Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki RMZ 250 L3

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Suzuki RMZ250 L3 (2013) u odlicnom stanju.
Uradjen servis krajem avgusta, uvezen iz Svajcarske.
Motor ima dosta dodatne opreme, ja se na razumem ali majstor kod kog sam bio (koji je bio mehanicar u MX sampionatu) kaze da je odlican paket opreme na njemu.
Uz njega dajem jos jedan set plastika sa SM blatobranom, rezervne diskove, oba lancanika, presvlaku za sediste, service manual i jos neke delove.

Od ulaganja bi trebalo promeniti gume.

Cena 3100e.
Kontakt ovde ili na 062/336-250 (moze sms, whatsapp, viber)


 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Stigla je prva zanimljiva ponuda, doduse ne od clanova foruma. Covek je ozbiljno zainteresovan, ali je 'daleko' (Stara Pazova), pa ako moze da mi uplati 100e i posalje sve podatke i sliku licne karte, da mu ja posaljem motor kurirskom sluzbom bez otkupa, pa kad stigne da mi posalje ostatak para preko racuna. :aha:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Ja to u zivotu ne bih uradio. Pa i da mi rod rodjeni. Ok, varijanta da se vi negde nadjete, bas ako mu je daleko da dolazi kod tebe po motor, ali ti da mu prepises motor i posaljes bez para...moras biti dobrano lud...

Meni, na primer, nije bio problem da motor doteram u BG, covek dosao iz Nisa, pogledao motor, pazario i odvezao. Ali da ga saljem kurirskom sluzbom, pa nije to dzak krompira da ga ubacim u kombi i saljem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Nek ti uplati pare da ga ti doteras do njega. Stavis ga u kombini teraj. Ali ni neverovatno da u nasoj maloj srbiji nesto moze da bude daleko. Pogotovo sto je Stara Pazova kod Beograda i gde god da krenes ne mozes 300km preci u jednom pravcu.

Sent from my LEX626 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)
Pre 2 sati, JankelA je napisao:

Stigla je prva zanimljiva ponuda, doduse ne od clanova foruma. Covek je ozbiljno zainteresovan, ali je 'daleko' (Stara Pazova), pa ako moze da mi uplati 100e i posalje sve podatke i sliku licne karte, da mu ja posaljem motor kurirskom sluzbom bez otkupa, pa kad stigne da mi posalje ostatak para preko racuna. :aha:

Pa za pocetak mu javi nek posalje 100€, a za ostalo se posle dogovarajte. :jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Stigla je prva zanimljiva ponuda, doduse ne od clanova foruma. Covek je ozbiljno zainteresovan, ali je 'daleko' (Stara Pazova), pa ako moze da mi uplati 100e i posalje sve podatke i sliku licne karte, da mu ja posaljem motor kurirskom sluzbom bez otkupa, pa kad stigne da mi posalje ostatak para preko racuna. :aha:

Rizikuješ 3000€ štetu. Sto ti ne uplati motor u celosti pa ćeš lako za previz. Ili nek ti uplati bar 3/4 ako je ozbiljan.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F
Pre 7 sati, FreeBird je napisao:

... gde god da krenes ne mozes 300km preci u jednom pravcu.
 


Prva cudna stvar mi je bila to, ozbiljan kupac a daleko mu, da je neka razdaljina pa i da razumem.
Hteo sam da trazim tih 100e za gorivo i da mu odvezem, ali sam dobio samo tu ponudu i kad sam rekao da necu tako nije se vise ni javljao

 

 

Pre 6 sati, Dr@g@n je napisao:

Pa za pocetak mu javi nek posalje 100€, a za ostalo se posle dogovarajte. :jee:

To me je i brat savetovao, kaze nek ti posalje... :lol2:



Doduse mora da priznam da je pametna zamisao, posalje 100e i podatke ko zna cije licne karte, i dobije motor za 150e  (sa postarinom) :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja