Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF 1250 S Bandit

Recommended Posts

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

@croarcherTako brate... lepa Suzana:takoje:

 

Ma prohodaću, naravno... mada sa novim noktom na levom palcu noge, otpao onaj udaren...Barem nešto novo na meni...i to bez medicinske intervencije:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Da ne bi zaludna bila baterija,a još je u snazi... Stara sudopera, stari radio, stari auto zvučnici,malo šper-ploče i za čas skrpačiš i zvučne kutije i poličicu... Za garažu ekstra... Samo redovno punjenje:)

 

iZZCHW8.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
On 22.6.2021. at 18:08, shoyyka je napisao:

Ne znam kako je na 1200 ali na 1250 u 90% slučajeva ako pokušaš skinuti auspuh, kidaš šraf... Mnooogo njih mi to reklo...

Ne znam za grane, nisam ni pokusavao da ih skidam, ali nisam mogao da odvrnem onaj ispod, sto drzi onu "rozetnu" sa selnom ili kako se vec zove, kad smo hteli kod Roberta u Adi da malo zakrenemo granu pre lonca. Pa smo tu izgubili sat vremena da ga presecemo i opet napravimo kako je bilo...

 

20210623_184823.jpg.da08dc72a50271046afc6795548fea86.jpg

Promenio član DonToni
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Zapeklo... Ja sam kod mene, dva ih ima, napskao pa sa cevastim 12mm,relativno lako... Dobro je što postoji mogućnost sečenja pa pravljenja, kod grana muka, pos'o, ako se zakine... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300

 Banditos je danas dobio oklop i MRA vizir,konacno vise nema vetra u grudi ovo je za svaku preporuku 

1052A719-F057-4D2A-8BB7-6FC0F8525712.jpeg

CDA6D671-9C16-4769-8830-875FE55840F5.jpeg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

@kimitsda li si nešto dobio ovim bočnim oklopima. Imam ih i ja ali ih nikad nisam montirao jer bi morao da skidam crash bar a nešto sam mišljenja da me neće mnogo zaštiti od vetra pa sam ostavio crash bar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300

@tatkonadzejaIskreno nista posebno sem estetike,opet stvar je licnog ukusa,meni je ovako lepsi.Mozda za nijansu manje vetra na kolenima ali zanemarljivo,a sto se tice crash bara ili slajdera negde sam po youtubu gledao da su i jedno i drugo montirali i ako ima oklope,tako da mi je sledece da stavim slajdere...za ne daj Boze,a kada sam rekao "za svaku preporuku" mislio sam na vizir.

Promenio član kimits

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Nemojte samo slajdere...opasni su kod čukanja... Uložite u crash, roll bar i mirna glava...verujte mi:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Da se upišem u klub. Nažalost od kada sam ga preuzeo, jako malo sam imao vremena za vožnju, ali prvi utisak je jako pozitivan. Nadam se da ću sutra moći na jednu dužu vožnju, ako vreme i obaveze dozvole. 

20210702_163050.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Ne sumnjam u to ni najmanje. ;)

Moram samo da nabavim duži vizir I originalni auspuh zbog tehničkog pregleda i to je to, sve ostalo je @filipfg već promenio i unapredio. Nastaviću da ga mazim i pazim kao što je to on radio. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300
Pre 3 sati, Overpressure je napisao:

Ne sumnjam u to ni najmanje. ;)

Moram samo da nabavim duži vizir I originalni auspuh zbog tehničkog pregleda i to je to, sve ostalo je @filipfg već promenio i unapredio. Nastaviću da ga mazim i pazim kao što je to on radio. 

Duzi MRA vizir ja pazario pre desetak dana u Louis-u 75€,a original akrap prosao tehnicki tako da ako ti je izduv neki original tj homologovan msm da nemas problem.:)

Promenio član kimits

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

@kimits vidim da imaš iskustva i sa Yamahom FJR i sa Banditom 1250S, ako ti nije teško napiši neku reč poređenja ta dva motocikla. FJR sam imao i odličan je motor a Bandit mi baš interesantan ali ne znam baš ništa o njemu. 

Hvala unapred. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300

Uh,odakle poceti,ja cu ti reci moje licno misljenje s'obzirom da uporedo vozim oba modela.

Jedina slicnost je ta kubikaza,po meni dva totalno razlicita motocikla,sto se tice duzih tura FJR mi je dosta udobnija,polozaj sedenja takodje udobniji i prirodniji za duze ture,kocnice neuporedivo bolji odziv imaju,ne kazem da su na Banditu lose ali traze po dobar pritisak na komande,mada sve je stvar navike.I ako FJR ima 145ks,Bandit mi u odnosu na nju deluje kao razjareni bik,pri naglom dodavanju gasa u svakoj brzini Banditos je dosta  ostriji,verovatno zbog same kilaze,ubrizgavanja,kracih brzina,ma cupa ruke u svakoj brzini.Vise snage i obrtnog momenta ima u nizim obrtajima.Sto se zastite od vetra tice prednost dajem yamahi.Bandit lanac,FJR kardan.Po gradu i guzvama dosta je lakse manevrisati sa Banditom a sto se agresivnije voznje i krivina tice laksi je i atrktivniji.

Svasta bi se jos moglo reci ali to je nesto na brzaka,opet kazem sve je to neko moje licno misljenje,obrni okreni oba motora su usla u legendu.:)

Promenio član kimits
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
On 7/3/2021 at 8:12 PM, Overpressure said:

Ne sumnjam u to ni najmanje. ;)

Moram samo da nabavim duži vizir I originalni auspuh zbog tehničkog pregleda i to je to, sve ostalo je @filipfg već promenio i unapredio. Nastaviću da ga mazim i pazim kao što je to on radio. 

Da te sluzi kao sto je mene, za 40k km kod mene motor nikad u zivotu nije stucnuo, vrlo kvalitetno odradjena sprava. 

A ja cu se sigurno opet druziti sa Bandzom, doduse sledeci ce biti onaj GSX model sa drugim prednjin farom i oklopom... Ali taj agregat je pravo blago, skolski primer maestralnog inzinjeringa... 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Evo par slika sa današnjeg lickanja, slabo se vozim, ali kad već stoji u garaži, bar da bude čist.

Kopiraću ovde post od @N.F.S.korisna je informacija svim vlasnicima ove zveri. 

 

Ima jednu manu taj agregat, ne pisah ti na viber namerno, znacice i drugima.

Ne mislim taj agregat kod tebe vec u globalu, 1250 bandit i gsxf veliki.

Zbog snage koja je doooosta nisko dostupna ljudi cesto veoma brzo istegnu fazni lanac ili ga pokidaju (ovo drugo sam licno video i menjao!)

Kada se vozis 30kmh a u cetvrtom si stepenu prenosa nije dobro! On to moze ali je opterecenje vece nego u drugoj na 10000 obrtaja!

U petom stepenu prenosa sa 50kmh on ubrzava voljno, par naglih dodavanja gasa na takav nacin kidaju fazni lanac!

20210710_175256.jpg

20210710_175240.jpg

20210710_175226.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Cucnuo givi touring vizir. U suštini ja vise nista tu ne bih dirao, motor vec ima sve što bih ja menjao ili modifikovao. Primetio sam dva puta do sada kada su bile ove velike vrućine, i kada sam bio zaglavljen u guzvi, da hoće da pišne antifriz na preliv. Video sam po internetu da se mnogo žale na to. Obratite pažnju na crevo broj 44, to je uzrok curenja. Kada se nabije pritisak i poklopac otvori, jedan deo antifriza ode u posudu, a deo njega kroz to crevo što je označeno ide gore na račvu i iscuri napolje. Pre nekoliko dana sam za probu zapusio gore to crevo kod kačenja za račvu, i od tada nije izašlo ništa napolje. Nivo u posudi varira od min do max u zavisnosti od temperature motora, sve je kako treba. Prešao sam od tada 300km, vozicu se i dalje i praticu šta se dešava, ali mislim da je to problem definitivno, ne kapiram uopšte što su to tako konstruisali, kasniji modeli nemaju to crevo koje bajpasuje posudu, verovatno su i oni skapirali da je to zajeb. Ako ne bude nekih problema, a čisto sumnjam da će biti, na zimu cu izbaciti to crevo i ukloniti T racve i sprovesti novo crevo direktno od cepa do posude, kao trajno rešenje. 

 

20210718_145514.jpg

20210718_145500.jpg

Screenshot_20210711-200958_Samsung Internet.jpg

Promenio član Overpressure

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Prešao sam jos 500km, nema nigde curenja antifriza, sve se normalno ponaša nakon moje modifikacije. Inače posle nekih 1000km sa ovim motorom, mogu reći da je ovo vrhunska ladja koja pliva i ne oseća ništa na putu, preudoban i izuzetno stabilan na svim brzinama. Obrtni moment je brutalan, neopisivo je rečima, treba probati i uveriti se. Potrošnja mi je između 5 i 6 litara na 100km, baš sam prijatno iznenađen. Mislim da ćemo se dugo družiti, baš uživam u vožnji. Nažalost, ne vozim se ni približno koliko bih ja želeo, ali biće valjda više vremena u narednom periodu, taman kada prodju ove jake vrućine. 

Promenio član Overpressure
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

LjudOvi, treba mi slomljena rucica kvacila ako ima neko, moze od 650/1250, bitno da je od modela sa hidraulicnim kvacilom...

Karabudz neki u pitanju, hvala u napred :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
2 hours ago, N.F.S. said:

LjudOvi, treba mi slomljena rucica kvacila ako ima neko, moze od 650/1250, bitno da je od modela sa hidraulicnim kvacilom...

Karabudz neki u pitanju, hvala u napred :takoje:

Imam ja da ti posaljem

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pa to bi bilo vrhunski, saljem na viber podatke, samo javi kada posaljes, da na adresi budem. 

Veliko hvala!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja