Jump to content

Moto Zajednica

Zajecar

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nema pune brzine jer ostecenja na vratima ne ukazuju na preveliku brzinu... sta je prevelika brzina u konkretnoj situaciji, to je druga stvar..... a sta uzrok nezgode treca...

 

Pustite novinare nek kenjaju ionako samaraju slovima kako stignu. Ima ko zna da radi svoj posao. 

 

Neka mu je laka zemlja.... katastrofa.. uzas....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ufff...

 

Saučešće porodici i prijateljima.

 

Na slikama vidim da je preminuli kolega nosio flip up kacigu koja je bila otvorena, na autu vidim oštećenja na gornjem delu vrata u liniji glave.

Ljudi ni dva metra bez zatvorene kacige, batalite jet i šlemove. Nemojte štedeti na kacigi.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2778 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Počeli smo da pratimo ovu rubriku k'o čitulje u Politici :/. Skoro da sam oguglao, a boga mi ni motor više ne vozim sa nekom strašću 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Dejan (Stanojić) je iz Niša i bio mi je prijatelj i često smo se viđali na mestima gde se okupljaju motoristi. Poslednji put smo se družili u četvrtak (celo pre podne smo proveli kod jednog zajedničkog prijatelja kome sam kntrolisao punjenje i menjao regler na Africi).

Bili posle na ručak i na vožnju od petnaestak kilometara.

Vozio Kawasaki 600, a sobzirom da je bio prilčno visok predlagali smo mu da to zameni za Transalpa (sa čim se složio). Nije imao neko veliko iskustvo na motoru (mislim da mu je ovo bio prvi motor i da ga nije vozio ni godinu dana).

Vozio vrlo pažljivo i oprezno i nisam primetio da je upadao u neizvesne situacije.

Bio ukupno pošten, vredan i vrlo dobar čovek i prijatelj. Miran, društven i spreman da pomogne. Nije bio oženjen, imao devojku u Zaječaru i vrlo često išao iz Niša kod nje u posetu.

U subotu bili zajedno u Doljevac (na moto skup kluba "KETNA" iz Niša.

U nedelju odvezao devojku u Zaječar i stradao kada je krenuo nazad (na svega dvestotinak metara od mesta odakle je krenuo).

Za tragedju sam saznao noćas kada sam stigao kući sputa i baš me jako pogodilo.

Imao je povrede glave (lica), slomljenu nogu, ruku i grudnu kost.

Prema fotografijama koje su postavljene ne bih rekao da je bila neka "puna" brzina, (možda malo preko ograničenja).

Imam informaciju da je vozač automobila započeo polukružno, zatim zastao i potom ponovo krenuo.

Izgleda da je Dejan pomislio da ga je ovaj video i ybog njega prikočio, pa je dao gas da ga obiđe sa leve strane. 

I to mu je bila greška koju je preskupo platio.

Neka su mu široki putevi nebeski, porodici saučešće.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2778 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Definitivno nema tu više čitanja govora tela trte mrte, ceni da će da se uradi ovo ili ono. U automobilu ljudi ko zna šta sve rade pored toga što trebaju da voze auto. Ta mimoilaženja i polukružna okretanja, pa izlaci iz sporedne ulice su postala fatalna. Uvek sam se čudio kad neko izleti ispred mene i uključuje se u saobračaj , a ono iza mene nema nikog na vidiku. Pomislim piz.. ti materina nisi mogao da sačekaš još dve nano sekunde pa se uključiš kao čovek. Kenjamo tako kako, šta gde sa motorom, a na kraju vidimo se u čitulji. Ovo sve toliko stresira da mi je već muka od svega :'(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
5 minutes ago, BaneVuk58 said:

 ... Uvek sam se čudio kad neko izleti ispred mene i uključuje se u saobračaj , a ono iza mene nema nikog na vidiku. 

 

I po pravilu, nakon što izleti kao iz praćke, vozi uz razdelnu liniju brzinom puža !  :rat3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Malopr pročitah vest da je juče uhapšen vozač opela zbog ove nesreće.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6804 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pokoj duši čoveku.

 

Žiko, neka te Bog čuva a i sve nas. Od kako sam na forumu imam utisak da si kroz ovih skoro deset godina izgubio dosta poznanika.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja