Jump to content

Moto Zajednica

TDM900 za CBF1000

Recommended Posts

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Skrivena poenta je: 

Da ovo nije debeli off, nego bi @Dudic90 da zagolica maštu @N.F.S.-u. Tako bi kolega N.F.S. dobio želju da sredi i vozi i FJR-a koji već ima mnogo snage i 4 cilindra, a Dudic90 bi zauzvrat dobio nikad prežaljenog TDM-a. :jee:

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ja imam 108kg tako da sam kvalifikovan za voznju teskih motora :D, pisah po forumu vec, od svoje 19-te godine vozim 1000 kubika, evo Suzana je bila 290kg, cbr 270kg... Vozio sam se vrhunski! 

1.JPG

IMG_20131117_105952.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Meni je CBF čisto radni motor. U toj klasi mi je GSX 1250FA neprevaziđen. Jedino što fabrički izgleda kao da ga je farbao moj komšija. No CBF ima agregat koji je iz plemićke porodice, doduše utuljen, kako kada naslednik troši babine pare :D

 

Ako bih prešao na "Hondu", to bi bio CB1000 Big One i CB1300. Eee to su motori. Ogromni, sve klasik, izuzetne završne obrade. Jednom prilikom sam video kako su uradili mostove na CB1000. To danas nema ni na jednom motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 (u srcu), FJR 1300 ispod guzice
7 minutes ago, nikvuksa said:

Skrivena poenta je: 

Da ovo nije debeli off, nego bi @Dudic90 da zagolica maštu @N.F.S.-u. Tako bi kolega N.F.S. dobio želju da sredi i vozi i FJR-a koji već ima mnogo snage i 4 cilindra, a Dudic90 bi zauzvrat dobio nikad prežaljenog TDM-a. :jee:

 

 

 

TDM sledeći mora biti 2008.+ pa makar koštao i 5000e, 2003. sam već imao. :) Da se i ja smirim bar 2 godine sa motorom dok se ne dokopam Tracera 900. ;) Btw, poznavajući tebe, baš se pitam šta će biti sa Tedijem kad budeš probao kako ide FJR, GS ili Tracer. :P I ti si na klimavim nogama kao i N.F.S. ... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750
Pre 8 sati, bdada je napisao:

Samo vi merite ciji je veci pa kada vam naidju skuterasi ... :lol3:

Šta ka’eš? :P

4712EBD6-255A-4E96-8728-CE3FF9344395.thumb.jpeg.2be6fdb7484c4e19d3522e534efd030a.jpeg

Pre 3 sati, sashac je napisao:

Ono kad prozujim pored njih...:confused0068:

I moja baba mož’ da sedne na litru i očepi gas na pravcu :jee:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 22 minuta, AlexaBGD je napisao:

Šta ka’eš? :P

4712EBD6-255A-4E96-8728-CE3FF9344395.thumb.jpeg.2be6fdb7484c4e19d3522e534efd030a.jpeg

I moja baba mož’ da sedne na litru i očepi gas na pravcu :jee:

E ajd da vidimo babu...:na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Meni samo jedna stvar nije jasna u ovoj temi, rece da ga ne prodajes za pare a ovamo fotke istog motora na polovnim automobilima :neznam:. Mozda sam ja preskocio neki post gde se predomisljas za pare ili neko nekoga ovde folira. Kako god, neka je tebi sretan novi motor koji god da bude, pa makar ga i keshom uzeo :takoje:. I pazi, sve je u zivotu na prodaju, samo pitanje po kojoj ceni. Sretno

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Temu bih trebao zatvoriti, pretvorila se u svastaru... 

Na PA je moj oglas i fotografije su moje, cenu sam stavio da se zna koliko ga cenim a u dnu opisa stoji "Zamena za cbf1000 ili strom1000"

Moji su motori kao "casa" sto bi se reklo, potencijalne kupce/menjace(kakav termin) primam u kucu i obicno ja budem "foliran"..

Hvala na lepim zeljama....

Zamolicu drugare forumase da se pridrzimo teme ove teme, svoje cu utiske o motoru ovde iznositi, i sta kada budem radio, cisto da potencijalni interesenti budu upuceni. :D

 

Malo se i lose osecam zbog ovog posta iznad, kao da sam trebao dozvolu zatraziti da oglasim svoj motor, platih ga svojim novcem i u njega trosim svoje vreme i ljubav...

Bolje prodju oni sto samo napisu "Servisiran" a niti cime, niti kada...

Evo coveku jedna stvar nije jasna a niti kupuje, niti menja....

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 1 minut, hard_rock je napisao:

Cek cek, kupio si motor pre par dana i sada prodajes? Sto? 

Nisi upucen, prvo ga je stavio u oglase pa kupio :lol3:

 

 

 

@N.F.S. nemoj sta zameriti sto se malo salimo, sve je toliko konfuzno da malo humora nece skoditi, nadam se.

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kako "sto?

Pa da kupim onu sivu cbf1000 is Sajkasa, nisi na casu pratio.... Pojavila se tek posle kupovine TDM-a :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Inace, cistim evo musice sa vizira, farova. zmigavaca... Probao ga je (tdm) nas kolega Srbenda, izgleda muski po prikupljenim insektima :D...

Dao mu je odlicnu ocenu! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 2 minuta, hard_rock je napisao:

Aha ok nisam pratio pa reko sta se izdesavalo odjednom :D

Nista druze, glupiram se i maltretiram sebe... Mazohista :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Zao mi je sto se osecas lose zbog mog komentara, nisam nista lose mislio osim otvoreno da te pitam. Ne kupujem na zalost TDMa jer sam i svog prodao zbog odlaska u inostranstvo ali se jos uvek "napecam" na pojavu nekog lepog. Ja ti se izvinjavam na nelagodnosti koju sam ti izazvao. Uzivaj u svom motoru, lep je :takoje:.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kada komunikacija nije direktna sve se moze shvatiti na vise nacina, slova bez gestikulacije kao pesma bez ritam sekcije... Ne mogu uvek razumeti ko je ironican, ko se sali a ko u zbilji prica!

"No hard filings" kolega, iskreno i kulturno sa tvoje strane :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Motor naseg kolege sam probao jucer parkirao posle probe i na miru uz cigaretu zagledao...ali bas..ODGOVORNO tvrdim da mu manu nisam mogao naci. Morao bih biti totalni nistak od coveka pa da izmislim neku glupost u smislu.....e a vidis ovo ti je ovdemalo ovo...ono...:neznam: sve u smislu da se obori cena mozda..Motor je vidi se a i oseca u voznji prav..neotvaran agregat 100% vidi se i po srafovima i po dihtunzima...jednu tackicu na boji ..laku...ni na karteru nema...jednostavno stanje i rad agregata odgovaraju kilometrazi.Naspram mog bivsega TDM850 je odnos nebo -zemlja naravno u korist ovog primerka 900 stotke..e sad...videcu sta cu  uradit oko dogovora za moj SW600;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala na komentaru, napravih sam naprsnuce sinoc, majmuncina! Ne radi se nocu nista... Zasmetalo mi je sto pozicija prednja ne radi (to je jedino od ne ispravnosti), i tako, uzmem da rasturam... Vizir pa zatim masku oko km sata... Zamenim T10 sijalicu, pozicija radi!

Vracam plastiku i dok sam zavijao zadnji sraf, "ajd rekoh jos osminu kruga kad ono kvrc!

Odmah sam znao sta je! Svi srafovi imaju plasticne podloske, nisam ocekivao da pukne, imam dve linije gore i dole...

Gledam, ima na alibabi kao od karbona... Okrpio (da sada ima i krpacine) sam odozdole bison plastic lepkom ali mi bode oci samo tako, doslo mi je da kukam!

Nije nesto strasno ali ako hoce neko od kolega koji imaju tdm900 doplatio bih da se zamenimo ovim plastikama.

 

 

IMG_20180903_101949.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Plastika sredjena, pozicija radi takodje!

Nema potencijalnog spustanja cene zbog nadjenih anomalija (kolegama sa bjb na prvu 100e manje bez da traze sta).

IMG_20180904_101923.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Svaka cast za ove dodatke, mislim da ce to Yamaha uzeti za razmatranje na novijim modelima. :) Vise volim i cenim kreativnost i izlaz iz trenutne nepozeljne situacije, nego tras pare za novu plastiku. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja