Jump to content

Moto Zajednica

kraljevo-usce

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Na ovom portalu " Studenica.rs " piše da je preticao na punoj liniji. A postavili su video snimak mesta nesreće i po položaju vozila bih rekao da je motociklista imao isprekidanu liniju ( sa njegove strane ), osim ako se svi nisu zarotirali prilikom udesa. 

  Pričao sam sa kolegom, gledali slike, ne znamo ko je vlasnik motora, al kolega misli da je taj motor viđao pred jednom zgradom, na početku Bulevara Oslobođenja - kad se krene od Ž. Stanice - preko puta pekare Evropa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Stravican prizor! Ne mogu da zamislim kako je izgledalo uzivo vama koji ste prolazili i zatekli sve ovo.

Ova deonica je divna za voznju ali pri tom i jako opasna. Otac pokojni mi je iz Raske i 100 puta sam prosao ovuda... i nagledao se teskih nezgoda. Bas opasna deonica!

A glupi kurir i dalje pise motoRciklista. Jel moguce da su nam mediji toliko skrnavi da em pisu "zakucao", "razvalio" a  pri tom ni pravopis ne znaju.

Pokoj dusi ovom coveku, siroki mu i ravni putevi nebeski. Neka njegovo stradanje bude nauk drugima koji prolaze tuda i da bude srece da vise niko ne strada na toj deonici puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥
9 hours ago, boba_moto said:

Na licu mesta se zatekoh motorom odmah posle udesa. Jeziva scena. Neznam pokojnom kolegi bajkeru sta bi

Pa jel tako kao sto pise? Preticao preko pune? Udario u pasata a ovaj pikup u pasata ili je udario u pikk up... Mislim kolege vise nema pa nema...ali sta se desilo ...makar da znamo istinu i da izvucemo nesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki b king

Брат Миладин Мареш из Новог Сада. Царство ти небеско брате.

Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc

Gledam pasat na fotki i branik mu očuvan...a u tekstu piše da se motorom direktno zabio u njega.Hauba srezana potpuno ali bi trebalo biti ulubljenje i od naprijed...Carstvo mu nebesko!

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 54 minuta, jboban je napisao:

Ovo je njegov tekst, a na poslednjoj slici i njegov Harley.

 

https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/105335-HILANDAR---prvi-put#entry1682781

Ovo je jos upecatlhivije, njegove reci

 

"Znam sigurno, da za našeg života u Srbiji neće biti saoraćajne kulture još dugo, dugo....i zato još jednom, smanjite kolege, smanjite."

:(

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: s.selo
  • Motocikl: Ducati, Kawasaki, KTM
Pre 8 sati, Golub je napisao:

Pa jel tako kao sto pise? Preticao preko pune? Udario u pasata a ovaj pikup u pasata ili je udario u pikk up... Mislim kolege vise nema pa nema...ali sta se desilo ...makar da znamo istinu i da izvucemo nesto...

Udario prvo u pandu od pravca raske na polovini desne strane preturena panda silinom udara. I pasata iza isto udar motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Misljenja sam da im je najlakse okriviti pokojnika. Nisam video da neko sa Harlijem divlja i bahato vozi.

Proletos, sa semafora krećem zajedno sa nekim likom na harliju. Do tad nisam znao da harli može tako da potegne a možda km dalje ispred mene se isti taj harli zakuca u bankinu. Sam, sa svojih 88cubic, niko mu nije smetao.

A letos na vrhu iriskog venca, ja se počeo spuštati prema irigu i posle par krivina - harli mi ide u susret, obilazi kolonu, nekako je uspeo da se ugura da se skloni. Doduše da li je bas harli ili japanski harli, to ne znam, mada nije toliko ni bitno.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

I to je dokaz, čemu tačno?

 

Ne sudite ljudi, čak i da je čovek pogrešio (a to ne znamo!), preteško je platio. A nikoga, baš nikoga, ne bi trebalo procenjivati i suditi kroz jedan potez u životu. Ljudski život i ljudi uopšte su mnogo kompleksniji od toga.

 

Nadam se da kolega nije patio, da je nekako našao svoj mir i da se ne ljuti na nas, ovakve kakvi smo... Nadam se i da porodica nikada neće videti ovu temu.

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

U poslednje vreme me više pogađaju ovakvi nemili događaji. Čini mi se da je ova sezona nakrvavija. Pogađa me kada nastrada neko kao što je ovaj nesrećni momak. Verujem da se čuvao i da je razumeo rizik koji motocikl nosi pa opet... Da li je to jedno od pitanja u svetu motociklista na koji odgovora nema?

 

Pokoj mu duši.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc

Ja nekako kao početnik možda i nemam pravo da sudim,ali...čini mi se da kako dobijam iskustva po malo, na motoru se osjećam mnogo opuštenije, tako i proporcionalno gubim volju da baš sve ispred sebe skeniram vidom i donekle sluhom i sada mi ponekad promakne po koji parkirani auto ili uličica sa strane, po neki pješak itd...A sve više primjećujem da mi prosječna brzina kretanja raste.Nažalost svi motocikisti bi trebalo da sačuvaju taj "početnički" blagoslov da budu skener koji radi 100% čitavo vrijeme i da ne pređu prag onoga kada samopouzdanje umrtvi osjećaj da smo na motoru itekako ranjivi i podložni teškim ozledama i pogibijama na "relativno" malim brzinama

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Glupo je da mi sudimo u opste bilo kome. Bog je tu da uzme stvar u svoje ruke. Nekako I zivim sa tim ubedjenjem da je sve to Bozija volja. Svakome se moze desiti da pogresi.Sta se ovde desilo ne znamo. Neka je kolegi laka crna zemlja. Tuzno je kada se jedan mladi zivot okonca ovako tragicno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja