Jump to content

Moto Zajednica

Не знам шта бих пре...

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Поздрав целој мото заједнци Би Џеј Бајкерс. Дуго ме није било,ни да пишем ни да посматрам... просто је било дошло до засићења. Такође дуго нисам ништа ни написао када су путописи у питању.Тачније више од 3 године,а осећам моралну обавезу да са вама поделим нешто од својих путовања и искустава које сам доживео. Та потреба се јавља управо зато што сам и сам читајући ваше,био инспирисан многим путовањима које сам касније доживео,а такође су ми помогли и логистички. С обзиром да сам од тада направио додатних више од 40К км и заиста много пропутовао питао бих управо вас шта би желели да читате,јер сам и путовао неке дестинације које су овде небројено пута већ описане,али свако искуство је другачије ...

Ја ћу сада отприлике хронлошки да поставим наслове неких вожњи које би по мом избору могле да вам буду занимљиве,а ви у коментар ставите редни број,па чега буде највише о томе ћу и писати...

 

1. Југ Србије јун 2016.( Ниш,Чегар,Гаџин Хан,Лесковац,Вучје,Планина Кукавица,Врање,Манастир Прохор Пчињски,Власина,Пирот,Стара Планина,Пролом Бања,Ђавоља Варош,Прокупље,Куршумлија,Крушевац,Копаоник) 5 дана око 2000 км

2.Манастири Овчара и Каблара јул 2016.  

 

3.Румунија јул 2017.  (Себеш,Трансалпина,Таргу Жу,Куртеа де Аргеш,Трансфагарашан,Картисоара,Брашов,Букурешт,Констанца,Вама Веке,Златни Пјасци,Крајова,Баиле Херкулане..) 7 дана 2700км 

 

4. На Берлин! мај 2018. ( Братислава,Дрезден,Берлин,Франкурт на Мајни,Беч,Будимпешта) 6 дана 3300км

 

5. Кружна вожња по Србији јул 2018. (Крагујевац,Врњачка Бања,Гоч,Копаоник,Куршумлија-Игриште споменик Гвозденом Пуку,Лесковац,Ниш,Зајечар,Манастир Вратна,Доњи Милановац..) 2 дана 1150км

 

Ето понешто из моје колекције,па сада је на вама... поздравља вас Биги! :zdravo:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Па нисам се надао да ће вас Берлин толико занимати... вожња је била у организацији Ноћних Вукова под називом ,,Пут Победе" која се организује сваке године поводом победе над фашизмом,где је наш клуб МК Братство као и остали братски клубови Ноћних Вукова био позван... Касније сам ја продужио за Франфурт код нашег брата Румбе...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja