Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF 1250 S Bandit

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Veliki bandit ima jednu losu manu, a to je prednji kraj, nenormalno je tezak(nema veze sa samom tezinom motora, probao sam i teze pa nisu imali taj osecaj) i ima tendenciju da se "uvija" dok si u krivini, ne znam koji drugi izraz bih upotrebio.

Po meni ovo je must have mod, ima ga verovatno i na nekim evropskim sajtovima osim ovde:

 

WWW.HOLESHOT.COM

Performance Aftermarket Parts Manufacturer

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nema sada nazad! A tdm?Paaaaa ostace ti u secanju... (samo tu, dok se pitas "sta sam ja vozio covece?!?") :D 

 

P.S. Soyki namenjeno, Filip ulete odgovorom kao Banditom pred skuterasa! :D 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Samo da je prednji deo podignut za dvadesetak cm, govorim o plastikama, nekako mi izgleda kao da gleda u pod... to bi naravno poremetilo aerodinamiku, samo moja želja... govorim zbog vetra, naravno... TDM ponosito napred gleda:)... 

Znači ako znate gde da nabavim deflektor neki javnite! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 9 minuta, filipfg je napisao:

Veliki bandit ima jednu losu manu, a to je prednji kraj, nenormalno je tezak(nema veze sa samom tezinom motora, probao sam i teze pa nisu imali taj osecaj) i ima tendenciju da se "uvija" dok si u krivini, ne znam koji drugi izraz bih upotrebio.

Po meni ovo je must have mod, ima ga verovatno i na nekim evropskim sajtovima osim ovde:

 

WWW.HOLESHOT.COM

Performance Aftermarket Parts Manufacturer

 

Čitao o ovome, ja uvek pre neke kupovine malo "probrstim" iskustva drugih... To je zato što se ne može naštelovati, i najtvrdje mu je nedovoljno... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ovo sto je Filip postavio je da "ukruti" stapove, Soyyka prica o potanjanju...

Stari motori su nekada taj "metalni most" imali uliven u prednji blatobran. Sada se to napravi za par hiljada din od aluminijuma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 1 minut, shoyyka je napisao:

Najviše me zanima koje mu ulje prija... tako da primam sugerisanje... 

Isto koje si u prethodni sipao (ako za agregat pitas)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Или се мени учинило или је почела "бандитизација" на форуму.:)
Лепо видети. :takoje:
Јуче се баш Марко (купац @shoyyka -иног TDM-a) похвалио са новом машином на Viber групи и рече да је у плану прелазак на Бандит.
Баш одлично делује на сликама, верујем да је уживо три пута бољи.
Нека у здравље служи. Срећно.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Hvala, nemam više emotikona... reče Marko, u kontaktu smo, da je planirao nešto slično Banditu ali tek na proleće, prosto mu je mali SV650...prepoznao moj na oglasima sa putopisa i dalje znate... a ja sam baš spremao da ga turim ovde na oglase... Očekujem city express-tablicu i td. da je odjavim! Ne radih tri dana zbog prodaje-kupovine, SUP radi do 16h čini mi kod nas, ja do dva... valjda ću stići... barem iz dvaput! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Izgleda da je najveći sex u vezi menjanja ulja odvijanje filtera... setih se da imam u garaži onu budževinu, lanac sa ručkom sa zubom... taman... ako budem mogao da mu pridjem, jedva ruku ubacim... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Baš dobro izgleda Bandža, neka ti je sa srećom da ti i ovde poželim!  I meni se već neko vreme mota po glavi upgrade na velikog Bandita ili FA (u "fraku"), odvraća me samo činjenica da se još uvek najviše motam po gradu i bližoj okolini tako da ne bih mogao da iskoristim njegov pun putni potencijal. Ti se, ove godine, baš lepo vozaš pa jedva čekam utiske. Jel si čitao onaj izveštaj na MOTOPULSU o Banditu 1250 od 0 do 50.000 pređenih kilometara. Ako nisi, a možda još nekog zanima, evo link:

suzuki_bandit_t.jpg
WWW.MOTOREVIJA.COM.HR

Suzuki GSF 1250 S bandit - Test izdržljivosti - U godinu i pol 'braka' naša je mađarska redakcija časopisa Motorevu skladno živjela s poznatim Suzukijevim gutačem kilometara, modelom...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Jeste sex ja sam rodio mecku dok sam odvio filter, ali sam i realno amater za te stvari. 

 

Pravi sex dolazi kad treba svecice da se menjaju videces :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Ma kod nas radi ovo iz teksta :lol3:

 

Preporučljivo je zamijeniti:

Dio mjenjača koji se odnosi na izmjenu brzina - birač, komplet za spojku, metalne i radne ploče te opruge, gumice ventila, pogonski lanac i lančanike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
3 hours ago, shoyyka said:

Hvala, nemam više emotikona... reče Marko, u kontaktu smo, da je planirao nešto slično Banditu ali tek na proleće, prosto mu je mali SV650...prepoznao moj na oglasima sa putopisa i dalje znate... a ja sam baš spremao da ga turim ovde na oglase... Očekujem city express-tablicu i td. da je odjavim! Ne radih tri dana zbog prodaje-kupovine, SUP radi do 16h čini mi kod nas, ja do dva... valjda ću stići... barem iz dvaput! 

Taj sam! :) Da i ovde čestitam kolegi Milanu, jako lep Bandit, u zdravlju da služi! A ja odo da se javim u grupu TDM Srbija :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 2 sati, Marek1987 je napisao:

Taj sam! :) Da i ovde čestitam kolegi Milanu, jako lep Bandit, u zdravlju da služi! A ja odo da se javim u grupu TDM Srbija :takoje:

Hvala i ajde tamo....mnogo dobrih ljudi tamo upoznah, jedna od retkih grupa gde nema čarki nekada! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 2 sati, СајберГастарбајтер je napisao:

Ako kupujete HiFlo filtere uzmite za nijansu skuplji RC u tom broju koji odgovara za vas motor npr. HF 303 RC umesto obican 303 i imate za odvijanje na vrhu nastavak koji je kljuc 17.

Hvala kolega, nestalo emotikona... veoma korisno! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 4 sati, filipfg je napisao:

Jeste sex ja sam rodio mecku dok sam odvio filter, ali sam i realno amater za te stvari. 

 

Pravi sex dolazi kad treba svecice da se menjaju videces :)

Sećam se da sam ih kao mladić na autu nekada probijao sa šrafcigerom većim... napravim polugu i samo odvijem... tako ću ako ne bude drugačije moglo! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 4 sati, DraganNS je napisao:

Baš dobro izgleda Bandža, neka ti je sa srećom da ti i ovde poželim!  I meni se već neko vreme mota po glavi upgrade na velikog Bandita ili FA 

 

 

Hvala puno... Ima jedan crni sa koferima na oglasima (u Nišu)... razmišljao da ga obidjem ali me ovaj što gledah razočarao pa gledah da pobegnem što pre... 

Ne bi pogrešio pogotovo što nije velika razlika u težini izmedju 650 i 1250-15 kg samo... ali da je za po gradu nije... skuterče malo i vozi! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Kolega,neka je sa srećom kupovina. Nauzivaces se sa tim motorom. Izuzetno je lep i ugodan za vožnju.

Prve godine kad sam ga kupio i otvorio temu nisam ga nešto mnogo vozio pa otuda i manjak pisanje. Već prethodne godine sam se lepo navozao sa njim i putovao i bliže i dalje dok ove godine opet zbog takve situacije ga skoro nisam vozio uopšte. Jednu od zamerki koju sam mu ja našao do sada je malo tvrđe sedište što se naravno da popraviti i srediti. Sto se vetra tiče ja sam u maxmomentu kupio puigov touring vizir i meni je odličan. Za sada. Gledao sam i neke deflektore ali mislim da bi bili ružni,nekako mi se ne uklapaju i njegov koncept. Od ulja u agregat ja sipam ipone katana 10w50 ali viljuške još uvek nisam radio tako da ne znam koje je ulje u vilama. Do sada nisam stekao takav utisak da je toliko težak u prednjem delu,jeste malo tezi ali ne nesto previše.

Uživaj u vožnji 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre sat vremena, tatkonadzeja je napisao:

 

Ne nadjoh... ako nije problem da slikaš vizir, može i sutra, da vidim koliki je... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 6 minuta, СајберГастарбајтер je napisao:

Bombonica, samo tegici da se ofarbaju.

Da... bivši vlasnik krupan, rukat, još počeo da ih ljušti pa batalio... haha

Hteo i on da ih ofarba! 

Inače je "dobrostojeći" pa znaš ono... opušteno... svežanj ključeva pa landara oko brave, malo okolo izgrebano, nije strašno ali... meni je samo ključ u bravi i eventualno nakačen na manju alkicu da ne kači dole... i da ga lakše napipam u džepu! 

 

IMG-20200918-183342.jpg

 

Ne znam da l' se vidi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja