Jump to content

Moto Zajednica

13. Moto GP Misano, Italija 2018

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Fenati ipak neće voziti za MV Agustu. Dobio je otkaz pre početka angažmana, zasluženo i mislim da se u istoriji nije desilo da neko dobije otkaz pre nego što je počeo da vozi :D

 

Neka je dobio, nikad ga nisam gotivio, budala.

 

 

image.thumb.png.7260ec6835b2f2a3e5398e710415902b.png

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova
9 minutes ago, Jovan Ristic said:

Fenati ipak neće voziti za MV Agustu. Dobio je otkaz pre početka angažmana, zasluženo i mislim da se u istoriji nije desilo da neko dobije otkaz pre nego što je počeo da vozi :D

 

Neka je dobio, nikad ga nisam gotivio, budala.

 

 

image.thumb.png.7260ec6835b2f2a3e5398e710415902b.png

 

 

Ovo sam iskreno ocekivao. Mislim da nece vise nigde dobiti angazman tako da je sve jedno jesu ga kaznili dve trke ili dozivotno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6302 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Šteta...

Preterao Lorenzo.

Mislim da je mogao da stigne Marqueza i nakon greške. Videlo sa da je promašio kočenje, zaigrao Dukac....i da je malo dublje ušao stigao bi ga posle...bez obzira što je bio samo krug do kraja.

Tako mi barem deluje. Ducati je jednostavno našao recept za "štelku". Od sprava koje režiser kadrira ubedljivo najstabilniji. 

Al' dobro...kao što neko reče ranije i to je trkanje...idemo dalje. Ljudska greška u žaru borbe...dečko (Lorenzo) je ipak vlasnik najboljeg vremena, svoju budućnost je rešio, vozi bez grča...ali..mogao je ovo da završi.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Bravo hard_rock za snimak, nisam ispratio Mancijev potez.

Pa ja bih rekao da je zbog ove prve situacije, bas je isao da ga naguzi. Ova druga moze da se podvede pod "jbg, nisam uspeo da smotam".

 

@Jovan Ristic

 

Aj' 'leba ti ubaci ovaj tekst na italijanskom u Gtranslate, ja ne mogu posto je slika a nemoj bas da prekucavam  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1696 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Kakav retard Fenati,i sta dobija ovim potezom izlece malo sa staze i gubi vreme,cista osveta,a vise ne mogu ni da se setim trke da MM nije nekoga udario.Imam utisak da je Lorenco dok je vozio iza MM mogao da ga obidje kad god je hteo,pad nije bio u planu jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 47 minuta, Robin Hood je napisao:

Bravo hard_rock za snimak, nisam ispratio Mancijev potez.

Pa ja bih rekao da je zbog ove prve situacije, bas je isao da ga naguzi. Ova druga moze da se podvede pod "jbg, nisam uspeo da smotam".

 

@Jovan Ristic

 

Aj' 'leba ti ubaci ovaj tekst na italijanskom u Gtranslate, ja ne mogu posto je slika a nemoj bas da prekucavam  :)

Prema rečima Karla Pernata, MV Agusta će jednostrano raskinuti ugovor koji je imala sa italijanskim vozačem za 2019. godinu. "Razgovarao sam s Castiglionijem i on me je uverio da će ugovor biti prekinut, neće 40 godina kasnije da se vrati u šampiona sa  vozačem poput  Fenatija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

@Jovan Ristic  Hvala!

 

@ivica744

Eto, i ja video istu stvar pa ispadoh kreten ili ne znam šta već. Definitivno mislim da je JLo tražio direktan duel da bi eventualno isprovocirao Markezov pad. To je jedini način da se Markez stigne. Sad, što je sam pao je drugi par čarapa...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3240 postova
  • Lokacija: Debrc

Mislim da se to u motociklizmu ne radi, u Formuli 1 gde je preticanje tesko izvodljivo desava se da drugi pritiska vodeceg da pogresi ali u MotoGP tesko. A onaj Fenati bezobrani od Kapirosija, treba mu oduzeti licencu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Bice jos zanimljivije... ako JLo bude mogao da se uklopi sa Hondom. 

Ali se meni cini da su naredne sezona ili dve na strani Dukca, ko god da ih zajase.

Verujem da MM i dalje lomi ispod sebe motor vise nego sto bilo ko na gridu moze i da u tom smislu 99 nece moci da ga pradi na istom motociklu. Nadam se da nisam u pravu. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ja jedva cekam da MM predje u Ducati nakon konflikta sa JL u Hondinoj garazi, raskine sa Japanom i ode medj crvene... nikad ga ne bi stigli na Dukcu.

Nisam MM fan ali budimo realni,njegovo je doba...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Moto 1 odličan, Moto 2 odličan, Moto GP, da nije bilo malo kidanja Lor-MM, smaranje. A palamuđenje na forumu odron.

 

Glupo mi da brišem bilo čije postove, razmišljam, vratiće se neko da pročita šta je napisao, pa će sljedeći put napisati ništa ili možda nešto, ali što ima ikakvog smisla.

 

Makar smo ovdje bili pošteđeni virtuouza prdoklačenja. Bilo nekad, sad se spominjalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova

Meni je samo Moto 3 opravdao ocekivanja.

 

Na zalost mislim da do kraja sezone u GP postoje realne sanse da gledamo sve manje kidanja jer realno sezona je odlucena a i ugovori su potpisani tako da je prostor za kalkulisanje otvoren. Jedino ludilo MM-a moze da doprinese da vidimo nesto uzbudljivo ali ako se odluci da vozi eventualno iza dva Dukatija sa povremenim napadima na jednog u par krugova (kao juce) ima da gledamo ovakve trke do kraja.

 

Opet cu ponoviti da smatram da potpisivanje ugovora u prvoj trecini sezone ozbiljno preti da upropasti draz trkanja. Najocitiji primer je dvojac Jamahe bez obzira na javno balezganje kako motor nije dobar. Drugi primer je Zarko kojeg nema nigde od potpisa sa KTM. Recimo da je i Bautista vozio dve-tri trke iznad ocekivanja dok nije potpisao SBK ugovor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
8 minutes ago, štampar said:

 

 

Хмммм...:Dније да волим да пишем нешто што ћеш обрисати,све мислим вратићеш се да нам објасниш шта је Мото 1?:stabre::lol:

 

(не замери,волим да се шалим)

Aaaaa neka si mi ga viknuo. :takoje:  Odoh da ga boldujem i kod sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
Pre sat vremena, dvlns je napisao:

Meni je samo Moto 3 opravdao ocekivanja.

 

Na zalost mislim da do kraja sezone u GP postoje realne sanse da gledamo sve manje kidanja jer realno sezona je odlucena a i ugovori su potpisani tako da je prostor za kalkulisanje otvoren. Jedino ludilo MM-a moze da doprinese da vidimo nesto uzbudljivo ali ako se odluci da vozi eventualno iza dva Dukatija sa povremenim napadima na jednog u par krugova (kao juce) ima da gledamo ovakve trke do kraja.

 

Opet cu ponoviti da smatram da potpisivanje ugovora u prvoj trecini sezone ozbiljno preti da upropasti draz trkanja. Najocitiji primer je dvojac Jamahe bez obzira na javno balezganje kako motor nije dobar. Drugi primer je Zarko kojeg nema nigde od potpisa sa KTM. Recimo da je i Bautista vozio dve-tri trke iznad ocekivanja dok nije potpisao SBK ugovor.

 

Ma mislim da će biti kidanja do kraja jer je količina ega tu prosto previsoka. Bez obzira koliko neko ima prednosti, verujem da je neprocenjiv osećaj kad sa podijuma pišaš po ovima ispod tebe.

Na žalost, knjiga se svela na tri slova ali jbg, daj šta daš. Mislim da će se ova trojica juriti do kraja sezone nebitno za bodovni saldo, možda čak sad posle lorencovog pada i više nego pre.

 

A ovo što kažeš za potpisivanje ugovora si 100% u pravu. Mislim da bi trebalo da uvedu neki  "prelazni rok" poput fudbala. Pri kraju sezone imaju nekoliko nedelja za ugovore a sve ostalo je neformalno.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda

To je to od Lorenca i od takmicenja za ovu godinu. Mali ce u Aragonu da ih raznese, posle toga ce vec imati toliko bodova da moze da rizikuje i demonstrira silu do kraja sezone... pogotovo Tajland . A Lorenco sledece godine ce biti Pedrosa sa brojem 99. Plakace za pravcem i snagom Dukatija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja