Jump to content

Moto Zajednica

Smtrno stradali mladi clanovi MK Duhovi Ljeljenca - 29.08.2018

Recommended Posts

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Teška saobraćajna nesreća u kojoj su poginula dva lica se dogodila prema Pavlović putu, saznaje InfoBijeljina

 

 

Saobraćajna nesreća se dogodila oko 17.15 časova na magistralnom putu Bijeljina - Pavlovića most, u blizini skretanja za Nove Dvorove.

Poginuli su mladići starosti 20 i 21 godinu, kada su se vozeći motor sudarili sa automobilom.

U nesreći su, kako saznaje InfoBijeljina poginuli D.S. 1997 godište i M.P. 1998. godište, obojica iz Ljeljenče.

Doktori Hitne pomoći bijeljinskog Doma zdravlja kada je izašla na lice mjesta, mogli su samo da konstatuju smrt mladića.

U toku je policijski uviđaj, a saobraćaj na ovoj dionici puta potpuno obustavljen.

 

preuzeto sa https://www.infobijeljina.com/vijesti/tragedija-u-dvorovima-poginula-dva-mladica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Prema informacijama koje sam ja dobio, poginuli su mladi clanovi MK Duhovi Ljeljenca Milan Peric  i Dragisa Stanojevic.

 

Ovim putem zelim da izrazim saucesce porodici stradalih mladica i svim clanovima MK Duhovi!!!

32387200_2062523087301927_38865786126729216_n (2).jpg

32631966_2062523277301908_2606748482395963392_n (2).jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1
pre 9 minuta, sasa ns 1 je napisao:

saučešće porodici i prijateljima,

Nije mi baš jasno kako se na tom putu tako strada.Širok i pregledan,nema nekih krivina a ni neke preterane gužve.

Baš zbog ovoga. S tim što "pregledan" je samo varka jer sa strana se neprimjetno uliva par manjih puteva koja vode za naselje koje ima oko 10, 15 hiljada ljudi i koja su vrlo aktivna sa uključenjima, isključenima na njih i sa njih..Prav put, širok, brže voziš misliš neće niko iz njive iskočit, ovaj se uključuje, isključuje, ovlaš pogledao ako je i pogledao, nije dao žmigavac..Znam da su dvojica tako poginula tu, ovde stvarno ne znam šta je slučaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Strasno, kad ih pogledaš ovako na slikama, mladi momci, puni života, nasmejani.. a ako probas da ih zamislis sad, u drvenom sanduku, ukoceni i beživotni, sa svom familijom oko njih koja ih oplakuje. Užas..

Neka im je laka zemlja.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3964 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Bože sačuvaj, ginu ljudi skoro svakodnevno..

2cae11ad56556376f99ad094a1a1a992.jpg


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Od Kuzmina preko Balatuna do Stanisica, odatle prema Pavlovic mostu..... prodjem par puta godisnje.

Sve je kako je slobodan opisao, cela slika daje utisak da se moze brze voziti, cini se bezbedno.....varka, velika varka nazalost.

Mladim momcima nek je laka zemlja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

to je zato   sto sela nisu ušorena a ima i kuća na sve strane okolo ,novih a i onih od pre 100 godina.Kad udješ u selo po znaku pojma nemaš ,šuma voziš se ,neke kuće ,pa livade,pa šuma pojma nemaš da li  si više u selu ili nisi video znak da si izišao.

Ovde trubim već 10 godina o urbanizmu.Ono u bosni je već problem više generacija a kod nas novi sad,beograd grad-kranova ,svi smo sretni kaže glavni menadzer Beograda.A ja bi ih najstrožije kažnjavao pri  samoj pomisli da naprave tako nešto a kamoli da mi kažu da SMO SVI SRETNI.

A ljudimaa izgleda preostalo da nauče da lete.Ovo više nije širenje nas3eelja kao što sama reč kaže nego kao širenje raka unutar organizma pa ko nema sreće nastrada .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Na vjecni pocinak danas ce biti ispraceni Milan i Dragisa. Sahrana Milanu bice obavljena u 12 casova a Dragisi u 14 i 30. MK Duhovi obavjestava sve motoriste koji zele da dodju na posljednju voznju za njihove clanove da je okupljanje zakazano za 11 i 30 ispred prostorija kluba u Ljeljenci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja