Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki DR 800S Big

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Tuzla BiH
  • Motocikl: Suzuki dr 800s Big

Koja mu je max brzina ako je neko vozio ovaj motor i da li je normalno za njega da ide brzinom 150km/h i kako se ponasa u voznji pri tolikoj brzini . Nacuo sam nesto oko klipa jer je jednocilindras kad mu se mijenja klip i karike na koliko kilometara i na koliko kilometara mu se mjenja ulje ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Ja sam ga vozio 160, moze jos malo. Kazu ide koliko je i graviran ali mu to nije putna brzina, tolika motorcina sa klipom od Fapa nije pravljena za jurcanje ni za stunt. Ulje mu se menja ko i na svakom drugom motoru na 5.000 ili sezonski. 10-40. Ne voli visoke obrtaje pre nego se dobro zagreje agregat inace moze doci do karambola. Ako je lepo vozen i odrzavan, agregat moze da okrene i 150.000km. Moj sada vec pokojni prijatelj je imao jednog sa tom kilometrazom i bio je i dalje u voznom stanju. Kada su bile poplave u Obrenovcu, sa njim je uspeo da izadje iz grada kroz onu vodurinu i secam se rekao je da ga nikada nece prodati... Na oko 10.000 stelujes ventile jer pocinju da zvece, dotezes kontra tegove. Na oko 70-80.000 obratiti paznju na lanac bregaste, pocinje da zvecka. Preporucljivo odmah zameniti. Ja sam vozio tri nepune sezone sr43b, to je zadnji model 1996-1998

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc

Nije on za voznju do max brzine, moze da ide 150 ali nije ni to za njega 110-130 mu je optimalna brzina. Ne menjaju mu se klip i karike na kilometrazi ulje i filter menjas na oko 5000 gore dole.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja