Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GS500F prednji zmigavac, plastika

Recommended Posts

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Backa Topola ili tu negde
  • Motocikl: Honda cbf600s

Pozdrav, imam problem / ne mogu da registrujem motor jer ima pukotina na platici prednjeg levog zmigavca... Motor je 2004 godiste, sa maskom, zmigavac radi lepo ali ima jedna pukotina oko cm u precniku i nece da mi urade tehnicki dok to ne zamenim.Zvala sam nekoliko radnji, nude mi kompletne nove zmigavce za nekih 70-80 evra. Meni treba samo plastika ! Rekli su mi na tehnickom da mogu staviti bilo kakve plastike, ne mora biti kao original ali da su citave i na obe strane iste jer moraju nekoliko puta slikati zarad registracije... Zivim blizu Backe Topole, ovde nema ni radnji ni polovnih delova pa ne znam kome da se obratim.Znaci, treba mi 1 ista ovakva leva plastika ili 2 slicne, u tom slucaju i leva/desna, makar i da pozajmim pa vratim posle registracije ! Ako neko zna gde da potrazim, molim vas pomozite. Hvala lepo !

zmigavac.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT1200Z Super Tenere
Promeni tehnicki.
Ovo svakako :) A ako ti se ne zuri, uvek na aliexpressu mozes naruciti za 5-10$ nove migavce, o ovima za 70eur ne razmisljaj previse.

Sent from my SM-G900V using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2488 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Vidi na Aliju, za moj Suzuki su bili oko 22-24E komad ali su moji komplet sa onom gumom i nosačem do oklopa.

Bilo je da se poruči i samo ta plastika koja tebi treba ali za moj model.

Potraži malo na Aliju može da se nađe za male pare ili na nekim našim tipa Kupujem prodajem ili kupindo ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Mislim da su te plastike za žmigavce identične ( leva i desna ). Tako da ako je slikanje u pitanju, ako hoće da ti izađu u susret, mogu ti slikati motor sa desne strane, a onda odvrneš ta dva šrafčeta i prebaciš tu plastiku za minut na levu stranu, pa onda slikaju sa leve strane i sve O.K. . Motor registruješ, a onda natenane tražiš novu plastiku po povoljnijoj ceni . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Backa Topola ili tu negde
  • Motocikl: Honda cbf600s

hvala svima ! nasao mi je Akos neku staru zaostalu robu, 30 evra par, resena registracija. ne znam da li da se smejem ili placem ... parkirala motor za tehnicki, morala sam skinuti kofer, da bi se slikao motor sa svih strana. posto je jelte sada sve mnogo ozbiljnije i moramo se strogo pridrzavati pravila, sve slike idu i u beograd i u posebnu arhivu koja mora biti na uvid inspekciji. registracija traje nekih 20 - 30 min.  kako sam skinula kofer, tako mi je kljuc od motora ostao u dzepu, sela sam negde da popijem kafu, za pola sata dobila svu dokumentaciju. tehnicki se sastojao od slikanja motora sa svih strana i papirologije ... mogla sam dogurati motor koji ne pali i nema kocnice ali lepo izgleda i to je to !  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja