Jump to content

Moto Zajednica

TrackDay 10, a datum je 07. oktobar

Recommended Posts

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Postoji veliko interesovanje da iskoristimo svaki lep dan za vožnju po stazi tako da otvaramo prijavljivanje za TD10!!

 

Svi koji već imate naloge na trackday.rs imaćete minut posla da se prijavite a informacija za nove korisnike je da otvaranje naloga traje manje od 5 minuta.

Dakle, adresa za prijavljivanje na TD10 je:

https://trackday.rs/prijave-za-ucesce-na-track-day-dogadajima/

 

 

trackday-rs-td6-slika-0663.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa
25 minutes ago, Zoki xx said:

Ima slobodnih mesta za zelenu grupu td10??

mislim da je lista cekanja formirana pre jedno 5 dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Da podsetim, ko želi da vozi u intro grupi u nedelju ima mesta.

Kao i ranije prijava i uplata su mogući na licu mesta.

Vidimo se.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Osijek
  • Motocikl: Gsxr1000AL6ABS

Pozdrav svima kao netko tko je prvi puta na vašoj stazi zadovoljan sam i informacijom o intro grupi no pokušao sam se registrirati na trackday.rs no nisam dobio povratni mail tak da se nisam uspio formalno prijaviti za event ocito je negdje zapelo . Koliko je potrebno platiti za intro grupu na licu mjesta? Ako netko zna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Zdravo,

Intro grupa je 2500 din. na licu mesta.

Potrebno je da dođeš malo ranije, po mogućstvu oko 12h i da me potražiš u šatoru.

Napravićemo prijavu i uplatu na licu mesta.

Ja sam Maja, obično sedim za stolom pored table gde kačimo vremena.

Lako ćeš me prepoznati po kratkoj crvenkastoj kosi :)

Vidimo se u nedelju.

Inače intro grupa je od 13 do 13,30h

Pošto prvi put dolaziš pročitaj malo informacije na sajtu trackday.rs o pravilima i ostalo.

A svakako će biti kratak brifing pre početka, oko 12,45h u šatoru kod table sa slikom staze.

Dobrodošao !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Pozdrav svima ... danasnji dan je bio lep, suncan, pun musica ... i svakakvih sranja. 

Ja se izvinjavam svima posebno organizatorima, ali moram da iznesem kritiku.

1. decko napinje dukati u boxu pun gas, testira kocnice ... super

2. decaci iz plave grupe pa da su iz crvene, ulecu u box brzinom kojom ne bi trebalo ... bravo

3. coveku neki pokrali pare i ostavili novcanik na motoru ... sto im majki ko god da je. 

4. covek padne, niko mu ne pomogne ...

PITANJE ... šta radimo !!!?

  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

E jeste, stvarno je danas nekoliko ljudi jurcalo kroz boks. Ja sam trojicu zamolio i opominjao.

Znate svi koliko puta smo pričali da se kroz boks vozi max 30km/h. Na trci smo imali kažnjavanje a na TD-ovima je još osetljivije zbog publike. Apelujem na sve učesnike da apsolutno poštuju pravila jer ćemo biti prinuđeni da publiku izmestimo iz boksova na bedem a nesavesne vozače izbacujemo napolje.

@Shoone Molim te napiši mi nešto više o tom padu koji je ostao neprimećen (može i na pp ako treba). Video sam samo pad u prvoj krivini a tu su redari reagovali (dobro, "zastavičar" je počeo da maše posle 10ak sekundi umesto odmah ali redari iz boksa su odmah krenuli da pomognu).

E da, desilo se džeparenje danas. Stvarno mi je žao, godinama već imamo odličnu atmosferu među vozačima i posetiocima, toliko dobru da mi nije palo na pamet da sakrivam vredne stvari. I ja bih rado "prevaspitao" toga koji se usudio da džepari. Nema nam druge nego da pazimo na lične stvari.

 

Hvala za sugestije da se nešto promeni. I mi, organizacija, volimo kad svi odu zadovoljni kućama. Poradićemo na mogućim rešenjima.

 

Ja sam uživao u vožnji i ćaskanju sa mnogima danas. A sutra sređivanje fotki, rezultata... ima još posla :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • kojekude, 251 postova
  • Lokacija: nbgd
  • Motocikl: tražim, gledam, probam, biram..
3 hours ago, ShoneGood said:

... danasnji dan je bio lep, suncan, pun musica ...

solo prvi put pored navak-a proveo pola sata kraj malinjaka, rojevi manjih dosadnih insekata (ne znam kako je bilo učesnicima na stazi) su zauzeli subotište, brestač i donji tovarnik, u okolnim naseljima nix..mali doprinos dve fotke :

 

 

DSC00264.JPG

DSC00265.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Apelujem da se uvede akreditacija posetilaca, da se uz prijavu navede ko ce biti prisutan od gostiju u boxu i da to bude odredjeni broj posetilaca. Svi ostali mogu da gledaju sa bedema i da se zajebavaju u nekim od kafana ... 

Znam da se mnogima nece to svideti ali stvorila se prevelika guzva. U popodnevnom delu sam svirao ljudima da se sklone sa izlaznog pravca je sam morao da njih obidjem i da se mimoidjem sa motorom koji je izlazio na stazu. 

Takodje molim da pravila ponasanja za vozace vaze za sve ... i u boxu i na stazi. 

ako smo svi jednaki ne ide da je neko jednakiji ... :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: beograd

Drugari, evo nesto od mene, bar koliko sam stigao juce da ispratim. Super je atmosfera, nadam se da ce vam se fotke dopasti i da cemo se gledati cesce sledece sezone :)

 

Ako neko ima zelju da ispostuje mojih 20 a vasih 1.20 ++ minuta oko staze,  bilo bi da me potpise kad objavljuje fotke ;)

 

 

Photo by: Ivan Miladinovic

 

Uzivajte

 

https://drive.google.com/open?id=1whvwMxTKB-h6O6ONHoYaVS34XIsli6om

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova
19 minutes ago, Gonza said:

Drugari, evo nesto od mene, bar koliko sam stigao juce da ispratim. Super je atmosfera, nadam se da ce vam se fotke dopasti i da cemo se gledati cesce sledece sezone :)

 

Ako neko ima zelju da ispostuje mojih 20 a vasih 1.20 ++ minuta oko staze,  bilo bi da me potpise kad objavljuje fotke ;)

 

 

Photo by: Ivan Miladinovic

 

Uzivajte

 

https://drive.google.com/open?id=1whvwMxTKB-h6O6ONHoYaVS34XIsli6om

 

 

Brate Ivane svaka cast. Ovo je pravo osvezenje u pristupu pri cemu ne omalovazavam niciji trud i rad samo je drugacije, druge pozicije i sve novo.

 

Nadam se da neces brzo obrisati fajl sada nemam vremena da pregledam sve a potpisacu te ispod svake fotke koju budem negde okacio to je najmanje sto mogu da uradim

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
3 hours ago, Gonza said:

Drugari, evo nesto od mene, bar koliko sam stigao juce da ispratim. Super je atmosfera, nadam se da ce vam se fotke dopasti i da cemo se gledati cesce sledece sezone :)

 

Ako neko ima zelju da ispostuje mojih 20 a vasih 1.20 ++ minuta oko staze,  bilo bi da me potpise kad objavljuje fotke ;)

 

 

Photo by: Ivan Miladinovic

 

Uzivajte

 

https://drive.google.com/open?id=1whvwMxTKB-h6O6ONHoYaVS34XIsli6om

 

 

pogledao par slika ... top top ... potpis garantujemo :D

Ali nemoj neko da je rekao nesto protiv naseg najboljeg fotografa :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Cunjevi na ulazu u sikanu su mi opet delovali ni tamo ni ovamo. Pogotovu onaj prvi koji je previse strcao.

Slike fantazija, Ivane da li si ti fotkao na krivini kod boksa poslednji stint od 16:40.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: beograd
3 hours ago, ARES said:

Cunjevi na ulazu u sikanu su mi opet delovali ni tamo ni ovamo. Pogotovu onaj prvi koji je previse strcao.

Slike fantazija, Ivane da li si ti fotkao na krivini kod boksa poslednji stint od 16:40.

Ne, ja sam otisao posle plave grupe u 16:20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1053 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

Slike su ok ali treba malo slikati i posle treceg kruga.Ko ne vozi na grejacima jos uvek greje gume.Najbrzi krugovi se voze u drugom delu,ima vise duela pa su i slike lepse.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova
1 hour ago, Toreador said:

Slike su ok ali treba malo slikati i posle treceg kruga.Ko ne vozi na grejacima jos uvek greje gume.Najbrzi krugovi se voze u drugom delu,ima vise duela pa su i slike lepse.

 

Ima nekih koji ne mogu da voze vise od tri kruga :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja