Jump to content

Moto Zajednica

Preporuci kacigu

Recommended Posts

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Preporucite mi neku kacigu do 120 evra, iz Luisa ili neke nase prodavnice a da je flip up i da se skidaju ulosci da se peru. Meni se svidela ova u luisu, ne znam da li je neko imao iskustva sa njom i da li moze da se skidaju ulosci, vidim da je dosta teska ali ima ok ocene.3a0db71cf2ef174554d14e98d7a38975.jpg&key=10dbf39c2eca10ca75ddb025a106d640874a70160af1faa040b6e84f0503bff2

 

 

 

 

 

33f8c234e9843b5741a53b53faee44db.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda NSR125/APN6

Ja sam cuo da su se LS2 kacige jako dobro pokazale u odnosu cena-kvalitet.Pogledaj njih, ima jako puno modela, a nisu skupe za 120e mozes uzeti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Sto se tice Probikera tog gore imao sam ga, smece najobicnije, na 80 vec debelo zvizdi i duva, preteska i lose izbalansirana, sve to mogu reci i za MTR brend koji sam narucio iz luisa pre par godina takodje flip up, morao sam non stop da drzim spustene naocare jer pre keder bio los izmedju kacige i spoljnog vizira i nikako mehanizam nije mogao da se namesti da se to ne desava pa je uvlacilo na jednom mestu pravo u oko >:(  Sto se naseg trzista tice mislim da bolju varijantu od jeftinijih flip up kaciga neces naci od LS2, nosim vec 3 godine njihov full face i prezadovoljan sam (odnos cena kvalitet) ima ih u bellamoto na bulevaru kralja aleksandra u beogradu. Pogledaj takodje u Guevari oni cesto imaju popust na Caberg, ako to ujuris na popustu ne razmisljaj nego kupuj, npr.
http://www.motooprema.eu/sr/proizvodi/kacige/flip-up/caberg/duke_smart_black
http://www.motooprema.eu/sr/proizvodi/kacige/flip-up/caberg/duke_metal_white

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200

Ova Probiker je koliko para toliko muzike. Cijena je stvarno dobra. Ako nemaš za bolju, a hoćeš flip up poslužiće.

 

cijena ti je još +PDV na ovu koju si naveo na slici.... vodi računa o povratu.

 

Ako je cijena do 120 eura fiksna teško ćeš se uklopiti sa nekom  flip up kacigom sa kojom ćeš biti baš zadovoljan. Ako možeš da se pružiš do Nolan N91 (imao i odlična) koja je nekih 30-ak eura iznad budžeta (pod uslovom da vraćaš PDV). Po meni mnogo je bolja.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 6.9.2018. at 13:36, milje80 je napisao:

Ova Probiker je koliko para toliko muzike. Cijena je stvarno dobra. Ako nemaš za bolju, a hoćeš flip up poslužiće.

 

cijena ti je još +PDV na ovu koju si naveo na slici.... vodi računa o povratu.

 

Ako je cijena do 120 eura fiksna teško ćeš se uklopiti sa nekom  flip up kacigom sa kojom ćeš biti baš zadovoljan. Ako možeš da se pružiš do Nolan N91 (imao i odlična) koja je nekih 30-ak eura iznad budžeta (pod uslovom da vraćaš PDV). Po meni mnogo je bolja.

 

 

 

Ako u nekom od sledecih postova pstavljac ove teme x-man napise "OK, mozda bih i mogao da se na 120 ispruzim jos 30-tak evra", veoma mi se javlja da ce vec u sledeca 2-3 posta neko napisati: ako na tih 120 dodas i tih 30, dodaj jos i 40-tak pride, pa ces moci da uzmes to i to kao i ja...

Ako ne mozes da das kolegi savet za to sto trazi za 120e, zajebi da mu punis glavu stvarima koje mozda ne moze ili ne zeli placati skuplje od onog sto je vec odredio. Ne bahati se tudjim novcem, a sa svojim uradi sta ti je volja.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200

Nema tu bahaćenja... može može, ne može ne može.... ako može onda za malu razliku od 1/4 cijene dobija puno bolje, mislim da je to korektno reći čovjeku... uz obrazloženje zašto... njegov izbor...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

Jel znate gde mogu da kupim neku flip up kacigu u flurescentno zutoj ili onoj drecavoj crvenoj boji do 100 evra?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

ok našao sam Yamaha barel i zvao ih treba da odem da pogledam šta imaju. Jel može neko da mi preporuči neku flip up kacigu do 100 evra da ima i u žutoj boji? Znači proizvodjač itd, i možda ona varijanta što dovoze iz Luisa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

jel može neko stručan samo da uporedi ove dve kacige

MT-ATOM-flip-up-kaciga-divergence-fluo-z
YAMAHABAREL.COM

Polikarbonat školjka; Aerodinamičan oblik kacige; Sistem lufetra sa prednje, gornje i zadnje strane; Težina 1.750 gr; 100% vision negrebajući vizir; “Produžen” donji deo unutrašnjosti...

i ova

medscale24058-LS2-FF324-Metro-Evo-P-J-So
WWW.GHOSTBIKES.COM

/The LS2 FF324 Metro Evo P/J Solid Motorcycle Helmet reimagines the possibilities of a modern, full face modular helmet. Get yours from GhostBikes.com!

obe mi probijaju budžet malo ali isprsio bih se ako vredi dati 
Ova Ls2 mi se daleko više svidja estetski ali je i skuplja znatno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Ovde konkretno mozda ova Ls2 malo bolja od MT-a, mada i Mt i Ls2 kao Probiker koju ja nosim vec 2 god spadaju u neku najnizu klasu kvaliteta, jer nemozes ti da platis kacigu 100-120e i da ocekujes vrhunski kvalitet. Imam prilicno dobru zastitu od vetra pa ne osecam puno njene nedostatke. Kad sam seo na drugi motor, kad je pocelo da fijuce i zvizdi nije mi bilo dobro, tako da koliko para toliko muzike nema sta.

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125
19 hours ago, Nole Bg said:

Ovde konkretno mozda ova Ls2 malo bolja od MT-a, mada i Mt i Ls2 kao Probiker koju ja nosim vec 2 god spadaju u neku najnizu klasu kvaliteta, jer nemozes ti da platis kacigu 100-120e i da ocekujes vrhunski kvalitet. Imam prilicno dobru zastitu od vetra pa ne osecam puno njene nedostatke. Kad sam seo na drugi motor, kad je pocelo da fijuce i zvizdi nije mi bilo dobro, tako da koliko para toliko muzike nema sta.

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока
 

Pa nije baš 100-120 evra, atom je 16000, a ls2je 20000.

Svakako atom mi se ne svidja, hoću baš fluo žutu a nema, a ls2 nema broj XL a i preskupo mi je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Sarajevo, Bosnia-Herzegovina
  • Motocikl: BMW K1100RS

Ja sam lani iz Italije preko eBay-a naručio novu Grex RF2 - Grex je Nolanova jeftinija marka kojoj prebacuju kalupe od starijih Nolan modela. Cijena: 85 EUR i 25 EUR shipping. Upravo ovakva, srebrna. Usudio sam je se kupiti jer sam prije imao Nolan N 100 i N 102, i znam koja mi veličina odgovara. Prezadovoljan sam... S obzirom da sada u BiH možemo bez carine naručiti pošiljke do 150 EUR, nisam ni tu ništa platio.

 

RF2-KINETIC-11_ml.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja