Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1250 GS/GSA

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: makedonija
  • Motocikl: bmw f650gs

Nije pojenta priche koliko je motora prodato,to nije bash realno stanje,vech koliko su prodati motori prisutni na putu...BMW tu prednjaci sa mnogo izvozhenih kolometara i zato je takva situacija na vidiku...Primera radi:motor X,100 prodatih motora x30 000km po sezoni i motor Y,100 prodatih motora po 5000km po sezoni...Prodaja ista a aktivnost i prisutnost marke X je 6 puta vecha na putevima...E sad svaki vozach kad gleda motore na putu vidi cesche motore X i tu je pojenta dileme ili trileme...BMW se vozi vishe kilometara po sezoni,pa vidite im samo kilometar satove i sve je jasno...Da ne spominjemo kako je prepoznatljiv po rogovima sa strane,lako ulazi u oko.Druge marke mozda i ne zapazamo toliko posto i malo liche jedan na drugog...Cast izuzetcima normalno...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 10 sati, egeec je napisao:

Nije pojenta priche koliko je motora prodato,to nije bash realno stanje,vech koliko su prodati motori prisutni na putu...BMW tu prednjaci sa mnogo izvozhenih kolometara i zato je takva situacija na vidiku...Primera radi:motor X,100 prodatih motora x30 000km po sezoni i motor Y,100 prodatih motora po 5000km po sezoni...Prodaja ista a aktivnost i prisutnost marke X je 6 puta vecha na putevima...E sad svaki vozach kad gleda motore na putu vidi cesche motore X i tu je pojenta dileme ili trileme...BMW se vozi vishe kilometara po sezoni,pa vidite im samo kilometar satove i sve je jasno...Da ne spominjemo kako je prepoznatljiv po rogovima sa strane,lako ulazi u oko.Druge marke mozda i ne zapazamo toliko posto i malo liche jedan na drugog...Cast izuzetcima normalno...

primjera radi! ovakvih tvojih usporedbi svako može izbaciti iz glave za svaki brend koji se njemu sviđa ili misli da je tako nekako. 

pitanje, možeš ti tu svoju tvrdnju podkrjepiti nekom službenom statistikom?

za ovo drugo je: DA NEKI OD NJIH. kao i za neke od ostalih brendova.

BMW bokser je mašina koja se sporije vrti u svim režimima i trajnost ( uz kvarove i popravke ) nije upitna pa kada se prodaje što piše na satu to je to dok za druge ?????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: makedonija
  • Motocikl: bmw f650gs
17 hours ago, mile fazer said:

primjera radi! ovakvih tvojih usporedbi svako može izbaciti iz glave za svaki brend koji se njemu sviđa ili misli da je tako nekako. 

pitanje, možeš ti tu svoju tvrdnju podkrjepiti nekom službenom statistikom?

za ovo drugo je: DA NEKI OD NJIH. kao i za neke od ostalih brendova.

BMW bokser je mašina koja se sporije vrti u svim režimima i trajnost ( uz kvarove i popravke ) nije upitna pa kada se prodaje što piše na satu to je to dok za druge ?????

O prijatelju ja to ovako potkrepim...Idem na Mobile.De i udarim motorcikle iznad 100 000km...BMW 342 kom.Honda svaka cast 173,yamaha 94,Suzuki 50 i Kawasaki 29...Sve ukupno njih 346 komada.BMW koji je najvishe proshao ima realnih 374 000km a kod Japanska cetvorka 50tak%  su naveli da imaju kao 999 999 ili 1 111 111km dakle nisu tocno deklarisane...Kod BMWa nezvisno sto imaju 100 000+ traze brate po 3 000-9 000 evra...E tako sam ja uvideo da je BMW vrlo prisutan na putevima... Proveri i sam pa cesh se uveriti.

  • Hvala 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R
On 16.10.2018. at 13:01, Velimlje2 je napisao:

 

 

Obrati paznju na crveno polje obrtaljke , u pocetku crveno pocinje na 6000 obrtaja a malo kasnije je na 9000 obrtaja .

Izgleda kako se motor zagreva on pomera crveno polje ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 6 sati, egeec je napisao:

O prijatelju ja to ovako potkrepim...Idem na Mobile.De i udarim motorcikle iznad 100 000km...BMW 342 kom.Honda svaka cast 173,yamaha 94,Suzuki 50 i Kawasaki 29...Sve ukupno njih 346 komada.BMW koji je najvishe proshao ima realnih 374 000km a kod Japanska cetvorka 50tak%  su naveli da imaju kao 999 999 ili 1 111 111km dakle nisu tocno deklarisane...Kod BMWa nezvisno sto imaju 100 000+ traze brate po 3 000-9 000 evra...E tako sam ja uvideo da je BMW vrlo prisutan na putevima... Proveri i sam pa cesh se uveriti.

na linku ispod su motori BMW 1200 gs, godišta od 2005, od proizvodnje modela mislim i 2004,  i kilometraže pa se vidi neki prosjek od 60 - 70 000 km. a to je za godište 2005 - 2007, znaci cca 12 god starosti prosjek 10 - 11 000 godišnje.

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelDescription=r1200gs&pageNumber=3&scopeId=MB

 

 na ovom linku ispod je japanac od 2010. godišta, od proizvodnje modela, pa ispada da se japanac po pređenim kilometrima više vozi od BMW.a kod njih je godišnji prosjek pređenih km. puno bolji.

komparacija je između dva motora iste klase.

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=26000&makeModelVariant1.modelDescription=1200+tenere&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB

 

na ovom linku dolje je ono isto što si i ti napravio samo onda nešto ne štima sa tvojom tvrdnjom i brojem BMW pre ostalim brendovima. koga je volja neka pogleda

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&maxPowerAsArray=PS&minMileage=100000&minPowerAsArray=PS&scopeId=MB

 

nadam se da je to isti Mobile de. koji si i ti gledao.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
5 hours ago, PECA BMW said:

Obrati paznju na crveno polje obrtaljke , u pocetku crveno pocinje na 6000 obrtaja a malo kasnije je na 9000 obrtaja .

Izgleda kako se motor zagreva on pomera crveno polje ? 

Kada je motor potpuno hladan crveno polje krece od 5500 obrtaja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: makedonija
  • Motocikl: bmw f650gs
1 hour ago, mile fazer said:

na linku ispod su motori BMW 1200 gs, godišta od 2005, od proizvodnje modela mislim i 2004,  i kilometraže pa se vidi neki prosjek od 60 - 70 000 km. a to je za godište 2005 - 2007, znaci cca 12 god starosti prosjek 10 - 11 000 godišnje.

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelDescription=r1200gs&pageNumber=3&scopeId=MB

 

 na ovom linku ispod je japanac od 2010. godišta, od proizvodnje modela, pa ispada da se japanac po pređenim kilometrima više vozi od BMW.a kod njih je godišnji prosjek pređenih km. puno bolji.

komparacija je između dva motora iste klase.

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=26000&makeModelVariant1.modelDescription=1200+tenere&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB

 

na ovom linku dolje je ono isto što si i ti napravio samo onda nešto ne štima sa tvojom tvrdnjom i brojem BMW pre ostalim brendovima. koga je volja neka pogleda

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&maxPowerAsArray=PS&minMileage=100000&minPowerAsArray=PS&scopeId=MB

 

nadam se da je to isti Mobile de. koji si i ti gledao.

Prijatelju nek ti je...Ja sam svoje prezentirao kako znam i umem globalno...Kod nas u Makedoniji se kaze "Silom nekom mozesh da oduzmesh neshto a da dash nemozesh"...Imaj divan dan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
On 9/24/2018 at 1:09 PM, Alekre said:

No, šta je fascinantno kod "BMW" da su napravili lojalne kupce koji ih kupuju i voze uprkos problemima. Čak i da neko napravi bolji motocikl oni kupe "BMW", pa posle i "BMW" opremu. Po meni to je njihov najveći uspeh kao kompanije. 

Vec sam pisao, brat je uzeo novog k 1200 r i za 10-ak godina je motor stravicno "propao", plastike matirale, srafovi korodirali. Motor je brutalno jak i za danasnje pojmove, iako je 2005. godiste, nije mu se kvario sem sto je pukao nepovratni ventil koji se zacepio od stajanja, pa kad je posle nekoliko godina mirovanja pokusao da ga upali i pumpa za benzin nagurala pritisak, on se rascvetao kao bulka, deo je kostao mozda 15-20 evra. Ali sveukupan utisak o motoru je da nije uradjen kvalitetno koliko je skup i to je poenta price, za sto manje para, dobiti sto vise muzike, makar kad sam ja u pitanju.

 

 

Carli Borman i Juan Mekgregor su proslavili gs 1150 i 1200 i od emitovanja long way round i long way down, svi koji su putovali vise od 50 km od kuce su se u snovima zamisljali na gs-u. U biti nije los motor, fino ide, koci, lezi na putu, ali se ipak previse kvari i nikako covek (kupac) da otkloni utisak osisane ovce, jer kad nesto platis kao dva prosecna nova motora, ocekujes i neki kvalitet i pouzdanost, a ne raspao se kardan, otpao tocak, raspala se glavcina,... 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 2 sati, egeec je napisao:

Prijatelju nek ti je...Ja sam svoje prezentirao kako znam i umem globalno...Kod nas u Makedoniji se kaze "Silom nekom mozesh da oduzmesh neshto a da dash nemozesh"...Imaj divan dan...

znaci ako ti netko da suprotno mišljenje od tvoga i to potkrjepi taj je u najmanju ruku sileđija samo zato što ne misli kao i ti

 

Pre 10 sati, egeec je napisao:

O prijatelju ja to ovako potkrepim...Idem na Mobile.De i udarim motorcikle iznad 100 000km...BMW 342 kom.Honda svaka cast 173,yamaha 94,Suzuki 50 i Kawasaki 29...Sve ukupno njih 346 komada.BMW koji je najvishe proshao ima realnih 374 000km a kod Japanska cetvorka 50tak%  su naveli da imaju kao 999 999 ili 1 111 111km dakle nisu tocno deklarisane...Kod BMWa nezvisno sto imaju 100 000+ traze brate po 3 000-9 000 evra...E tako sam ja uvideo da je BMW vrlo prisutan na putevima... Proveri i sam pa cesh se uveriti.

evo ti još jedan link, radi se o tome da sam zhtjevao da se prikažu svi motori od 2004 do danas koji su preko 100000, kao što si i ti napravio i mobile de ih je izbacio 170 komada a ti navodiš u postu samo BMW.a 342 kom plus ostali.

neko ne govori istinu, ili mobile de. ili ti, samo mobile de. se barem ne ljuti što ga se citira.

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&maxPowerAsArray=PS&minFirstRegistrationDate=2004&minMileage=100000&minPowerAsArray=PS&scopeId=MB

 

ja naivno poslušao tebe da provjerim sam pa da cu vidjeti kad ono baš i ne vidim i još naivnije u dobroj namjeri da malo pricamo - pišemo podastrem svoje podatke a ti meni nešto o silama, davanjima, uzimanjima?????? 

 

ustvari znaš šta, da ti se ne sjebe ovako divan dan evo ti si u pravu

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
Pre 5 sati, yogibear je napisao:

Kada je motor potpuno hladan crveno polje krece od 5500 obrtaja. 

izgleda da ima nekoliko da jih nazovem stepenika crvenog polja ... kako se greje motor

 

vidi se na ovom snimku bar 3 razlicita ...

 

1.40  stoji na oko 5800 obrtljaja , pa na 

3.24 oko 7000 , a na

6.49 nesto manje od 9000 ....

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
Pre 2 sati, mile fazer je napisao:

 

evo ti još jedan link, radi se o tome da sam zhtjevao da se prikažu svi motori od 2004 do danas koji su preko 100000, kao što si i ti napravio i mobile de ih je izbacio 170 komada a ti navodiš u postu samo BMW.a 342 kom plus ostali.

neko ne govori istinu, ili mobile de. ili ti, samo mobile de. se barem ne ljuti što ga se citira.

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&maxPowerAsArray=PS&minFirstRegistrationDate=2004&minMileage=100000&minPowerAsArray=PS&scopeId=MB

 

ja naivno poslušao tebe da provjerim sam pa da cu vidjeti kad ono baš i ne vidim i još naivnije u dobroj namjeri da malo pricamo - pišemo podastrem svoje podatke a ti meni nešto o silama, davanjima, uzimanjima?????? 

 

ustvari znaš šta, da ti se ne sjebe ovako divan dan evo ti si u pravu

 

 

 

 

mile , ne verujem da je mnogo vazno , ako pricamo o novom modelu nekog motora , koliko se prodaje te firme na mobile de i koliko je neka marka zastupljena , ali ajde , nisi ni ti zapoceo tu raspravu ... mada se nadam da mozemo i da zavrsimo sa tim ...

 

zeleo bi ipak da probam i odbranim kolegu egeec-a , i meni mobile.de cesto pokazuje velike razlike u ponude iz dana u dan ... nisam siguran zasto ...

 

mada je tacno , ko sto si napisao , danas ako ubacis te parametre , od 2004 i preko 100000 km , izbaci tacno 170 motora ... samo si propustio detaljno da pogledas sliku ....

 

od tih 170 ima

 

52 BMW-a

27 Hondi

20 KTM

17 Yamaha

15 Suzukija

 

 

pa onda kad udes u tu ponudu samo za BMW , na prvoj strani ( mrzi me da gledam bas sve ... ) nema ni jednog jedinog izpod 1000 ccm , plus svi do jednoga imaju izgleda realne kilometraze preko 100000 km

 

kad udes u ponudu Hondi ima nekoliko Panki i Goldwingova koji , svi znamo mogu laganica da predu tu kilometrazu , ali ima i 5 motora sa kilometrazama 111111 ili 999999 , pricam opet o prvoj strani ... i neki 125 ccm koji je ( svaka cast ) okrenuo tu kilometrazu ...

 

a KTM , na prvoj strani izgleda ima samo 2 motora sa realnom kilometrazom preko 100000 km , ostalo su 1000000 , 1111111 , 9999999 ili 123456 km ...

 

mislim da je slika ipak bliza onome sto kaze kolega @egeec

 

a kojeg je on dana video tolike motore neznam ... ali nije ni ispravno da ga ti ispravljas , a nisi u pravu ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Velimlje2, podvuci u nekom od mojih postova gdje nisam bio u pravu na tvrdnje egeeca pa da završimo s tim jer ovako napamet nema smilsla.

egeecu sam napisao da nema samo BMW.a 342 preko 100 000 kada ukupno ima 172 kom. sa više od 100 000 i nisam ni nabrajao koliko je kojih.

 

egeec je napisao: "Idem na Mobile.De i udarim motorcikle iznad 100 000km...BMW 342 kom.Honda svaka cast 173,yamaha 94,Suzuki 50 i Kawasaki 29...Sve ukupno njih 346 komada 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
Pre 22 sati, mile fazer je napisao:

Velimlje2, podvuci u nekom od mojih postova gdje nisam bio u pravu na tvrdnje egeeca pa da završimo s tim jer ovako napamet nema smilsla.

egeecu sam napisao da nema samo BMW.a 342 preko 100 000 kada ukupno ima 172 kom. sa više od 100 000 i nisam ni nabrajao koliko je kojih.

 

egeec je napisao: "Idem na Mobile.De i udarim motorcikle iznad 100 000km...BMW 342 kom.Honda svaka cast 173,yamaha 94,Suzuki 50 i Kawasaki 29...Sve ukupno njih 346 komada 

 

 

nisam siguran dali me zezas ili ti to ozbiljno ??

 

kolega eggec nikad nije ni spomenuo GS , pa da ga limitiras na posle 2004-te , ko sto si ti limitirao , pa si dobio ko sto kazes manje cifre , a sam linkujes ovde

 

 

 

On 20.10.2018. at 7:05, mile fazer je napisao:

 

na ovom linku dolje je ono isto što si i ti napravio samo onda nešto ne štima sa tvojom tvrdnjom i brojem BMW pre ostalim brendovima. koga je volja neka pogleda

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&maxPowerAsArray=PS&minMileage=100000&minPowerAsArray=PS&scopeId=MB

 

nadam se da je to isti Mobile de. koji si i ti gledao.

 

gde mi evo sad ovog momenta na ovom , tvom linku pokazuje sa leve strane malo nize 329 BMW , 172 Honde , 92 Yamahe itd ...

 

gde je problem ? u razlici od 342 do 329 ??????

 

i opet ( mrzi me , proveri ti ako hoces ) , velika vecina tih 329 BMW ima realne kilometraze preko 100000 , a Honda manje , pricao sam o tome u proslom postu 

 

 

jel to neki naucni dokaz necemu ? hvala bogu da nije , ali kolega egeec je ipak BIO U PRAVU , sve stima sta je on napisao !!

 

 

 

ja se nadam da sam bio dovoljno jasan i da te nisam negde pogresno shvatio ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

 

 

On 20.10.2018. at 7:05, mile fazer je napisao:

 

P.S 

 

dopuna u vezi ovog linka kojeg si dao ....

 

momentalno stanje 

 

BMW 332

Honda 172

Yamaha 91 itd ...

 

izgleda ipak ta slika sa kilometrazama od 999999 km nije ista , ja sam juce gledao novije od 2004 , ko sto si ti predlozio .... ovde sve Honde i BMW , bar na prvoj strani imaju na oko prave kilometraze , a samo dve Yamahe , opet gledao sam samo prvu stranu , imaju upisano devetke ..

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Nas dvoje, na BMW-ima, smo se u petak vozali od 9.30 do 16.45, sreli smo 2 motora i jedan obišli, tačno je da nije BMW najmasovniji motor na drumu.

 

Koja je poenta stalno dezavuisati  kad je u pitanju BMW, čak i kad se radi o ovakvoj temi, najavi izlaska novog redovnog modela koji osim izuzetaka većina nas sa starijim neće sebi priuštiti. Šta, odvratićete nas time što pišete o nečemu  što ipak nedovoljno poznajete, pa valjda ja, odnosno mi,  to znam daleko bolje i više i uz to se ni ne libim da sasvim otvoreno govorim o nedostacima BMW-a jer isto tako znam i neoporedivu protivtežu koju ni ne obrazlažem osim jednostavnim pojmom dobro koji je isuviše preteška prevaga na tasu da bi je neimaoci shvatili. Zar neko misli da će pisanjem pogrdnosti uspeti da me, nas,  nagovori da se odreknem BMW-a, grdna zabluda, nesrazmera je između broja koji su se odrekli BMW-a u odnosu na broj koji su ih zaseli čak i kad su predhodno prednjačili u kritikovanju.

 

Prve recenzije novog modela su dobre, tiši izduv ali lepog zvuka, osim čujnosti pri ubacivanju u prvu, sve ostale promene prenosa su nečujne i glatke, kočenje standardno dobro, VVT u dva režima radi kao da nema promenljivost, o obrtnom momentu i snazi ne treba trošiti reči, BMW je izjavio da su mogli da upucaju 160Hp ali da to nije poenta koju bi njihovi kupci želeli, odnosno trebali.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
51 minutes ago, Velimlje2 said:

 

Ahahaha koji je ovo lik, kaze za 40-50 000 milja koliko je presao, motocikl ga je sluzio bez ijedne mane, sem sto je jednom zamenio agregat, a drugi put menjac. Kao Triger iz mucki s metlom, zamenio cetku 15 puta i drsku 10 puta, ali je to ista metla koja ga sluzi savrseno.

  • Sviđa mi se 5
  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: makedonija
  • Motocikl: bmw f650gs
On 10/20/2018 at 11:13 AM, mile fazer said:

znaci ako ti netko da suprotno mišljenje od tvoga i to potkrjepi taj je u najmanju ruku sileđija samo zato što ne misli kao i ti

 

evo ti još jedan link, radi se o tome da sam zhtjevao da se prikažu svi motori od 2004 do danas koji su preko 100000, kao što si i ti napravio i mobile de ih je izbacio 170 komada a ti navodiš u postu samo BMW.a 342 kom plus ostali.

neko ne govori istinu, ili mobile de. ili ti, samo mobile de. se barem ne ljuti što ga se citira.

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&maxPowerAsArray=PS&minFirstRegistrationDate=2004&minMileage=100000&minPowerAsArray=PS&scopeId=MB

 

ja naivno poslušao tebe da provjerim sam pa da cu vidjeti kad ono baš i ne vidim i još naivnije u dobroj namjeri da malo pricamo - pišemo podastrem svoje podatke a ti meni nešto o silama, davanjima, uzimanjima?????? 

 

ustvari znaš šta, da ti se ne sjebe ovako divan dan evo ti si u pravu

 

 

 

Dakle ovako da se dobro razumemo,ja hocu da budemo prijatelji,ako dozvolish i hochesh normalno...Nemam namere da se nadmudrujemo...Ja tamo ne stavljam godiste proizvodnje  ni model motora nego samo motori marke BMW sto imaju iznad 100 000km  ...Mislim da je u tome nesporazum. Ja ne zauzimam stranu, za mene je GS 1200 preskupa investicija.Ja sam imao u zivotu 2 Tomosa,1 MZ,1Jawa,1Jamaha,3 Suzukija,2 Honde sada  vozim F 650 GS sto ustvari nosi Rotax motor i nije onaj BMW boxer o kome je tema...Dakle danas ima 332 BMW motora iznad 100 000km na mobile de,Honde 175,Kawasaki 31,Yamahe 91 i Suzuki 46...Prijatno veche,iskren pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: makedonija
  • Motocikl: bmw f650gs
6 hours ago, Velimlje2 said:

 

nisam siguran dali me zezas ili ti to ozbiljno ??

 

kolega eggec nikad nije ni spomenuo GS , pa da ga limitiras na posle 2004-te , ko sto si ti limitirao , pa si dobio ko sto kazes manje cifre , a sam linkujes ovde

 

 

 

 

gde mi evo sad ovog momenta na ovom , tvom linku pokazuje sa leve strane malo nize 329 BMW , 172 Honde , 92 Yamahe itd ...

 

gde je problem ? u razlici od 342 do 329 ??????

 

i opet ( mrzi me , proveri ti ako hoces ) , velika vecina tih 329 BMW ima realne kilometraze preko 100000 , a Honda manje , pricao sam o tome u proslom postu 

 

 

jel to neki naucni dokaz necemu ? hvala bogu da nije , ali kolega egeec je ipak BIO U PRAVU , sve stima sta je on napisao !!

 

 

 

ja se nadam da sam bio dovoljno jasan i da te nisam negde pogresno shvatio ...

 

Hvala na podrshci,najverovatno se nismo razumeli...Pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja