Jump to content

Moto Zajednica

Zemun, Glavna ulica

Recommended Posts

  • Drug član, 3077 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Po selima su definitivno lošji vozači...retko koriste retrovizore,slabo obraćaju pažnju na dešavanja iza auta,razumljivo,jer navikli tako,virnu nekad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Jesu losiji, jer dosta njih nikada nije uslo u grad. Samo sto ih brojcano ima mnogo manje, a i na selu je mnogo preglednije. Makar kod mene su sve ulice pod pravim uglom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Tу се слажем, Војвођански широки шорови који се секу под 90 су стварно прегледни.

Онда долази до ситуације да кад се старији људи одатле затекну у београдској гужви једноставно паркирају негде на НБГ (или код аеродрома) па даље таксијем :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
 :popovanje:................... sad bi ti rek'o 
Па обично је тако, бар из мог окружења.

Кад кажем да сам био у Београду прво питање је где си паркирао, па онда колико ти такси узео.
Знам Х људи који возе и кажу возим где год треба, само немој у Београд да улазим. Као у рат да иде
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

Ja živim u Karađorđevoj, 100 metara od ove raskrsnice i skoro svaki dan izbegavam indijance na ovoj raskrsnici.

Preporuka:

 

Kad prođete semafor na Karađorđevom Trgu, gde se odvaja 22.oktobra, obavezno hvatajte levu traku i to baš zbog ovog izlaza i zbog vozila, koja ne retko krenu unazad da se isparkiraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova
On 4.9.2018. at 0:56, sasa ns 1 je napisao:

,pa onda beogradjani a i mi novosadjani možemo da očekujemo nekakvu božansku pravdu ,al ona sigurno nedolazi. 

izgleda da neko nečeka pravdu negopreduzima korake.Poznati beogradski investitor završio životnu karijeru -baba mu presudila.A samo je hteo plac-sve po propisu ,najkrivlji su urbanisti i mafija,propisima su direktno  omogućili probleme.

Udruženje prostitutki iz Kanade tužilo državu ,dobilo spor jer su lošim promenama zakona prouzrokovali nasilje i smrtne ishode u mnogo  većem obimu nego pre promena.Ali to je Kanada.

Imamo i novi zakon o donorima ,neki kažu dobar,neki ne al zato pruža mogućnost nekim doktorima da organe nabavljaju veoma lako bez velikog rizika naročito od nas motorista isto  kao i ovi urbanisti što su omogućili lošim propisu investitoru da uopšte dodje u poziciju da se bavi kriminalom kroz legalnu delatnost.

Sad i bogati imaju mogućnost da uz mito nabave odma šta im treba od organa jer smo im svi postali dostupni a na operacionom stolu se veoma lako gekne,a svi doktori  štite jedni druge.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Isto mesto meni juce izlete lagano volina u mercedesu i bradom naslonjenom na ruku, uveliko razmislja dubokoumno o smislu zivota i gleda pravo, ide po svaku cenu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Danas ja u raskrsnici obilazim sa desne strane dva vozila koja čekaju da skrenu levo, naravno lagano. 

Ulazim u raskrsnicu i iz suprotnog smera ide gospođa u Seniku, skreće takođe levo.

Gledam ja nju, gleda ona mene. Kočim, a kad vidim da nema nameru da me propusti, stajem.

Ona meni (kao na smajliću - :popovanje:) onako prekorno prstom zapreti dok je prolazila ispred mene :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 6 sati, DonToni je napisao:

Danas ja u raskrsnici obilazim sa desne strane dva vozila koja čekaju da skrenu levo, naravno lagano. 

Ulazim u raskrsnicu i iz suprotnog smera ide gospođa u Seniku, skreće takođe levo.

Gledam ja nju, gleda ona mene. Kočim, a kad vidim da nema nameru da me propusti, stajem.

Ona meni (kao na smajliću - :popovanje:) onako prekorno prstom zapreti dok je prolazila ispred mene :grr:

Zakasnio si na sastanak sa istom?:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja