Jump to content

Moto Zajednica

Hitno, dobrotvorna akcija Jawa 350 kao nova

Recommended Posts

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Naš drugar Njanja (Clutch&Brake) želi da pomogne malom Dušanu. Ovo je prilika da i vi pomognete. Ne budite trgovci da gledeate da prođete što jeftinije, kupite jednom nešto i radi pomoći. Svaki dinar ide za dete, ne za neke druge ciljeve. Molim vas, otvorite se koliko god možete, dobićete odličan motor a možete pomoći da se spase život.

 

"HUMANITARNA PRODAJA ZA DUSANA
Posto su me nazivali raznoraznim imenima zbog cene koju sam postavio za motocikl. Resio sam da Jawu 350 sa 1660km, racunom iz 1992 god i jednom jedinom registracijom stavim na licitaciju. Moze da se licitira u komentaru slike. Licitacija traje do nedelje u ponoc. Sav novac ide malom Dusanu. Podrzi 5757. Pocetna cena:300e"

 

 

Jawa.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

okacio je covek na svojoj FB stranici juce...i napisa da je minimalna cena 3000e...i onda se nadju dusebriznici da tovare i prozivaju za cenu...a sve humanitarno...u medjuvremenu, pare za malog borca su skupljene, tako da ne znam sta ce biti sa ovom akcijom...u svakom slucaju, Nemanji svaka cast!

 

inace, evo link za licitaciju ako sam ja dobro skontao....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ima drugih akcija, druge dece. Licitacija je stala na nekoj zalosnoj cifri od 500€.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija
1 hour ago, zlig0r said:

okacio je covek na svojoj FB stranici juce...i napisa da je minimalna cena 3000e...i onda se nadju dusebriznici da tovare i prozivaju za cenu...a sve humanitarno...u medjuvremenu, pare za malog borca su skupljene, tako da ne znam sta ce biti sa ovom akcijom...u svakom slucaju, Nemanji svaka cast!

 

inace, evo link za licitaciju ako sam ja dobro skontao....

 

 

Jeste, taj je link. Izvinjavam se što ga nisam stavio u prvom postu, zaboravih.

 

https://www.facebook.com/ClutchBrake-131497120530540/?hc_ref=ART7gYiChse5JrGI40lI0ESvdfeWNRxwuozf2nobklzM9GUy6DR1eBxyM9TmybT9pFs&fref=nf&__tn__=kCH-R

 

Kod nas je taj problem što ne shvatamo da pri ovakvim prodajama, mi ne samo da kupujemo robu, u ovom slučaju Jawu, već pokušavamo da pomognemo. "Ta Jawa vredi xxx i što bih je platio više". Ne dao bog da se nađemo s one strane zdravlja, da moramo da molimo novac za svoje dete, za roditelje, za sebe. Ne zavaravajte se, to što ste trenutno imućni, ne znači da ćete doveka biti niti da će sav novac koji imate biti dovoljan ako zagusti. Ovo lečenje je skuplje od stana, kuće, imanja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kad god vidim neku ovakvu akciju i kad uspe, bude mi drago naravno. Ali nekako mi više preovladava osecaj tuge za onim roditeljima koji drže svoje dete u rukama i koje im umire zbog nedostatka svega frakcije prikupljenog novca sa ovakvih kampanja. Izgleda mi kao nepravda iako u potpunosti razumem sreću malog Dušana. Na jednoj strani imamo roditelje kojima je se desilo čudo i uspece spasti svoje dete a sa druge strane gomila roditelja koji to sve gledaju i nemoćni su da spasu svoje dete.

Ako su sredstva za dušana već prikupljena nadam se da će ‘jawa’ otići nekom drugom detetu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Verovatno je čovek pri kucanju slučajno dodao jednu nulu a nije primetio. Posle kad su počeli da ga tovare - džaba mu da bilo šta objašnjava . 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Nije. 3000 je visoka cena ali ne previsoka za takav primerak. Mislim da je trebalo da se pojavi neko i.ucan i da doda jos 500-1000 na tu cifru, pa jos dalje... jer to nije prodaja zarad zarade nego u humanitarne svrhe. Covek je mogao da dobije dosta para za taj motor za svoj dzep, ovako je dao cenu da nema koristi nego da dusanu pomogne. Ja sam mislio da ce sa zat vremena da se pojavi neko ko daje 5000 hiljada... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Koliko sam procitao, i pojavio je se takav čovek i dao 70.000 a nije hteo da uzme jawu, sumnjam da bi neko prebacio tu licitaciju.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja