Jump to content

Moto Zajednica

TD8

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova

Licno sam uplatio sam za otkazani TD 7,punu cenu od 4700 din.Juce sam popunio prijavu za TD 8 i opisao da bi hteo da iskoristim neiskoriscenu uplatu od TD 7,za TD 8,medjutim jos svek me nema na listi,a posalo sam i e-mail na info@trackday.rs i  jos uvek nisam dobio nikakav odgovor. Ne bih bas zeleo da dodjem do staze i da mi neko kaze da nemogu da ucestvujem u TD. Da li moze da mi posalje neki mail ili bilo kojim putem da me obavesti da je ok da se pojavim na stazi.Ponecu uplatnicu od TD7 sa sobom,kao potvrdu,ali bi ipak vise voleo da vidim svoje ime na listi ucesnika.

Hvala,

Dobrivoje Radojicic

Valjevo

Suzuki Gsxr 1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Verovatno si se kasno prijavio. Sva mesta su vec popunjena. Pablo je objavio u drugoj temi...

Sent from my LEX626 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

@Dosa

Pozdrav,

 

Kao što smo objavili u temi vezanoj za TD8, svi koji nisu na listi učesnika, nalaze se automatski na listi čekanja.

 

Prosto si se prekasno prijavio, a da li će se osloboditi neko mesto znaćeš do danas popodne (ako se mesto oslobodii, kontaktiraće te naš organizacioni tim, obično je to Maja).

 

Uzgred, niko ko ne pronađe sebe na listi učesnika ne treba da kreće na stazu, makar ne sa željom da vozi. Garantovano mesto za učešće imaju samo oni koji su na zvaničnoj listi (za prepodnevni TD8 to je: https://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-02-sep-2018/). Najbolja taktika za sigurno mesto je rana prijava, a to je ujedno i najjevtiniji način učešća na TD.

 

pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Ja sam razumeo a i na sajtu je pisalo da je prijavljivanje jos uvek aktivno. To znaci da sam popunio formular i da sam upltio kotizaciju,tek bi posle uplate (posto mi je ista poslata) saznao da nema mesta! Jer nije moguce,da kad su sva mesta popunjena,da se to objavi,pa da ne uplacujemo kotizaciju za nepostojeca mesta! 

Ili je to ipak tesko,zato sto pretpostavljam,dosta ljudi uplati odjednom,pa treba neki redosled da se napravi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova
pre 12 minuta, Dosa je napisao:

Ili je to ipak tesko,zato sto pretpostavljam,dosta ljudi uplati odjednom,pa treba neki redosled da se napravi...

Upravo tako, to je glavni razlog.

 

Možda će sa ovim aktuelnim promenama u platnom prometu sledeće ssezone biti moguć automatski presek uplate kod popune mesta. Nikome nije u interesu stres oko prebukiranja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Hvala na objasnjenju.

Da se nisam uclanio na forum,jos uvek bi lupao glavu,o cemu se radi,zato sto mi niko nista osim ovde,nije odgovorio.Sad samo da ocekujem,da li ce se Maja javiti ili ne,a ako se ne javi,da bar na vreme posaljem formu za TD 9.

Pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova
pre 22 minuta, Dosa je napisao:

Da se nisam uclanio na forum,jos uvek bi lupao glavu

Eto koristi, i za tebe i za forum ;). Šalu na stranu, ovde smo najaktivniji, jer smo odavde i potekli.

 

Žao mi je što je tako ispalo, ali ako ne pre, vidimo se na TD9.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
1 hour ago, FreeBird said:

Verovatno si se kasno prijavio. Sva mesta su vec popunjena. Pablo je objavio u drugoj temi...

Sent from my LEX626 using Tapatalk
 

Upravo tako.Zakasnio.Severian mi objasnio.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja