Jump to content

Moto Zajednica

Naked do 2500e?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Da li ste uzeli u razmatranje i Kawasaki Z750?

 

4 cilindra, dosta bolji od svih navedenih, lepših linija, jači motor, a lako se i lepo vozi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ја возио тог Zr7 на полагању пар дана, за по граду милина.Јако повозит и доста "линеарнији" од 600тки.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
12 hours ago, Juan said:

Eh, bas se razocarasmo u zr-7, buraz se plasi (175cm-75kg) da ce mu biti tezak za grad.. Ima dobru mt-03 u ponudi, ali finansije mu fale. Isto tako shvatio da er6 ne moze da nadje za 2500e, da bude ok, mora vise para. Xt 660 mu je daleko.
Suzen izbor na sv-bandit. Ne zeli da se igra sa hornetom.
Ovaj sv sa slike- svaka cast kolegi. San snova. Odusevljeni smo.
Sta mislite, za koliko para moze da se nadje dobar sv650n?
Ima strah od aprilije, koju god da je video, cuje samo "frajlauf"...

Sent from my CUBOT CHEETAH 2 using Tapatalk
 

Ovo imaju problem 650-ke sa Rotax agregatom koje su se proizvodile do 2005g.

Od 2006 se ugrađuju italijanski Minareli od 660cc i nemaju problem sa frajlaufom,kao predhodni model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3077 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 3 sati, Svaler je napisao:

Ја возио тог Zr7 на полагању пар дана, за по граду милина.Јако повозит и доста "линеарнији" од 600тки.

 

 

To si u pravu za linearnost...mogu prvom da ga vozim 10-15 na sat neće da štucne...valjda zbog prenosa...mada nijedan od ovih gore navedenih nije za grad,zna se,skuterić i piči...

Čekaj bre,vi polagali na zr7...ja na SV-u...zr7 je skoro 30kg teži...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ja glasam za cbf600, pitom, upravljiv, pouzdan, predvidljiv... Lako se prodaje kada dosadi.

Hornet prgaviji, ne udobniji (isti ram kao cbf)... Bandit totalno budzetni motor, od svih koje sam posedovao u njega sam se naj vise razocarao!

Govorim o 2001 verziji, ne sporim kvalitet agregata ali ustedjeno je gde god se moglo, jadno ogibljenje, kocnice takodje, srafovi korodiraju, plastike "zvone"... Kada sam ga ogolio doslo mi je da placem kada ram videh i varove, jeftinije ne moze biti, xj600 te generacije deluje kvalitetnije!

Kawu nisam imao, ne mogu komentarisati...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3077 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 13 sati, WoodyRider je napisao:

Meni te priče o težini nisu baš jasne, al ajd.... Da bi se kvalitetno vozio, motor mora da ima neku stabilnost, čvrstinu, samim tim je i udoban, siguran na putu. E sad, druga stvar je ako će ga nositi pešaka na treći sprat? 

 

Ja bih voleo da mi neko iskusniji, ko je promenio dosta motora, objasni koje su prednosti 20 kg lakšeg motora u gradu. Jer ja sam pre ovog vozio 40 kila lakši i ništa nisam bio srećniji nego sada.... 

Tačno,za putnu vožnju težina odgovara,ne škodi...za grad lakši motor,lako se manevriše tipa popenji se na trotoar,sidji...i ne daj Bože ako se nagne...moje mišljenje...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3077 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 52 minuta, N.F.S. je napisao:

Ja glasam za cbf600, pitom, upravljiv, pouzdan, predvidljiv... Lako se prodaje kada dosadi.

Hornet prgaviji, ne udobniji (isti ram kao cbf)... Bandit totalno budzetni motor, od svih koje sam posedovao u njega sam se naj vise razocarao!

Govorim o 2001 verziji, ne sporim kvalitet agregata ali ustedjeno je gde god se moglo, jadno ogibljenje, kocnice takodje, srafovi korodiraju, plastike "zvone"... Kada sam ga ogolio doslo mi je da placem kada ram videh i varove, jeftinije ne moze biti, xj600 te generacije deluje kvalitetnije!

Kawu nisam imao, ne mogu komentarisati...

 

Kawa ti je kao kao Golf 2...čukne,lupne,zvecne ali nikad da stane...nije neudoban,jedino posle 200-tinjak km utrni guzica...jedina prednost nas mršavih ne moramo odma' da radimo sedište...svako nam valja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

Samo japaneros dolazi u obzir :-)
Brat probao juce sv650 S varijantu- odusevljen kako ide, lepo se snasao, mislim da je to to. Samo on trazi N, zaljubljen je u okrugli far. Kaze da ga one sipke na ramu podsecaju na ducati monster.
Z750 ne moze da nadje dobar za te pare. A iskreno, plasi se da nije previse jak, da ne prasta greske (njegov drug kupio zx10r kao PRVI motor, svaki izlazak iz dvorista je rizican, tako da ne zeli od neznanja da se slupa). Vise mu se svidja sv od er6n. Zalio se da ga bole ruke od er6n- posle 10 min probne voznje u gradu. I kaze da bolje poteze sv. U pravu ste bili- dok ne proba da vidi sta njemu lezi, nema nista. Kao danas- sutra da proba i bandita, pitao coveka da mu da, pa cemo da vidimo, nadam se da cemo konacno da popijemo nesto za dva tocka. :-)

Sent from my CUBOT CHEETAH 2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Poteze bolje u nizim obrtajima, u visim nema sta da trazi u klasi 4 redna i tu ce, cak i nejaki bandit da ga dobije. Licno sam uvek vise voleo 4 redna, sad sve je stvar ukusa, a o ukusima se ne raspravlja, treba da uzme ono sto mu se ucini da je "pravo". 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Ako se dobro secam na SV-u je "S" verzija nesto malo jaca od "N" ??

Ja sam imao "N" verziju (2007god.) i po meni motor ima sasvim dovoljno snage.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Suzuki SV650, Honda VFR 800 Vtec.

Meni je SV mnogo bolje legao nego ER6, inace sam nizi od tvog burazera. Na Kawi sam se obucavao i kada sam polozio, uzeo SV. Laksi je za upravljanje i laganiji je, kao da vozim bicikl bukvalno, a i poteze bolje. Kad se zaigramo izbaca me samo tako... Kako zavrnem gas zalepi me za suvozacevo sediste, kako pustim gas zalepi me na rezervoar :jee: mnogo zabavan motor...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
Pre 9 sati, rodic_ru je napisao:

Meni je SV mnogo bolje legao nego ER6, inace sam nizi od tvog burazera. Na Kawi sam se obucavao i kada sam polozio, uzeo SV. Laksi je za upravljanje i laganiji je, kao da vozim bicikl bukvalno, a i poteze bolje. Kad se zaigramo izbaca me samo tako... Kako zavrnem gas zalepi me za suvozacevo sediste, kako pustim gas zalepi me na rezervoar :jee: mnogo zabavan motor...

Zbog ovog sam rekao i dao preporuku, ako je mlad onda SV, biće mu zabavan. Zalepi me :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
Pre 9 sati, Dr@g@n je napisao:

Ako se dobro secam na SV-u je "S" verzija nesto malo jaca od "N" ??

Ja sam imao "N" verziju (2007god.) i po meni motor ima sasvim dovoljno snage.

 

Koliko ja znam, nema razlike u agregatu, samo je drugačiji položaj vozača, na N -u je više uspravniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
Pre 2 sati, Mitlar je napisao:

Зар не тежимо сви литри?

Једино неки факири, јогији, пустињаци, могу бити  сретни са мање од иљаду.

Остали пате.

 

Momci hoćete li malo ili veliko pivo?

Tetka nama je i veliko malo :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja