Jump to content

Moto Zajednica

Zemun, Glavna ulica

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Malopre prošao... Klasično oduzimanje prvenstva...

Pitao policiju, kažu da je kolega dobro...

 

Zna neko nešto ???e79d9a86acb5b4f45a15a7d4a589eeb0.jpg5f8eabf3d34319b64b6eafe091009125.jpg

 

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 344 postova
  • Lokacija: zemun

Ovo je karadjordjeva ulica,glavna se nastavlja na nju ali nebitno,tu je izlaz sa keja i ne vidi se od parkiranih auta...bitno da je motordžija dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ovo je jedno od onih mesta u gradu gde treba ići ispod ograničenja, uz obilato korišćenje sirene. Dodatni začin su svi ovi koji staju na kolovozu zbog prodavnica i kioska brze hrane, pa tu prave polukružno i ostale svinjarije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Na ovom mestu su mi izletali kolima milion puta, znam za foru i uvek ovde vozim uz razdelnu liniju i buljim u taj bočni izlaz sa parkinga.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT1200Z Super Tenere

Nepregledna raskrsnica, par puta sam i kočio i izletao drugima sa parkinga jbg, možda semafor neki nešto rešava problem :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
Just now, Branko said:

 

Ne znas sta je gore za motocikliste. grad ili selo? :stabre:

Iz sela se brze izadje na put pa je bolja situacija. U gradu mnogo vise budala sa kupljenim dozvolama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
52 minutes ago, hard_rock said:

U gradu mnogo vise budala sa kupljenim dozvolama.

A otkud ti to znaš?:stabre:

 

 

Ceo taj potez je fakat zajeban i nebezbedan i ponašanje učesnika uopšte ne pomaže u tome. jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Još je najzajebanije niz ulicu, pre semafora. Tu treba biti oprezan ko mungos. Desna traka je odavno pretvorena u parking za užirene bahatlije koji posećuju palačinkarnice i slične instant đubre lokale.

Takvi otvaraju vrata od kola kao da su na livadi. Svi tu voze slalom uključujući autobuse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
55 minutes ago, Dexterr said:

A otkud ti to znaš?:stabre:

 

 

Ceo taj potez je fakat zajeban i nebezbedan i ponašanje učesnika uopšte ne pomaže u tome. jbg

Pa ako uzmemo Beograd na primer od 2 miliona ljudi i moje selo od 900, logicno je da tamo ima mnogo vise ljudi koji imaju kupljene vozacke dozvole, koji nemaju pojma da voze, koji koriste mobilne telefone itd... 

U zadnjih par dana katastrofa na putevima. 

Inace nemam nista licno protiv gradova i gradjana itd. da se odmah razumemo.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 273 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne bih rekao da je pitanja sela ili grada. Misljenja sam da je to slika drzave i odraz opste "kulture" ucesnika u saobracaju. Sa kupljenim diplomama ih ima u svim strukturama pa kako da ih nema i sa vozackim dozvolama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
1 minute ago, mickeyZ said:

Ne bih rekao da je pitanja sela ili grada. Misljenja sam da je to slika drzave i odraz opste "kulture" ucesnika u saobracaju. Sa kupljenim diplomama ih ima u svim strukturama pa kako da ih nema i sa vozackim dozvolama.

Slazem se potpuno. 

 

Inace ne kazem da su na selu bolji vozaci, daleko. Nego samo ima ih manje sa kupljenim vozackim dozvolama jer ima mnogo manje ljudi, logicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 20 minuta, hard_rock je napisao:

Slazem se potpuno. 

 

Inace ne kazem da su na selu bolji vozaci, daleko. Nego samo ima ih manje sa kupljenim vozackim dozvolama jer ima mnogo manje ljudi, logicno.

Greška!

Procentualno je mnogo više potpunih neznalica u selima i manjim mestima nego u većim gradovima.

Mnogo lakše i bezbednije vozim u nišu, Beogradu, Novom Sadu (Beč, Minhen, .... neću ni da pminjem), nego da se odvezem nekoliko kilometara do Aleksinca i nazad.

A kada se čitav vratim iz takve avanture, zahvalim se gospodu i častim se pivom što sam preteko.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ne mislim da to ima veze sa vozačkom dozvolom niti znanjem saobraćaja. Svako zna bar pravila prvenstva prolaza, punu, duplu punu i sl.

 

Drugo je pitanje zašto se ne poštuje, zašto nas ne vide. I zaista mislim da nas ne vide iz razloga totalne nepažnje, što je katastrofa za učešće u saobraćaju. Valjda niko svesno ne postupa tako da nekog koga vidi ubije.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Vec sam pisao da Šidjani idu do Sava centra pa dalje taksijem, jedan mi se pozali kako ga taksista odr'o , reko gde si se parkirao , kaze lik " pa kod aerodroma"

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova

Postoji nauka koja se zove urbanizam.,,PO  TOJ NAUCI,,se u novosadskim ulicama poveća naseljenost od 2-3 porodice u kućama na zgradu od 5 spratova .Znači deset puta više.Sve ostalo ostaje isto osim što natovare i kioske, zelene površine izbetoniraju ili naprave kaljugu od njih gazeći ih točkovima.Recept za katastrofu u svakom obliku života.Što je najgore ljudi koji se usele smatraju se bogatim i sretnim-ZABLUDA a žive pet puta gore nego njihovi preci pre 300 godina koji su pili vodu sa bunara.

Onda ovi što su napunili džepove i omogućili ubistvo sa predumišljajem kao na ovoj raskrsnici dobiju i sledeće izbore.

Na zadnjim beogradskim izborima ste imali jednu stranku koja je u svakom nastupu potencirala da se BGD širi u pravom ssmislu te reči a ne kao ovi što se hvale kranovima .Kako mi se čini ta stranka će nestati do sledećih izbora ,pa onda beogradjani a i mi novosadjani možemo da očekujemo nekakvu božansku pravdu ,al ona sigurno nedolazi.

Sad gledam i ovog iz trafike.Razapeo ciradu po dužini objekta na metar od puta pa auti kad skreću kao ovaj nevidi ništa sa desne strane.

Bojkotujte ga nek propadne,pa neg kopa kanale a za ove koji su mu to omogićili samo jedan stih DIREKTORA od pre 20 godina  ,,čistićete ulice kao i ranije,,

Promenio član sasa ns 1
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Cale mi zivi u soliteru koji se vidi na prvoj slici tako da sam tu bas cesto. Jeste nepregledno ali je ogranicenje 40.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja