Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Toyotu Yaris/Aygo

Recommended Posts

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Kupujem Toyotu Yaris (model od 2005. godine) ili Aygo, isključivo benzince. Yaris prednost sa 1.3 motorom, ali i i 1.0 dolazi u obzir ako je dobar primerak. Ako neko ima neki ovakav dobar auto, ili zna nekog ko ima... ponudite. Bitno mi je da je auto dobro očuvan i održavan,  dreševe bih zaobišao, a obavezna je provera u servisu. Naravno, ne očekuje se nov auto za ove pare. Cena ne veća od 4.500 evropskih novčanica.

 

Ponude mogu ovde, ili na 069/301-4011, Miloš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Izbegni taj trocilindricni 1.0. Ja sam ga imao u jarisu 2006-7 i nije neato. Mozda je dobar po Novom sadu ili tako nesto gde nema uzbrdica, po Beogradu se muci fino. Kupio sam ga od prvog vlasnika sa 80000 i voleo je ulje da potrosi, u tojotinom servisu tvrde da je to skroz ok ?!?!? 1.3 drasticno bolji al ako naletis na 1.4 d4d dizel motor...mislim da je to pun pogodak. Na Yarisu sve osim tog 1.0 trocilindricnog motora je vrhunski uradjeno. Meni bas nije legao...a vozim samo mala kola da ne bude da sam subjektivan po pitanju snage i velicine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Već duže vreme vozim Yarisa, 2008. god, D4D, i to je ubedljivo najbolji agregat koji se ugrađuje u taj auto, ide odlično, malo troši, jeftin za održavanje... Ali pošto se sada drugi auto kupuje za 7-8 hiljada km godišnje, pretežno za relacije 1-3km po gradu, poželjniji je benzinac.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Na kraju kupljen Suzuki Swift 1.2, 2011. godište, 70.000km, od drugara, tako da može zaključavanje teme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja