Jump to content

Moto Zajednica

CFmoto 650NK (i ostali)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion

Znam buraz, ali ili ja ne umem da koristim net ili je ponuda slaba...

Jel imas neki link, preporuku isl.

Gledao u Luisu nema, gledao hi-flo katalog on line nemaju u ponudi nista za bilo koji model cf-moto-a. Pazi kad sam trazio i na Aliju, slaba ponuda,prilicno:stabre:

E sad, sta,mi pada na pamet... Grcka i Turska imaju ozbiljnu prodajnu mrezu za Cf-moto, pa mozda tamo juriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Uljni fIlter sigurno odgovara od nekog Japanskog motora, jer gomila Japanaca imaju identican uljni filter, predpostavljam da mu pase od motora kojeg su iskopirali - Kawasaki ER6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion

Pa to sam i ja nesto razmisljao... skinem, u kesu pa zaredjam po prodavnicama:neznam:

Ali upravo to je ono sto me brine i odbija od kupovine. Pa zato i "mracim" ovde vas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion

Bas tako. I nije mi jasno kako neko ko ulazi u takvu pricu kao sto je prodaja novih motora, moze da pomisli uopste na pozitivno poslovanje sa takvim ophodjenjem prema kupcima i potencijalnim kupcima.

Em se premisljas zbog samog brenda i zemlje porekla, em te jos sami odbijaju neozbiljnoscu u poslovanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

Kupih 650nk siguran sam da sam se zajebao ali ajde.  Za yamahu nisam imao,  a jesam se zajebao a nadam se necemu ali ajfe sto cu.  5k nije malo

20190418_144051.jpg

20190418_144059.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion

Cestitam i ja, nisi se zajebao. Ostavlja taj motor na mene utisak kvaliteta kome ne mogu da se otmem, zato sam i zagrizao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

Kad bude ono za mjesec crklo ovo crklo ono...  Salim se nadam se da necw samo neka me poslyzi kao onaj 150 nk ja cu biti zadovoljan.  Previse losih utisaka sa neta sam procitao ali. Dako ne budem kurate srece jer bas nemam para za neke vece popravke i bilo koje cekanje djelova bie ubilp.  Iskreno previse uzivam u motorima i avanturama,  pa dako me podrzi.... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

ljudi, preokret, razbio sam se, ipak je strah bio za djelovima veci od volje da uzmem isti, necu da kazem da se kajem sto ga nisam uzeo, jer to ne bi bilo lijepo , ali ipak razlika u cijeni se isplatila ako covjek pogleda brige kroz koju godinu. naime, nadao sam se ukoliko se sto sa time cf motom i desi da cu na netu naci djelove. na kraju brat i vjerenica su bili ti sa recenicama ko ce te slusat ako se sto pokvari...

https://www.youtube.com/channel/UCk3KoNopvMZTvhXbBKWZjzQ?view_as=subscriber

moram da priznam stv mi se svidjao cf

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ipak se skupilo za japanca od koga je kinez lepši? :D I šta bi sa onim mišljenjem da je 150cc sasvim dovoljno? :D

 

Šalim se samo malo, neka je srećna kupovina! Neka te dobro služi u novim avanturama. :)MT07 je fantastičan motorčić, jako je zabavan, ima sasvim dovoljno snage, a pritom je ekonomičan. Trebalo bi i da je pouzdan, ali to ćemo već da vidimo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 17 sati, VukMar je napisao:

Nek je sa srecom, logicna odluka, kad si vec imao dilemu. Proveren brend i cao. Koji je ovo model, MT?

2018 model

20190428_155916.jpg

20190428_162531.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 6 sati, vasa.93 je napisao:

Ipak se skupilo za japanca od koga je kinez lepši? :D I šta bi sa onim mišljenjem da je 150cc sasvim dovoljno? :D

 

Šalim se samo malo, neka je srećna kupovina! Neka te dobro služi u novim avanturama. :)MT07 je fantastičan motorčić, jako je zabavan, ima sasvim dovoljno snage, a pritom je ekonomičan. Trebalo bi i da je pouzdan, ali to ćemo već da vidimo. :)

jeste ljepsi ali je odluka bila da je pametnije uzeti japanca, mada po meni ne mora nista da znaci, evo vidjet cemo... za sada ima i vise snage no sto meni treba, da li zato sto mi je to prevelik skok , jeste sig.. a sto se pouzdanosti tice, bas tako. vidjet cemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

mada sam ljudi ubijedjen i dalje da je kiska dizajn napravio od cf toliko lijep motor da ni dukati ne moze da mu stane na crtu, sto se ljepote tice 

slazete li se ? yamaha dizajn vs cf  > koji je ljepsi

20190327_101011.jpg

20190327_101023.jpg

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion

Meni je CF daleko lepsi... kolika je razlika u ceni tj. koliko si vise dao za Yamahu?... 2 hiljade sigurno?..

p.s jel dobi ti lanac i lancanike na kraju od dilera za nk150?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 2 sati, VukMar je napisao:

Meni je CF daleko lepsi... kolika je razlika u ceni tj. koliko si vise dao za Yamahu?... 2 hiljade sigurno?..

p.s jel dobi ti lanac i lancanike na kraju od dilera za nk150?

2000

nisam :D sto je jedan od razloga zasto je yamaha iako masu skuplja , bolja opcija

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

meni se tr-g svidja , cestovna verzija motocikla za policiju kine, sjajno izgleda i novi gt, ne bih ja bjezao od ovoga sigurno ce se dobro pokazati, ipak prave pola miliona agregata za ktm, znaci izradu imaju ozbiljan su igrac, nekad se sa japance pricalo da su katastrofa pa za koreance sad vec kina preuzima primat jakih igraca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Moram se slozit da je CF lepsi, Yamaha je taj MT07 katastrofalno odradila sto se tice dizajna, ni malo mi se ne svidja, ali mehanicki je nesumnjivo odlican motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Овај NK650 би био далеко лепши и озбиљнији да напред има само један детаљ - USD виљушку као и МТ650

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

Ja sam nesto cackao na internetu i kazu da je diskutsbilna prednost tj mana druge,  a kao manu mu ne bih to naveo vec cinjenicu da je klon kawasakija sa manje ks

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja