Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Fiat Stilo 1.9 mjt SW

Recommended Posts

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

 

Zdravo drugari i kolege,

 

Dugo sam se lomio i na kraju prelomih nekako...

 

Prodajemo našeg Stila, nakon 3 godinice divnog druženja. Razlog - PODMLADJIVANJE.

 

Na prodaju Fiat Stilo 1.9 MultiJet, karavan, 2004.godište, sa puno opreme, i u odličnom stanju, sa servisnom knjigom i pravom kilometražom.

Vozilo sam lično kupio u Holandiji 2014.godine, od vlasnika (sa pravih 214000 km na satu i holandskom NAP potvrdom o kilometraži i servisnom knjigom), i uvezao ga u septembru navedene godine. Posedujem slike vozila na dan kupovine kao i svu holandsku i uvoznu dokumentaciju.

Odličan auto sa puno fabričke i prateće opreme:
- 2 seta guma (ZIMSKE i LETNJE). Zimske na čeličnim felnama (195/65/15) i sa odličnom šarom. Letnje na fabričkim alu felnama (205/55/16) i mogu da izguraju još sledeću sezonu bez problema,
- kožni multifunkcionalni volan,
- fabrička navigacija sa CD-om, telefonom i glasovnim komandama,
- servo volan sa CITY servo funkcijom,
- tempomat,
- dvozonska digitalna klima (proverena i denzifikovana pred početak sezona (kao i svake godine),
- fabrički alarm,
- daljinsko zaključavanje,
- daljinsko otvaranje/zatvaranje prozora,
- 2 ključa (orginalna),
- putni računar,
- tonirana stakla,
- zasebno otvaranje stakla na 5-im vratima,
- elektro podizači stakala (samo na prednjim vratima),
- električno podešavanje retrovizora,
- grejači retrovizora,
- kuka za vuču,
- naslon za ruku (na prednjim i zadnjim sedištima),
- zadnja klupa deljiva 3:1 i podešava se napred/nazad (udaljenost od prednjih sedišta) kao i podešavanje nagiba naslona na zadnjim sedištima,
- kaseta za hladjenje ispred suvozača.

Odmah po uvozu uradjen kompletan veliki servis (na 219.000 km), o čemu imam urednu dokumentaciju i račune, tako da kupac do sledećeg velikog servisa ima još 30.000 km ili 2 godine.

Jednom radjen kompletan prednji trap (u proleće 2017.godine), nov akumulator (u garanciji još godinu ipo dana).

Auto redovno održavan, kod jednog istog majstora, svi servisi radjeni na vreme i sa proverenim delovima i uljima koja preporučuje fabrika, odlično pali, lako i linearno ubrzava, ne dimi, ne muči se.

Da ne bi bilo baš sve idealno napominjem da mi je nedavno naprsla šoferka (od udara kamenčića) i ista će biti zamenjena pre registracije, od mene ili novog vlasnika - po dogovoru.

Potencijalni kupac od mene dobija odradjen tehnički pregled da može da izvrši prenos vlasništva i registraciju (koja ističe krajem septembra).

Auto je kupljen za lične potrebe i još uvek se vozi u porodici, bez i jednog problema. Prodaje se jer sam ušao u postupak uvoza novijeg auta.

 

Ako zovete da se interesujete napomenite da ste oglas videli na BJB :-)

 

Svako dobro želim.

 

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Evo malo slika i u temi.

Cena je stvar dogovora...c45711f528b8d6fd39843eb58697f342.jpgb952a348578dd97a40996cd29b5c113b.jpg0c8a9c46965f30fa569e95ed9c6ee085.jpg22d911a2eb674af3f32fd2d2e63958b0.jpg57933053a2b63ecc795d3652f1a44b3b.jpg81966338340eec7112b0cb2a0cd79650.jpg41b5b12830d6e08138cf6d138a88d514.jpge3d141977bc17b2b19acc21fe7661d12.jpg

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

@brdy: Fala kolega.

Tel: 065/2000-370

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Registracija istekla.

Nova cena 2.550,00 €

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Stilo parkiran u garažu i čeka kupca

Cena 2.200,00 €

Послато са MI MAX 2 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

I dalje na prodaju... Prosto neverovatno - što bi rekli ovi današnji novinari...

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: vfr rc36

Druze prodao sam isti takav za 1400 eur pre dve nedelje(sa celom soferkom i registrovan). U oglasima ih ima brdo za 1600-1700 eur. Sa srecom tebi prodaja ali jos uvek si daleko od cene koju mozes dobiti za taj auto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Hvala na sugestiji kolega. Kad bi se neko javio verovatno bi se dogovorili. Ovako ne znam odakle bih počeo.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Aj da ćaskamo, možda bude zanimljivo :-)

Kada sam postavljao ovu cenu, pregledao sam oglase , tj.ponudu automobila sličnog godišta i stanja, sa sličnom opremom. Sa opremom kao moj na celom PA ih je bilo 3 kom, od kojih je moj bio najpovoljniji.

Ima i za 1500 do 1600 ali su koju god stariji, što znači da upadaju u model koji je nosio Marelijevu elektroniku, koja zna da brljavi dosta. Moj je sa Bošovom.

Dalje je svima falilo dosta detalja iz opreme, koju moj model ima (digitalna klima, navigacija, grejači stakala i retrovizora, MF volan,...)

A kilometražu da ne pominjem. Moj je prešao toliko koliko piše, ima i sa značajno manje, ko želi neka veruje, a i ne mora...

Ne branim se, niti hvalim.

Samo kažem.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

I zahvaljujem kolegi bobanvfr na sugestiji, verujem da je dobronamerna i iz ličnog iskustva, tako sam je i shvatio.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

U principu kod nas dodatnu opremu retko ko da gleda,kupac misli da je klot stilo i npr stilo sa full opremom isti djavo,njemu je bitno da na instrumet tabli pise 178.000km,ne interesuje ga sto auto ima +400.000km

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Evo mog primera. Pre Stila sam vozio Focusa 1.6 16V, 2003, sa manuelnom klimom i podizači a i nista vise od opreme. Bio sam zadovoljan generalno. Super me služio. Kada je došlo vreme da se menja znao sam da sledeći auto MORA da bude sa digitalnom klimom i bar malo mladji.
I pošto mi je žena Holandjanka našeg porekla, rešimo da naidjem i uvezem sam neki auto.

Tek tada sam shvatio šta se sve kod nas prodaje :-/

Kupio ovog Stila sa 200000 km na satu, platnih ga 400 € skuplje nego da sam takav kupio ovde. Ali sam ga jedva našao na toj km i u dobrom stanju i to samo zato što je došao na red veliki servis, sve četiri gume, jedan ležaj i zapušen EGR. Holandjaninu se nije isplatilo to da radi.

Kao što rekoh, tek tada videh šta znači prava km i auto koji ce vožen na duge ture.

A uvideh bogami i koliko znače grejači retrovizora i brzo otapanje šoferke i tempomat, i koliko je dobro kad imaš fabričku navigaciju koja daje brdo podataka o vožnji, kao i lasica za hladjenje napitaka, itd itd.

Kupio sa Cromu, i insistirao da ima sve to, jer sam se navikao, ne želim bez tempomata. Bez digitalne klime nikad više, navigaciju nemam, ali jbg...

I još jednu stvar sam pogrešio, što sam kupio auto sa placa a ne iz vožnje... Neplanirani troškovi su me izašli 570€ i ne znam da li sam završio. Ne kajem se, biće tip top, ali mogao sam i pametnije... Samo mi bilo mrsko da opet tražim, uvozim, jebavam ale... Trebao sam...

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Raspisah se, ali možda nekom bude značilo.

Ne žalim da platim auto sa istorijom i sa opremom 200 -300 € više, isplati se kroz zadovoljstvo u vožnji.

A što se km tiče, jbg, svi imamo rezličite kriterijume i očekivanja...

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Stvarno ne bih da nesto kvarim oglas, a mislim i da realno ne mogu da ga pokvarim...

 

Moj bivsi kolega je pre nekih 6 meseci prodao Stila. Bio vlasnik 10 godina, uradio veliki servis pre 20 hiljada, registrovao par meseci pre prodaje... Auto dobar, vozio sam se. Ocuvan 1.9 JTD, 5 vrata.

 

Stavio cenu 1.500, niko ga nije zvao. Spustio na 1.300, zvala dvojica. Prodao prvom koji je ponudio 1.150. Ja nisam mogao da poverujem kada je pricao, auto stvarno bio dobar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic
Stvarno ne bih da nesto kvarim oglas, a mislim i da realno ne mogu da ga pokvarim... Moj bivsi kolega je pre nekih 6 meseci prodao Stila. Bio vlasnik 10 godina, uradio veliki servis pre 20 hiljada, registrovao par meseci pre prodaje... Auto dobar, vozio sam se. Ocuvan 1.9 JTD, 5 vrata.
 
Stavio cenu 1.500, niko ga nije zvao. Spustio na 1.300, zvala dvojica. Prodao prvom koji je ponudio 1.150. Ja nisam mogao da poverujem kada je pricao, auto stvarno bio dobar.
Koje godište mu je bio auto?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Prodato. Zaključavam.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja