su pod pritiskom. Nije da ga branim ali te razumem sta ti je bilo u glavi. On ce mozda zbog stete na autu oststi i bez posla. Zar mu jos treba i policija? Znam da ce te me sada svi osuditi ali zapitajte se koliko puta ste vi pogresili. Pre mesec dana mi je decko umro na rukama jer je morao da bira izmedju direktnog samnom ili tanjiraca. Procenite gde je izabrao. 

  • Sviđa mi se 2
  • Zbunjen 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Nis,Kraljevo
  • Motocikl: .

Update.

Zamenio sam odma dekli o svom trosku i ofarbao u istu boju kao ostalo.
Decko me je zvao telefonom 15. Oktobra kada je rekao da ce da mi plati.Nisam ga cimao ni zivkao,nasli se blizu moje kuci i odma dao novac i to je to.Ispao je posten na kraju.Ja sam rucicu kocnice zamenio koja je bila izgrebana,tegic,i dekli,slajder je ostao izgreban ali se ne vidi tolko jer nije velikih dimenzija (ali po majstoru da ga nije bilo odrao bih motor sve).
Sad sam uzimio motorce a u planu mi je sledece sezone: nove gume dota 2019,verovatno puig vizir, mozda izduv karbonski.
Kod mene se zavrsilo fino i poucno.
Pozdrav :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

I sad možeš da očekuješ da neko i tebi nešto učini van trenutno jako suzenih i iskrivljenih okvira ‘normale’.

Čestitam na ispravnoj odluci.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Postujem to sto nisi decka odrao na suvo, i sto pokazujes da jos ima ljudskosti. Postujem i to sto je i on ispao korektam, i ispostovao dogovor.

Ipak, od svega mi je najdraze sto si ti dobro prosao, i ne znam koliko bih puta po 100e dao ili oprostio da sam i ja u Maju mesecu (kada sam imao saobracajku) prosao samo sa "ubodom komarca".

Ziv bio covece!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Nis,Kraljevo
  • Motocikl: .
Postujem to sto nisi decka odrao na suvo, i sto pokazujes da jos ima ljudskosti. Postujem i to sto je i on ispao korektam, i ispostovao dogovor.
Ipak, od svega mi je najdraze sto si ti dobro prosao, i ne znam koliko bih puta po 100e dao ili oprostio da sam i ja u Maju mesecu (kada sam imao saobracajku) prosao samo sa "ubodom komarca".
Ziv bio covece!
Hvala

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja