Jump to content

Moto Zajednica

Бисаге за моторче капа лх 202

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

 Поздрав,

Продајем бисаге купљене, а само једном напуњене без проширивања те донешене до моторчета и нестављене на њега.

Нисам отишао са моторчетом до продавнице да увидим да ли могу да их монтирам без дистанцера.:grr:

Код бата Себе био сам неки дан и по његовом савету како могу да се направе дистанцери и поставе бисаге мојој драгој 

не одговара да траке прелазе преко дела седишта где она седи. Седиште мог моторчета се не диже...:neznam:

Дакле бисаге су на продају, нове, некориштене, неоштећене итд.....купљене су овде:

http://motoland.rs/izdvajamo/bocne-torbe-za-skuter-motor-bisage-kappa-lh202/

Цена мања за једну црвену нашу новчаницу од цене у радњи.:aha:

 

 

 

IMG_4296.JPG

IMG_4297.JPG

IMG_4301.JPG

IMG_4304.JPG

IMG_4306.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

  Другари и даље без коментара, бар нешто да коментаришемо.

Ваља, не ваља, повољно је , није повољно, да појасним нешто 

ако треба итд...:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

Може и нека замена...типа бочни кофери од 21л или нека мото торба,

али у перфектном стању...гиви или капа...тако нешто.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Preskupe su.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

  Као нове у радњи или код мене некориштене, а купљене по оној цени на рачуну у радњи?

Не бих да губим више, нису биле ни окачене на моторче...уредно су запаковане назад у 

кесу као и кад сам их пазарио.:aha:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

Мислим да су још увек ту... може замена и за неку репну торби као што је ова https://www.moto-mania.rs/catalog/kappa/oprema-za-motore/moto-torbe/repne-torbe/repna-torba-wa404-kappa.html или нешто овако https://www.moto-mania.rs/catalog/kappa/oprema-za-motore/moto-torbe/tank-torbe/tank-torba-lh201-kappa.html, а можда и неки мото-ранац.

Понудите нешто у складу са мојим моторчетом (yamaha ybr 125) за пртљаг. Наравно стање без грешке и фирмирано...

Поздрав.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

  Поздрав,

На мом мопеду не стоје никако, нити су стајале те нема фотки...али има видео о томе како би требале да стоје :

 

Моја драга неће да осети под својом позадином ништа друго осим мене:jee3:, шта ћеш моћ навике.

:zdravo:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Drugar, vidim da prodaja ne ide nikako...Čudi me, to su univerzalne bisage, pasuju za gotovo svaki motor.

Pošto nije opcija da svaki put demontiraš sedište da bi ispod njega postavio/skinuo trake koje povezuju bisage, jesi li razmišljao o navlaci za sedište? To Boban ili skoro svaki auto-tapetar može da ti napravi očas posla, cenim da ne bi koštalo preko 20-30e. Znači postaviš bisage odnosno njihove trake preko sedišta pa onda preko svega navučeš navlaku od eko kože sa vrlo tankim slojem sunđera ispod i rešen problem: devojci više nema šta da smeta, neće osetiti trake pod sobom a ti imaš za nijansu udobnije sedište. 

''Ne znam zašto sam sve ovo ispričao ali...ne može da škodi.'' :)

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

 Добро јутро,

И мене чуди да од продје нема ништа, а о навлаци или неком јастучићу кроз измаглицу прођоше неке мисли.

За наступајућу сезону због величине машине на њој биће коферче, танк торба (коју иначе не волим) и ранац

или нека репна торба. Или без драге те траке неће да сметају...:jee3:

Бисаге ако продам продам, а у другом случају чекаће неки други двоточкаш... можда продаја не иде јер сам

био искрен и рекао прави разлог продаје, нисам трговац те не хвалим робу :ups:.

Хвала на предлогу, не шкоди :aha:

Поздрав од Ђолета.:moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 25.11.2018. at 9:25, djoledb je napisao:

 Добро јутро,

И мене чуди да од продје нема ништа, а о навлаци или неком јастучићу кроз измаглицу прођоше неке мисли.

За наступајућу сезону због величине машине на њој биће коферче, танк торба (коју иначе не волим) и ранац

или нека репна торба. Или без драге те траке неће да сметају...:jee3:

Бисаге ако продам продам, а у другом случају чекаће неки други двоточкаш... можда продаја не иде јер сам

био искрен и рекао прави разлог продаје, нисам трговац те не хвалим робу :ups:.

Хвала на предлогу, не шкоди :aha:

Поздрав од Ђолета.:moto2:

Nije problem u tvojoj iskrenosti, vec je problem u ceni. Ti si ih platio toliko koliko si ih platio, i sasvim je logicno da na novoj stvari ne zelis da izgubis vise nego sto smatras da je realno. I to sasvim podrzavam.

Sa druge strane, ja bih kao kupac uvek pre narucio iz Louisa set od tank torbe i par bisaga za 79.95e ili cak i za 59.95e. Svake godine je nekoliko puta aktuelna ta cena, a u vreme novogodisnjih i bozicnih praznika je gotovo sigurno da je tako. U toj varijanti bi par bisaga kostao oko 30 - 40e. Zbog toga sam nekoliko postova ranije napisao da je preskupo, barem sto se mene tice.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

   Хвала на одговору, и у Србији можеш да купиш јефтиније моделе бисага, исто тако можеш уместо јапанских скупих мопеда да купиш рецимо јефтине кинеске мопеде..., а сад шта купити?:neznam:

Али свако има право на свој избор, а и мишљење под условом да не угрожава друге.

Цена је доста битан фактор приликом избора, неко купи јапанца, а неко кинеза и чињеница оба купца се возе.

Тако и са бисагама у обе врсте и у скупље, а и у повољније могу да стану ствари, али колико дуго могу да се користе јефтиније, а колико дуго скупље?

Вољан сам да попустим , али не много као што су јефтинији модели.

:)

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

И даље не кориштене, а цена због почетка сезоне 7 500,00 дин....

:givemebeer:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

  У реч две тема завршена...., а колега nenad.yzf  да ужива у путовању с њима.....:yamaha:

Поздрав....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja