Jump to content

Moto Zajednica

Kitovanje na 72ccm

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
A što isto tako ti ne odeš kod nekog majstora koji to radi i pustiš lepo da završi posao
e to si lepo rekao.. Iz nekog razloga majstori gde sam bio neće da uzimaju pare.. Da li su se obogatili il šta je ne znam... :) Mnogo su se profinili.. Neki nisu ljubazni kao recimo žena koja me je na nož dočekala kada sam bio u Markos Moto Shop.. Ne znam ko je ta žena al im ubija promet opasno svojom neljubaznošću.. Ja bih napravio pazar tamo oko 15000 dinara sigurno.. Hteo sam i oni da mirade servis.. Ali me je žena bukvalno odjebavala.. Bila je nadrndana nešto je žurila pozadi. Samo viče ne mi ne radimo Kineze i sve odgovara sa ne.. Samo da odem.. Ići ću drugi dan kada žena ne bude tu... A svi hvale Markos Shop i servis... Ja kad radim računare radim i windows 98 ako treba :) Jel si majstor ili nisi.. Jel ti trebaju pare ili ne... Tako da ako neko ima dobar servis u ns da preporuči da odem i da mi ugrade kit... Isto za led sijalicu.. Imam balonku... hteo da kupim led h3 da mi ugrade.. kaže juu u kineza to, pa spaliće mu far.. ili će ti otići instalacija.. Ako je moja balonka 35w i led je 35w ja ne vidim gde je tu problem.. i ne kontam kako led može da greje više nego balonka... To ti je problem moj prijatelju što niko neće da radi...

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
Imaš sigurno još dobrih i kvalitetnih majstora. Jbg naleteo si na neprofesionalce
Druže ja ne znam šta je to... Meni svako ko dođe da mu radim ja budem presrećan da uzmem kintu i naravno uvek uradim kao za sebe... Da i taj neko bude zadovoljan... A ovo načisto poblesavilo sve.. Kao ne rade Kineze... Pa kakve veze ima koji je... GY6 je to... nije sa Marsa pa da nema delova.. Ako treba ja ću sve kupiti kao što i jesam... Boleština neopevana...

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 516 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250

A jel bi radio i da ti donesu kineski "no name" komp i neke najgore kineske komponente da im ugradiš i da osposobiš da radi? I naravno da garantuješ da će da radi.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
A jel bi radio i da ti donesu kineski "no name" komp i neke najgore kineske komponente da im ugradiš i da osposobiš da radi? I naravno da garantuješ da će da radi.
 
 
Radio bih i radim... Tu nema šta.. Druže pa za dobrog majstora nema zime.. Kao što i za dobrog ljubavnika pol nije bitan.. I nikom i ne crkavaju delovi bilo no name ili ne.. Tako je verovatno i za skutere.. To kako se priča ispada da su to puni otpadi kineskih skutera... Sve je to predrasuda i prenaduvano... Jer statistika ne laže... Statistika nikad nije pristrasna... Nema tih ljudi kojima su pocrkavali skuteri.. Kao što nema ni dokaza da rak nastaje od pušenja cigareta...

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
Ok, verujem ti. Samo me interesuje, koliko dugo imaš kontakt sa dvotočkašima, a naročito kineskim?
kontakt lični imam prvi put... Ali nisam ja jedini na ovom svetu koji ima kineza.. Ako on prolazi tehnički ja ne znam šta je tu kriminal... 60 je 60 na bilo kom motoru... :) I gde su ti silni ljudi sa pomrlim kinezima? Dali si ti imao kineza i kakve ti je traume nanelo?

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
Za sad prekidam komunikaciju, pričaćemo za godinu dana.
Kole ti si ko moja baba.. ONA SVE VIDI CRNO... Gledaj malo pozitivno... Šta sad svi ćemo umreti jednog dana.. možda i sutra... i šta sad ja ne treba da živim jer ću umreti? :) Kakve to veze ima... NIKAD NISI IMAO KINEZA... A pričaš tako...

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati 1098

 

Skoro niko ne popravlja kineske skutere...

Lose su izrade i loseg kvaliteta, delovi rezervni su isto tako losi, ovo se odnosi na trajnost delova.

Majstori nece da se muce sa tim, posto se desi da nov deo koji stavis traje par dana, onda krece nervoza oko reklamacije i sve sto ide uz to,pa onda nije poenta ni naplatiti nesto sto nece raditi ili ces sutra imati samo problem u najavi. 

Imam par drugara koji su te skutere vozili, kupili su nove i vozeni su sa blokadom, neko vreme.

Osim male potrosnje goriva, posto svakako ide 45kmh,nista drugo ne valja. 

Ne pokusavam da te obeshrabrim, svako sa svojim vremenom i novcem neka radi sta god zeli. 

Samo imam utisak da ulazis u nesto bez znanja i sa nekim stavom, ma to mora da radi...

Nazalost nije tako, iskustveno je dokazano, ne kostaju Pollini ili Malossi kitovi grdilo para bzvz. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
 
Skoro niko ne popravlja kineske skutere...
Lose su izrade i loseg kvaliteta, delovi rezervni su isto tako losi, ovo se odnosi na trajnost delova.
Majstori nece da se muce sa tim, posto se desi da nov deo koji stavis traje par dana, onda krece nervoza oko reklamacije i sve sto ide uz to,pa onda nije poenta ni naplatiti nesto sto nece raditi ili ces sutra imati samo problem u najavi. 
Imam par drugara koji su te skutere vozili, kupili su nove i vozeni su sa blokadom, neko vreme.
Osim male potrosnje goriva, posto svakako ide 45kmh,nista drugo ne valja. 
Ne pokusavam da te obeshrabrim, svako sa svojim vremenom i novcem neka radi sta god zeli. 
Samo imam utisak da ulazis u nesto bez znanja i sa nekim stavom, ma to mora da radi...
Nazalost nije tako, iskustveno je dokazano, ne kostaju Pollini ili Malossi kitovi grdilo para bzvz. 
Meni zubar ne da ni garanciju ni fiskalni i nikom ništa.. a kad me zaboli iopet radi već sutra opet mi naplati.. ne znam kako majstor može da bude kriv ako ode deo pa nije ga on pravio... ali dobro.. Sad odjednom majstori pošteni ko časne sestrw a kad proleti roda iznad njih one dobiju napad panike Ne znam.. Videćemo.. Kolko god da traje ja sam zadovoljan...

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

presaltaj se na skuteri.org forum, tamo ces biti svoj na svome :) informacine iz prve ruke, gomila omladine koja je budzila od kineza do peugeota i koja ce sve da ti nacrta ako treba...pritom ima par novosadjana koji hoce da bas pomognu...

vidim da imas i problem sa pronalaskom servisera. meni je moj skuter odrzavao Andrej u nekoj od ulicica iza Minaque.

 

ANDREJ LUKAN PR TRGOVINA MOTOCIKLIMA DELOVIMA I PRIBOROM ODRŽAVANJE I POPRAVKA MOTOCIKALA MOTO ROOM NOVI SAD
Adresa: BANIJSKA 19

 

nemam vise broj moba, ali ili probaj da izguglas, ili na kapiju pa - dobar dan majstore, stanje je takvo i takvo!

 

vozao kineza, kitovanog na 80, vazda neki sitni problemi, no uz to se nauci svasta o motorima...tako da ima i svojih prednosti...no posle svega, sad se radije malo stisnem pa kupim logitech nego kinesku omegu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
presaltaj se na skuteri.org forum, tamo ces biti svoj na svome informacine iz prve ruke, gomila omladine koja je budzila od kineza do peugeota i koja ce sve da ti nacrta ako treba...pritom ima par novosadjana koji hoce da bas pomognu...
vidim da imas i problem sa pronalaskom servisera. meni je moj skuter odrzavao Andrej u nekoj od ulicica iza Minaque.
 
ANDREJ LUKAN PR TRGOVINA MOTOCIKLIMA DELOVIMA I PRIBOROM ODRŽAVANJE I POPRAVKA MOTOCIKALA MOTO ROOM NOVI SAD
Adresa: BANIJSKA 19
 
nemam vise broj moba, ali ili probaj da izguglas, ili na kapiju pa - dobar dan majstore, stanje je takvo i takvo!
 
vozao kineza, kitovanog na 80, vazda neki sitni problemi, no uz to se nauci svasta o motorima...tako da ima i svojih prednosti...no posle svega, sad se radije malo stisnem pa kupim logitech nego kinesku omegu...
 
hvala za info.. Registrovao sam se na skuteri. org ali nikako da mi stigne verifikacioni mail... a admini ništa ne odgovaraju danima... videću za tog majstora.. to je znači negde kod motobox-a.. Na kakve si probleme nailazio sa kinezom i nakojim kilometražama? zanima me informativnoi hvala na odgovoru..

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ubi me sad da se setim, bilo je to pre 10 godina...ali tipa te ne radi svetlo, te prekidac u kvaru, te pokisao pa ne pali...imaju kinezi odlicnih firmi, sa odlicnim kvalotetom, ali vecina je krs...koliko para, toliko i muzike...za prvi motorin, i za po lokalu, moze da radi posao...tako da sretno...

evo slika mog prvenca...na kraju sam ipak bio sretan sto mu vidim ledja, i presao na apriliju leonardo 150, i nju mi je Andrej odrzavao

received_456230211521446.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
ubi me sad da se setim, bilo je to pre 10 godina...ali tipa te ne radi svetlo, te prekidac u kvaru, te pokisao pa ne pali...imaju kinezi odlicnih firmi, sa odlicnim kvalotetom, ali vecina je krs...koliko para, toliko i muzike...za prvi motorin, i za po lokalu, moze da radi posao...tako da sretno...
hvala puno...

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja