Jump to content

Moto Zajednica

Servis za Dusana

Recommended Posts

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Kolege,

Radim u garazi i sad me vec dosta vas poznaje. Garazu placam mesecno, nije moja. Donosi mi neki sitan novac, ali volim to sto radim. Utorkom i cetvrtkom sam u svom malom svetu od 18 do 22 (nakon redovnog posla).

Ko dodje u utorak sa uplatnicnom od 1000 din za Dusana, ima kod mene free mali servis (zamenu ulja i filtera). Za iste novce cu zameniti kociono ulje( ovde ja finansiram i fluid). Ko dodje sa uplatnicom od 2000 din menjam mu pogonski lanac free. Sihronizaciju karbova cu takodje da uradim bez naknade ako neko dodje sa uplatnicom na ime Dusana u iznosu od 2000 din. Ovo se odnosi na moje usluge, a da vi donesete delove.

Molim Vas samo da se najavite. Ako bude veliki odziv, produzicu akciju. Znajte da ce biti postavljena kutija u koju ce se ubacivati novac ako neko pozeli ili povede pratioca koji zeli da donira. To ce naravno takodje da ide na racun za pomoc Dusanu.

Znam da j. e do sad prikupljeno dovoljno, ali borba ne prestaje u Ponedeljak... A verujem da ako novca pretekne, bice prosledjen na pravu adresu. Hvala vam!

Garage je u NS, moj br je 0600903000 Ranko!

Molim Vas da prilikom dolaska ponesete uplatnicu ili na telefonu prikazete elektronsku uplatu. Hvala!

 

  • Sviđa mi se 18
  • Hvala 11
  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Evo tog utorka. Niko se nije najavio, pretpostavljam da je razlog tome vec prikupljen novac... U svakom slucaju, ja cu biti na svom mestu. :)

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ne radim nista posebno, samo ono ljudsko. Istina je da nam toga fali jer je vreme u kom zivimo potpuno ludo, ali ja sam vaspitan da pomognem ljudima kojima je pomoc potrebna, ako sam u mogucnosti.  A ovako sitnu stvar mislim da bi svako od nas ucinio.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Nedeljama odbijam da napisem ovo, ali tema moze da se zakljuca...

Pokusao sam da dam svoj mizerni doprinos za ozdrvljenje ovom detetu. Nismo uspeli, kao drustvo, kao nacija, politika koju smo izabrali... zakali smo najstrasnije! Kad god budem u mogucnosti, uradicu isto, pokusacu da pomognem.  Ljudi, molim vas da budete humani i ljudi pre svega, lakse cemo opstati!

Izvini Duki. Zelim ti spokoj i mir tamo negde. Nismo te otpisali, nismo se predali, jednostavno nismo mogli bolje. Popravicemo se, obecavam ti javno! 

Evo zamolicu ovu malu i odabranu ekipu da makar salju SMS za pomoc obolelima.  Upicemo mi i tvoje i njene suze. Ali bih vise voleo da ne upijamo suze dece neko da upijamo vasu radost, jer vi ste najbitniji, vi ste ponos nas, vi ste nesa buducnost. Izvini Duki jos jednom... :'(

  • Hvala 1
  • Tužan 2
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja