Jump to content

Moto Zajednica

yamaha fj 1100 , 1000eur

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

Na prodaju fj 1100,87god.registrovan do 31.05.2019,motor u solidnom stanju.gume stavljene nove pred sezonu.u njega nasuto ulje motul 10-40.i trosi ga oko 0.3lit na 2000km.trosi izmedju 7 i 9lit goriva zavisi gde i kako se vozi.Cena je takva kakva je iz prostog razloga sto sa njim dolazi jos jedan agregat i elektronika za njega.i jos kojesta od delova.(ako se proda kupac od cene uplacuje na racun u temi akcije motorista 100eur)

mane, estetski osrednje izgleda.trebalo bi zameniti nosac osiguraca ,kupio ga sa budzenom kutijom ,nema prednji blatobran otpao u voznji.lanac i lancanici verovatno ih treba menjati za iducu sezonu. 

krenulo se sa preradom u copera al me uj.....novi zakon a srecom uzeo i blizanca pa je to razlog prodaje.

zainteresovani me mogu dobiti na tel 069684950.postavicu jos slika kasnije

 

1525249669601.jpg

1525798394781.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ma kakvo čerupanje.

 

Ovaj motor se rastavi u šraf, remontuje, spakuje, osveži... To ide pola miliona i ostaviš ga unucima.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

da pojasnim.ram nije diran ovo je blizance.drugi ram ne ide na prodaju jer je preradjen i tu ce jednom doci drugi agregat.

tog plavog sam i ja gledao al je posle se pojavio drugi kojeg sam uzeo i trenutno ga vozim.

razlog prodaje - mator sam i vozam copere.a nazalost preradjen ne moze da se registruje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

ispravka.pricao sa kolegom sa foruma koji mi napomenu da se fj proizvodio do 84.onda je verovatno 87 godina prva registracija jer u saobracajnoj je bila upisana kao god .proizvodnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

i dalje aktuelan.u medjuvremenu su me zvali da prodam samo agregat od blizanca,pa ako ima zainteresovanih obecao da cu kupcu proslediti broj da dogovori prodaju.ja ga prodajem sve zajedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

Iskrsla kupovina drugog motora, pa da malo osvežim temu.Slika je sa Grdelićke klisure početkom meseca.Neplaniran put me koštao prevremene zamene lanca i oba lanćanika.

na drugoj slici krauser koferi bez nosaća i ključa,i oni idu sa motorom.

20181126_195543.jpg

IMG_20181030_161052_447.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

- istekla registracija.motor odjavljen.samo fj 1100 bez rezervnog agregata na forumu se prodaje za 450eur.

- rezervni agregat 200eur.

- hepco beker bocni koferi bili u oglasima 140eur.napomena tek kadsam pravio nosace video da su kupljeni dva ista.moguce je ili preraditi kofer, ima fabricki predvidjena rupa za prebacivanje mesta za zakljucavanje ili preraditi nosac .(mislim da je kolega Goran zvao za iste al se lomio tel pa sam izgubio broj oni ostaju na cekanju koji dan akoje jos zainteresovan)

- kofer sa fjr1300 crne boje levi nema kljuc i fali plasticni deo koji blokira rucku za otvaranje 35eur

- krauser koferi bocni bez kljuca 25eur.

- top case hepco becker 52lit.nov  50eur

- kompletno preradjen ram od fj 1100 ofarban u zeleno sa air brushem sa custom rezervarem,bocnom tablicom,prednja i zadnja felna  ,nogostupi ,far i jos dosta delova sa HD-a    sve zajedno 500eur.(mislim da su samo felne i nove gume izisle toliko).iskopacu jos ponesto stvari dadopunim spisak.poruke ovde ili na tel 069684950 Pedja.

postavicu nesto slika ovde za jos slika moze na viber ili meil

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

takodje na prodaju oklopi za suzuki gsxr 650 kupljeni na forumu 40eur

sediste za regal raptora  15eur

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

uz izvinjenje sto to nisam naveo, dopuna,motor moze da se vidi i proba tek od petka,kad se vratim kuci.i napomenite mi za sve sto Vas interesuje da ste videli oglas na forumu jer je sve oglaseno i na drugim mestima sa malo vecim cenama.hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

usled spleta pozitivnih okolnosti,FJ ide opet na prodaju.nista se posebno nije desavalo na motoru.paljen je zadnji put u junu ali nije vozen.

da ne duzim, na prodaju fj 1100 kompletan i jos jedan agregat i instalacija ,karburatori i jos ponesto sto je ostalo.

cena je 400eur i ovaj put je fiksna. tel stari 069684950 Pedja.

ako neko ima zelje i volje da ga sredjuje.meni sad stoji motor napolju i zao mi da zimuje i propada. motor se vodi na suprugu i odjavljen je.ima novu saobracajnu.obavezan prepis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja