Jump to content

Moto Zajednica

CFmoto 650NK (i ostali)

Recommended Posts

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

@Staman
Bio sam skoro odustao od njega, medjutim, videh jednog u Italiji, neke cudne table nosi, mozda je i neki test bio, ne znam. Bas mi se svidja motor i vidim da ga dosta njih hvali, ubih se prevodeci spanski :) . Cuo sam se bas sa Stefanom, oni su prodali jedan jedini dole u PG, za kog kazu da do sad nije imao problema i opet mi ponovio ono od pre, a to je da je motor super. Jedino sto ostaje da me brine je taj moguci problem oko nabavke rezervnih delova i ostale neke opreme, bilo bi lepo kad bi zastupnik @Guevara - Motooprema, resio ovu dilemu, da li ima delova, makar sto se tice redovnog odrzavanja, znaci od filtera pa do recimo, plocica, dikova, lanca, lancanika...? Nadam se da cu uspeti da odem da ga pogledam ovih dana, ako jos uvek imaju onaj koji je demo bike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 1 minut, ProMaster je napisao:

@Staman
Bio sam skoro odustao od njega, medjutim, videh jednog u Italiji, neke cudne table nosi, mozda je i neki test bio, ne znam. Bas mi se svidja motor i vidim da ga dosta njih hvali, ubih se prevodeci spanski :) . Cuo sam se bas sa Stefanom, oni su prodali jedan jedini dole u PG, za kog kazu da do sad nije imao problema i opet mi ponovio ono od pre, a to je da je motor super. Jedino sto ostaje da me brine je taj moguci problem oko nabavke rezervnih delova i ostale neke opreme, bilo bi lepo kad bi zastupnik @Guevara - Motooprema, resio ovu dilemu, da li ima delova, makar sto se tice redovnog odrzavanja, znaci od filtera pa do recimo, plocica, dikova, lanca, lancanika...? Nadam se da cu uspeti da odem da ga pogledam ovih dana, ako jos uvek imaju onaj koji je demo bike.

pa odma cu ti reci tipa radi za moj motor, kuburim sa filterima, a za lanac lancanike, filtere goriva, pumpe i to ne pomisljam :D dobro je sto je nov :D ozbiljno, ceka se masu , razumijem opet u jednu ruku, i kazem ti sad sam razmisljao da uzmem 650nk, i pravo da ti kazem oslanjao na to da u Bg imaju djelove, ali koliko vidim , pff. cijena je opet pa, sto znam. moramo uzeti u obzir da nikad vise te pare necemo izvuci cak ni djelimicno ni u naznakama...

opet da imamo djelove i ajde, jer cuo sam se sa nekim ljudima po dalekim zemljama, argentina i sl, cak i italija, oni imaju djelove odmah

20181010_091926(0).jpg

20181010_091927.jpg

20181010_091934.jpg

20181010_092002.jpg

0-02-04-23fe19c6d6e6b9aeae2c5d87c7f78f6d5c067111a539e77a8c32a05dde9a3f35_dcded3f0.jpg

0-02-04-c0373bbcf49f6320bc7301a9b617b34c4576121351e9ea7dd290b6aed4191229_4482125d.jpg

0-02-05-051bb002cf2b013013710947bfaeff1dc1d58ed3138c44151a6fed17415ccbf2_9f8ab259.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

@Staman - Pa pazi, ako ima u Italiji ili ne znam gde ih sve prodaju, da se nabaviti. Samo je upitno sta ce biti, ako nesto ne radi kako treba dok je u garanciji, pa se taj deo mora zameniti originalnim, a njega nema na stanju mesec ili dva dana... Sto se tice izvlacenja para, ne razmisljam o tome, dobio sam jako dobru ponudu i za Hondu NC750X, ali je opet za skoro 1/3 veca od cene ovog motora sa koferima... :neznam: Honda je Honda, i sve to ja znam, stare po 3,4 god, drze cenu samo tako, tek ove koje su prebacile 5. god imaju neki pad vrednosti. Moja zamisao je da izvozam ovaj motor, 2,3 godine, prepustim ga posle mladjem bratu (ako ga bude hteo :D ), a ja predjem na nesto drugo, ako mi legne manuelni menjac, jer ga nikad nisam vozio nesto predugo, uvek je to bilo par dana, nedelja... 

edit: I jos ne znam, kako ce funcionisati ako nesto zvekne na ovim led svetlima, kod automobila LED farovi su pokriveni duzom garancijom od ostatka vozila iz razloga sto se cela menjaju, kako li je ovde, da li ima neki modul sa led diodom koji se menja ili ide ceo far.. :confused0068:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 1 sat, ProMaster je napisao:

@Staman - Pa pazi, ako ima u Italiji ili ne znam gde ih sve prodaju, da se nabaviti. Samo je upitno sta ce biti, ako nesto ne radi kako treba dok je u garanciji, pa se taj deo mora zameniti originalnim, a njega nema na stanju mesec ili dva dana... Sto se tice izvlacenja para, ne razmisljam o tome, dobio sam jako dobru ponudu i za Hondu NC750X, ali je opet za skoro 1/3 veca od cene ovog motora sa koferima... :neznam: Honda je Honda, i sve to ja znam, stare po 3,4 god, drze cenu samo tako, tek ove koje su prebacile 5. god imaju neki pad vrednosti. Moja zamisao je da izvozam ovaj motor, 2,3 godine, prepustim ga posle mladjem bratu (ako ga bude hteo :D ), a ja predjem na nesto drugo, ako mi legne manuelni menjac, jer ga nikad nisam vozio nesto predugo, uvek je to bilo par dana, nedelja... 

edit: I jos ne znam, kako ce funcionisati ako nesto zvekne na ovim led svetlima, kod automobila LED farovi su pokriveni duzom garancijom od ostatka vozila iz razloga sto se cela menjaju, kako li je ovde, da li ima neki modul sa led diodom koji se menja ili ide ceo far.. :confused0068:

ovako se svodi prica, ako imaju dio koji je problematican, na lageru ili ovdje ili u Bg za 3 dana se nabavlja, ukoliko ne bgm 2 mj koja pominjes su zapravo 4. cijena je dobra i to je ono sto i mene privlaci, jeste da bih jedva skupio za ovo, ali pravilnim servisima, da ce potrajati. mada je motor nesto sto, ne daj Boze ispadne iz ruku,,, no dobro mozda smo previse zavrinuti prvih 50 000 km ne bi trebalo da bude problema 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

@Staman - 40 dana je rok za popravku u garanciji, ukoliko se ne ispoštuje imaš pravo da vratis kupljenu robu, bar je tako kod nas, tako da nisam siguran da smeju da se igraju baš toliko. Mislim niko normalan neće dozvoliti da mu nešto stoji 4 meseca, mislim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 17.9.2018. at 20:31, blackbeast je napisao:

650NK (ovaj novi, sa abs-om) kosta 4990 eura. Evo i link:

http://cfmoto.rs/vozila/motocikli-i-skuteri/650nk-new/

 

A ima ova turing varijanta, ona je 5190 eura.

 

http://cfmoto.rs/vozila/motocikli-i-skuteri/650mt/

Cekaj, dali bi toliko para gde ne znate sta ce i kako biti sto se rez. delova tice, gde je neko rekao da su super....... super ako u tom pravcu razmisljate, nemam nista protiv al meni bi to bilo skroz suludo kupiti.

Za te novce ipak bi gledao nesto provereno kupiti. Znam da je novo novo, znam da Staman nije imao problema sa sadasnjim atom..... sta ce biti ako sa ovim ne bidne kako treba (?), sto za svoje novce da budete "test" vozaci?

 

ne znam, pitam, na glas razmisljam :Joska:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

@Satelis - Apsolutno se slazem sa ovim što si rekao, to i jeste kočnica. Samo jbg sigurno da je moja percepcija iskrivljena, pa mi je nelogično da za stvar staru 5 godina I posle 2, 3 jahača, dam 80% od vrednosti nove (navodim primer one Honde za koju smo pricali). :neznam:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

@ProMaster   Po meni se isplati kupiti taj CF Moto, zbog garancije, ako planiras da sabijes najmanje 20 000 km u te dve godine garancije. Naravno pod uslovom da je prava garancija na motor i ECU. I sadasnja cena od 4500 evra za NK i 4700 za MT je vise nego dobra u tom slucaju. Ako ces da predjes 6-7000 km za dve godine ta Honda i posle 2-3 jahaca ce skoro sigurno izdrzati i cetvrtog bez problema. Takodje i kada se odlucis da je prodas manje ces izgubiti nego na polovnom CF (koga jos treba i prodati).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
[mention=17332]ProMaster[/mention]   Po meni se isplati kupiti taj CF Moto, zbog garancije, ako planiras da sabijes najmanje 20 000 km u te dve godine garancije. Naravno pod uslovom da je prava garancija na motor i ECU. I sadasnja cena od 4500 evra za NK i 4700 za MT je vise nego dobra u tom slucaju. Ako ces da predjes 6-7000 km za dve godine ta Honda i posle 2-3 jahaca ce skoro sigurno izdrzati i cetvrtog bez problema. Takodje i kada se odlucis da je prodas manje ces izgubiti nego na polovnom CF (koga jos treba i prodati).
Po nekoj mojoj proceni, koliko prelazim kolima i koliko sam prošle god presao motorom za nepuna 2 meseca, situacija je takva da ću ja 20 000km napraviti za 4-5 meseci. Izdrzace ta Honda i mnogo vise od toga, nego gledam oglase po FR i nigde taj NC nema ispod 60,70 000km, a par komada i preko 100k km, a kod nas su to sve nastelovanih 20-40k km i za te motore ljudi traže po 5500e, a nov je oko 7000, zato sam i otišao na to da možda ovaj 650MT i nije loše rešenje za 2,3 godine, a kao što rekoh, najverovatnije se ne bi prodavao, već otišao burazeru koji treba da napravi prelaz sa A2 na A.

Garancija bi svakako morala da bude na sve, osim na potrošni materijal.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@ProMaster

Meni je bar racunica jasna........ da prelazim malo pa i da uzmem ovog kineza, ako se nesto desi i mora da se ceka ili se uzastopno nesto desava..... da mi ne bude zao sto mi propade sezona jer i onako prelazim malo km godisnje.

 

Ako prelazim puno a kod tebe koliko vidim bice puno km.....nema sta da se razmisljam vec uzimam provereno dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pa iskreno misljenja sam da ne treba ulaziti u pricu kupovinom ovog kineza jer se nista ne zna za sam model sem da je super a to super nikom ne znaci nista.

 

Najvise bi voleo kad bi imala neka povratna informacija da je zaista super/dobar/pouzdan uz neke sitne decije bolesti kao sto ima svaki model drugog brenda.

Onda bi bila opravdana kupovina tj upustio bi se u tu pricu, ovako ostajem "test" vozac za ne bas male novce.

 

Ako model prodje dobro zadrzavam ga i trosim, ako model pak se pokaze kao los, stalno se kvari, nepouzdan..... nema grdje stvari.

Prvo na sta mislis je prodaja, prodajom si izgubio bar pola ulozenog pri kupovini i pitanje je kad ces ga u opste prodati.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Ima na YouTube-u snimak nekog Turčina kako sa još jednim prijateljem ide ovim motorom po bliskom istoku, tačnije do Nepal-a.. a preko Pakistana, Irana, po raznoraznim pustinjama, barama... Što mu dodje preko 6000km u jednom smeru..

Pa baš može da se lako desi da sama garancija bude problem, ako npr treba menjati nesto oko prenosa dok je u garanciji, recimo prvih par hiljada, šta ako to potraje, a neće dozvoliti da se montira drugi zamenski deo.. Znam kako ide sa nabavkom delova za Peugeot skutere, tako da bi zaista takvo iskustvo izbegao, jer bi verovatno morao da obesim nekog, što je najgore ti ljudi odavde s kojima bi vodio rat, ne bi bili krivi, već neki menaDJeri kojima samo suvi brojevi znače sve u životu, pa im 30 dana za neki deo deluje kao ok usluga...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju nije za put u daleke zemlje. Ako vozis dosta tu kod tebe, onda OK, bar si u Srbiji. Ali da se nadjes u neobranom grozdju par hiljada km od kuce nije bas zabavno. Sto se tice samih iskustava sa motorom izgleda da se dosta prodaju u Australiji i evo raznih iskustava vlasnika na linku. Izgleda da je pogonska jedinica pljunuta kopija motora koji se nalazi u ER6-N, tako da ako je ok napravljen ne bi trebalo da imas problema da predjes i par desetina hiljada kilometara. Druga je stvar kvaliteta materijala, koliko moras da ga mazis i pazis, pre nego sto pocnu da rdjaju srafovi ili sta ako elektronika zakaze na 10 000 km, kao sto jedan kaze na ovom sajtu.

1d03a761-1d8b-42d0-a972-de03b92eb9b3.jpe
WWW.PRODUCTREVIEW.COM.AU

CF Moto 650NK: 34 customer reviews on Australia's largest opinion site ProductReview.com.au. 3.7 out of 5 stars for CF...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 5 sati, srbac je napisao:

Lep motor, biće novih video snimaka !!! :takoje:

 

Čestitam !!

Jos je rano da se radujem, moram prvo prodat 150nk i onda uzimam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Republika Srpska
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Na sajmu sam imao prilike da sjedam i na 650NK i na 650MT. Pored njih sam sjedio i na Hondi NC750X i CB1100.

Na svakom motoru sam sjedio bar po minut, a na cfmoto oba modela i koju sekundu duze, i to u dva puta.

Prvi utisak za MT verziju je bio veooooma pozitivan, sto se tice polozaja i udobnosti. Sve mi je leglo. Ne znam kako bi bilo u voznji, ali ovako, na prvu, prilicno pozitivan utisak. Jedino sto kvari ukupni utisak jeste kvalitet zavrsne obrade na prekidacima. Tj, sam kvalitet prekidaca. Tu se bas vidi da je iz Kine, kao sto je i @Svaler napomenuo u svom vlogu, ili kako se vec zove. Prvi utisak na NK verziji, isto pozitivan, ali za nijansu manje od MT verzije. Medjutim, kad sam posle, u drugom krugu obilaska ponovo sjedao na oba modela, malo sam cackao i mjenjac. Na MT je ok polozaj, nisam imao zamjerki. Medjutim, na NK je polugica tako visoko postavljena da sam lijevu nogu citavu morao skroz na stranu da pomjerim da bih mogao da savijem stopalo da podvucem ispod polugice da presaltam na gore... Vjerovatno se to moze podesiti, ali ovako kako je fabricki je veoooma idiotski odradjeno. Ne znam kome bi odgovarao takav polozaj.

Ono sto sam htio da kazem, a to sam vec napisao u nekoj drugoj temi, mislim u onoj o sajmu, da mi je taj prvi utisak bio daleko bolji, sto se tice udobnosti, na cfmoto 650MT nego na Hondi NC750X. Opet ponavljam, ni jedan od tih motora nisam vozio, ali sam ih poredio zato sto su slicnog koncepta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Republika Srpska
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Suvozac me ne interesuje, a i ja sam se zacudio sto nema gore kofera nego samo bocni.

 

Ali udobnost sjedista, onako na prvu, me bas prijatno iznenadila. Mada se meni koncepcijski vise svidja NK, ali ona glupost sa polugicom mjenjaca me totalno razocarala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 27 minuta, blackbeast je napisao:

Na sajmu sam imao prilike da sjedam i na 650NK i na 650MT. Pored njih sam sjedio i na Hondi NC750X i CB1100.

Na svakom motoru sam sjedio bar po minut, a na cfmoto oba modela i koju sekundu duze, i to u dva puta.

Prvi utisak za MT verziju je bio veooooma pozitivan, sto se tice polozaja i udobnosti. Sve mi je leglo. Ne znam kako bi bilo u voznji, ali ovako, na prvu, prilicno pozitivan utisak. Jedino sto kvari ukupni utisak jeste kvalitet zavrsne obrade na prekidacima. Tj, sam kvalitet prekidaca. Tu se bas vidi da je iz Kine, kao sto je i @Svaler napomenuo u svom vlogu, ili kako se vec zove. Prvi utisak na NK verziji, isto pozitivan, ali za nijansu manje od MT verzije. Medjutim, kad sam posle, u drugom krugu obilaska ponovo sjedao na oba modela, malo sam cackao i mjenjac. Na MT je ok polozaj, nisam imao zamjerki. Medjutim, na NK je polugica tako visoko postavljena da sam lijevu nogu citavu morao skroz na stranu da pomjerim da bih mogao da savijem stopalo da podvucem ispod polugice da presaltam na gore... Vjerovatno se to moze podesiti, ali ovako kako je fabricki je veoooma idiotski odradjeno. Ne znam kome bi odgovarao takav polozaj.

Ono sto sam htio da kazem, a to sam vec napisao u nekoj drugoj temi, mislim u onoj o sajmu, da mi je taj prvi utisak bio daleko bolji, sto se tice udobnosti, na cfmoto 650MT nego na Hondi NC750X. Opet ponavljam, ni jedan od tih motora nisam vozio, ali sam ih poredio zato sto su slicnog koncepta.

Ja sam vozio oba,  salterica je postavljena na svaki model tako previsoko na njih,  ne znam zasto ali se podesava tako da nije problem. Mt preudoban,  nk itekako brz,  cak djeluje i jaci od 62ks koliko ima.  Ne znam zasto ali ljude ti kinezi uopste i ne interesuju, kako u crnoj gori tako i u srbiji.  Do tada kupovina bilo kojeg modela iz njihove game nose rizik djelova,  kojih naravno nema a prica da se ceka 15-30 dana ne pije vodu.  Tri mjeseca je proslo a lanac i lancanici ni na vidiku...  Za moj model

Da li kupiti njega novoh iliti yamahu staru par godina i predjenih "30000km" pitanje je.  Drug sa yamahom koja je tobos lresla svega 4000 je imao gubljenje vode ulje na dihtungu dekla...  Opet nakrivljenu bocu za vodu...  Pa sad gledas- 5000 za kinez koji niko vise uzet nece iz tvojih ruku jer je za 4 godine vec nabrao 45000km ili yamaahu sa tobos 30000km i istom cijenom i ko zna kakvim postupanjem sa njom...  Jad sa oboje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Republika Srpska
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Pa otprilike se svi vode istom logikom. Nov CFMOTO ili polovan Japanac... Gledam neki dan neki Hondu, tu je negdje sa cijenom, oko 5K evra, stara 4 godine i presla 27K. Opet ce se vecina odluciti za tu Hondu... Jer, ono sto smo svi spominjali, imas dva velika faktora koja odvracaju potencijalne musterije. Dijelovi i prodaja polovnog. I sam si potvrdio taj problem sa rezervnim dijelovima. A sto se tice prodaje nakon 2-3-4 godine, tesko. Ako i uspijes prodati, izgubices daleko vise nego ta Honda sto je spominjem. Ona je za te 4 godine izgubila 2K eura. Nova je bila recimo 7 a sad je 5. A ovaj je nov 5 i za 4 godine ce biti maksimum 2K. A to je vise od 50% gubitka od pocetne cijene. A Honda je izgubila 30%. Nakon jos koju godinu ce Honda sve sporije da gubi. A ovaj ce doci na 1K. Jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 3 minuta, blackbeast je napisao:

Pa otprilike se svi vode istom logikom. Nov CFMOTO ili polovan Japanac... Gledam neki dan neki Hondu, tu je negdje sa cijenom, oko 5K evra, stara 4 godine i presla 27K. Opet ce se vecina odluciti za tu Hondu... Jer, ono sto smo svi spominjali, imas dva velika faktora koja odvracaju potencijalne musterije. Dijelovi i prodaja polovnog. I sam si potvrdio taj problem sa rezervnim dijelovima. A sto se tice prodaje nakon 2-3-4 godine, tesko. Ako i uspijes prodati, izgubices daleko vise nego ta Honda sto je spominjem. Ona je za te 4 godine izgubila 2K eura. Nova je bila recimo 7 a sad je 5. A ovaj je nov 5 i za 4 godine ce biti maksimum 2K. A to je vise od 50% gubitka od pocetne cijene. A Honda je izgubila 30%. Nakon jos koju godinu ce Honda sve sporije da gubi. A ovaj ce doci na 1K. Jbg...

Potpuno se slazem e sad. Ti kjnezi su napravili daleko ljepse modele motora nego japanci,  definitivno je ovaj nk ljepsi od cb500f ili slicno,  to ne sumnjam da se slaze dostina.  Jedna stvar isto koj bi bila za brigu,  recimo kupis taj kinez nebitmo dobro se pokazao svima pa se nadam istome,  i odlucis da ga vozis duzi niz godina i ne gledas na prodaju.  Sta d djelovima,  5 godina i nekih 50-70000 km sam nedje uvjeren,  da bi sluzio dobro,  eto se nadam da ne bih bio baksuz pa neka fabricka greska.  Ali posle tih 5 godina opet ode neka pumpa nesto...  4-5 mjeseci bez motora.  Oni daju 2 gkdine garancije vjerovatnoca da se desi sto u tr dvije godine jenizrazito mala.  7k za novu yamahu y nas uslovima je previse.  5k za kinexa opet previse.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Diversion

Gledam i ozbiljno sam zagrejan da kupim nk250, na kredit...

Odgovara mi sto ima abs, sto moze da se vozi 80-100km/h bez frke i visokih obrtaja, i sto je cena registracije pristupacna.

Mota mi se po glavi i nk400 al je logicno vece ucesce i rata, pa me to malo koči.

E sad, zanima me ti kolega Staman, kakvo si iskustvo imao sa servisom u garanciji, da li ima da sw kupi u predstavnistvu osnovni materijal za servisiranje, filter ulja i vazduha, plocice, lanac i lancanici isl.

Hvala na odgovoru unapred i pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 11 minuta, VukMar je napisao:

Gledam i ozbiljno sam zagrejan da kupim nk250, na kredit...

Odgovara mi sto ima abs, sto moze da se vozi 80-100km/h bez frke i visokih obrtaja, i sto je cena registracije pristupacna.

Mota mi se po glavi i nk400 al je logicno vece ucesce i rata, pa me to malo koči.

E sad, zanima me ti kolega Staman, kakvo si iskustvo imao sa servisom u garanciji, da li ima da sw kupi u predstavnistvu osnovni materijal za servisiranje, filter ulja i vazduha, plocice, lanac i lancanici isl.

Hvala na odgovoru unapred i pozz

Nou 

Nema,  do nekog perioda sam imao filtere,  ulje naravno a lanac i lancanike evo cekam unaprijed porucene godinu.  Zaboravi kupuj na net

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja