Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha dt 50 vs Pulser 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 59 postova

Pozdrav,interesuje me koji je kvalitetniji,snazniji,zahtevniji,bolji motor izmedju ova dva,planiram vozit motor po leniji dok ne polozim,ali me muci da li odma uzeti pulser pa ne moram prodavati pa kupovati ili uzeti dt pa prodati pa puslera uzeti,plasim se da se pulser ne "istrosi" na njivi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Pulser ce ti se svakako raspasti po njivi, dok yamahi verujem da nece biti problem, razlike izmedju masina su prvenstveno sto je pulser cetiri takta, a yamaha dva takta, pulser je motor za uzlicu, em je supermoto em je kinez sto znaci debelo slabiji kvalitet od japanskih motora, pulser je takodje ozloglasen zbog lose resenog vodenog hladjenja, ako ces vec na tu varijantu ujuri qingqi 200 :neznam:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Akvarista u pokusaju, 138 postova
  • Lokacija: Rumenka
  • Motocikl: Suzi nudista SV650 '09

Ne znam za dt ali pulser nije toliko los motor iako je kinez. Ja sam imamo 200cc I posteno sam ga trosio bez velikih kvarova. 

Pulser je vazdusar, nema vodeno hladjenje(mozda si mislim na Apolo) ;)

Od mene + za Pulsera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Kawasaki Z750
On 9/7/2018 at 3:16 PM, velimirjevtic said:

Pulser ce ti se svakako raspasti po njivi, dok yamahi verujem da nece biti problem, razlike izmedju masina su prvenstveno sto je pulser cetiri takta, a yamaha dva takta, pulser je motor za uzlicu, em je supermoto em je kinez sto znaci debelo slabiji kvalitet od japanskih motora, pulser je takodje ozloglasen zbog lose resenog vodenog hladjenja, ako ces vec na tu varijantu ujuri qingqi 200 :neznam:

 

Ja sam imao 2 pulsera i vozio po njivama, kros stazi, ataru nikad nista samo redovno menjanje ulja i sluzi extra a potrosnja mala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja