Jump to content

Moto Zajednica

Mumbaj

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova
1 hour ago, 3OPAH said:

a sta je sa kompjuterima/ploterima?

Ne znam tačno na šta misliš? Prvo, ako sam pogrešno shvaćen, crtaju na kompjuterima, ne na papirima. Drugo, ako se tvoje pitanje odnosi na uređaje, onda su po najnovijim standardima. Sve rade na najnovijim softverima, hardverima i tu nema greške.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure
Pre 14 sati, lomitelj je napisao:

Ne znam tačno na šta misliš? Prvo, ako sam pogrešno shvaćen, crtaju na kompjuterima, ne na papirima. Drugo, ako se tvoje pitanje odnosi na uređaje, onda su po najnovijim standardima. Sve rade na najnovijim softverima, hardverima i tu nema greške.

da nismo se razumeli, sad shvatam. Ja sam stara skola i ""tehnicki crtac", u moje vreme je bio covek koji "tusira". Treba li ovu tehnologiju da objasnjavam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
19 minutes ago, 3OPAH said:

da nismo se razumeli, sad shvatam. Ja sam stara skola i ""tehnicki crtac", u moje vreme je bio covek koji "tusira". Treba li ovu tehnologiju da objasnjavam?

Ne brini, nisam ni ja mlad. Sve svoje radove na fakultetu sam "tuširao". Rapidografi, dva velika trougla, mastilo... Kasnije me je sustigla tehnologija ali rapidografe nisam bacio ni prodao, iako sam ih jedno vreme dobrano zamrzeo. Ima tu neke nostalgije.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Vozeci kasno ili rano nocu, u mraku Dorcolskih ulica istrci nesto pred kola i baja predje kolima preko tog sto istrci.

Unezveren negleda pod auto vec poziva policiju i hitnu i po njihovom dolasku dobija informaciju da je zgazio svinju.

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Vozeci kasno ili rano nocu, u mraku Dorcolskih ulica istrci nesto pred kola i baja predje kolima preko tog sto istrci.
Unezveren negleda pod auto vec poziva policiju i hitnu i po njihovom dolasku dobija informaciju da je zgazio svinju.
 
O bože!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja